Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie na sylwestra??
Autor Wiadomość
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2005-12-08, 14:01   Gdzie na sylwestra??

co zamierzacie robic na sylwestra ?? bo ja dla przykladu zamierzam go spedzic razem ze znajomymi albo we Wrocku na rynku, albo w Brzegu gdzies na miescie(przypuszczalnie w Brzegu zostaniemy, ale i tak zapowiada sie niezla zabawa :evil: )
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2005-12-08, 14:43   

no ja jak wszyscy mieszkancy mlodego i chcznego pokolenia sylwester spedze w naszym klubie jest to mozliwe ale nie do konca.....bo kto wie co sie stac jeszcze moze...
ale wiem na pewno bedzie jak zwykle wieczor mocno alkocholem skrapiany :evil:

mikolaj[1].jpg
Plik ściągnięto 136 raz(y) 22,73 KB

0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-12-08, 15:49   

WAPNIAK, na bank sylwka razem spędzimy jak w zeszłym roku i w zeszłym i jeszcze w zeszłym... :evil: to już taka tradycja...mocny trunek muzyka jedzenie dziewczyny i my :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2005-12-08, 18:28   

No dobra cfaniaki a kto weźmie klucze od klubu :> ? Co ? Kto sie odwazy po tym jak niejaki WAPNIAK wylecial razem z drzwiami :evil: O umywalkach juz niewspomnę :-P
Ja moge wiasc piecyk ale kto weźmie hałaśniki ?
No wiec wstepnie syf-klub pawlow 2006
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2005-12-08, 18:41   

Ma sie rozumiec ze cale forumbrzeg.pl ma juz gdzie sie bawic w tego Sylwestra ?? :P Napiszcie tylko gdzie to jest dokladnie co byśmy sie nie pogubili ... :P
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-08, 18:48   

Woźny napisał/a:
Ma sie rozumiec ze cale forumbrzeg.pl ma juz gdzie sie bawic w tego Sylwestra ?? Napiszcie tylko gdzie to jest dokladnie co byśmy sie nie pogubili ...

Właśnie może ktoś wie gdzie będzie jakaś fajna zabawa. Może na jakieś wiosce czy coś. Byleby się umówić większą grupą i pobawić się. Chyba że ktoś ma inne propozycje. Może więcej osób z forum dało się namówić, bo większość pewnie jeszcze planów nie ma.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-12-08, 20:40   

Bilu, klucze pewnie jak zwykle ja wezme...wszystkie drzwi ściągniemy okna zabijemy dechami i jakoś to będzie... :evil: co do huczników to bedzie kłopot może Bosu??coś wykombinujemy Emil załatwi.....lokal "PITBULL" czeka :evil:

Cytat:
Napiszcie tylko gdzie to jest dokladnie co byśmy sie nie pogubili ...


Pawłów oczywiście a gdzie nie będe tłumaczył na bank będzie słychać
:evil:
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2005-12-08, 21:27   

Bilu napisał/a:
No dobra cfaniaki a kto weźmie klucze od klubu :> ? Co ? Kto sie odwazy po tym jak niejaki WAPNIAK wylecial razem z drzwiami O umywalkach juz niewspomnę
Ja moge wiasc piecyk ale kto weźmie hałaśniki ?
No wiec wstepnie syf-klub pawlow 2006




niebuj zaby drzwi to byl wypadek i tak soltys do dzis o niczym nie wie :evil:

tam i tak nie ma co rozje.....ac :!:

wystarczy jamnik wodecka i oczywiscie dziewczyny ktore oczywiscie zapraszam :D
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2005-12-09, 00:18   

To jak forumowicze wchodzą w wiejskie sylwestrowe party :> ? Pewnie sie zrobi ściepe na zakupy jakies czy cos .. z reszta Wojtek to organizatora , ja z checia popatrze :evil: :-P
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-12-09, 05:24   

Cytat:
z reszta Wojtek to organizatora


czyli niby znowu ja mam organizować??
:twisted:
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-09, 10:15   

heh... a ja nie mam gdzie isc - chyba bede sam siedzial w domu :/ chyba ze ktos mnie gdzies zaprosi :P :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2005-12-09, 11:32   

Infignus napisał/a:
heh... a ja nie mam gdzie isc - chyba bede sam siedzial w domu chyba ze ktos mnie gdzies zaprosi


Biedaczysko, gdybym spędzała Sylwka tak jak przed 2 laty, kto wie, może byśmy Cię zabrali. A było super. Wypad do Dusznik, a tam impra w gronie znajomych. Potem ok 23:00 wspinaczka na Muflon, tam przywitaliśmy Nowy Rok, ciągnąliśmy szampana z gwinta :lol: , a do tego winko. Jakieś toasty z zupełnie obcymi osobami :wink: . Kilka petard itp. Ale najlepszy był powrót do mieszkanka, bo przecież podchmielone osóbki superancko schodzą z górki. Zaznaczam, że śniegu było sporo. Kilka upadków, trochę jazdy na pupie, ale grunt, że % się nie rozlewały na boki :lol: .

W tym roku natomiast plany troszkę bardziej stonowane. Imprezka u znajomych, w luźnym gronie, oczywiście z noclegiem. Będzie się działo :lol: . Choć padła też propozycja wyjazdu do Dusznik, by zrobić replay :evil: . Zobaczymy co z tego wyniknie.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-12-10, 07:01   

Ja spędzę sylwka w Częstochowie razem z elitą forum elektroda.pl . Może za rok i nasze forum zorganizuje jakiegoś mega wypasionego sylwka.
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-12-10, 11:19   

A ja na Sylweriusza zostałem zaproszony na wesele ;) Nieźle, wódki będzie odpowiednio dużo, pięknych dziewczyn jeszcze więcej, muzyka taneczna gwarantowana (chociaż pan młody śpiewa w zespole metalowym, więc mocniejsze klimaty też będą), fajewerki już zamówione (obsługa - pirotechnik z ak-Kaidy), oczepiny będą huczne hjehje, a na drugi dzień gwarantowane poprawiny. Irlop już zaklepany ;)
Szkoda tylko, że ja nie piję alkoholu (tyle litrów się zmarnuje), że dziewczyn nie tknę (mam zobowiązania sercowe), z muzyki tanecznej nie skożystam (chyba, że BoneyM mi zaserwują, to wykręcę kilka figur niczym zespołowy Afroamerykanin), fajerwerek się boję (dużo czytam, zapamiętuję), a w poprawiny pracuję jako shopher (ktoś musi).

Zapowiada się nieziemsko... (powiedziałem nie-zielsko?)
0 UP 0 DOWN
 
mefisto777 
mefisto777



Wiek: 43
Dołączył: 23 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-19, 18:14   

sylwester mniam bedzie w jakims kosimo :P wynajmujemy jakas sale :P beda jakies nieznane mi blizej osoby :P i bedzie jakies jedzonko :P ale wiem ze sie bede milutko bawil :P pozdrawiam moze ktos z was tez tam bedzie :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gdzie, na, sylwestra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu