Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Oldbojów 2008/09
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-03, 20:36   Liga Oldbojów 2008/09

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W LIDZE OLDBOJÓW W SEZONIE 2008/09

1 Kolejka 13.09.2008 r. godz. 17.00 (sobota)

Tor Oldboj Dobrzeń Wlk. - Unia Polska Cerekiew
Oldboj Frączków Kamiennik - Stal Brzeg
Kumiec Jełowa - Skaut Odra Opole
Sokół Niemodlin - Zefir Chemik K-Koźle
KWS Grodków - LZS Oldboj Gazownik Wawelno

2 Kolejka 20.09.2008 r. godz. 17.00 (sobota)
KWS Grodków - Tor Oldboj Dobrzeń Wlk.

LZS Oldboj Gazownik Wawelno - Zefir Chemik K-Koźle
Skaut Odra Opole - Sokół Niemodlin
Kumiec Jełowa - Oldboj Frączków Kamiennik
Stal Brzeg - Unia Polska Cerekiew

3 Kolejka 27.09.2008 r. godz. 17.00 (sobota)
Tor Oldboj Dobrzeń Wlk. - Stal Brzeg

Unia Polska Cerekiew - Kumiec Jełowa
Sokół Niemodlin - Oldboj Frączków Kamiennik
Skaut Odra Opole - LZS Oldboj Gazownik Wawelno
Zefir Chemik K-Koźle - KWS Grodków

4 Kolejka 04.10.2008 r. godz. 16.00 (sobota)

Zefir Chemik K-Koźle - Tor Oldboj Dobrzeń Wlk.
KWS Grodków - Skaut Odra Opole
Oldboj Frączków Kamiennik - LZS Oldboj Gazownik Wawelno
Unia Polska Cerekiew - Sokół Niemodlin
Kumiec Jełowa - Stal Brzeg

5 Kolejka 11.10.2008 r. godz. 16.00 (sobota)

Tor Oldboj Dobrzeń Wlk. - Kumiec Jełowa
Stal Brzeg - Sokół Niemodlin
LZS Oldboj Gazownik Wawelno - Unia Polska Cerekiew
KWS Grodków - Oldboj Frączków Kamiennik
Skaut Odra Opole - Zefir Chemik K-Koźle

6 Kolejka 18.10.2008 r. godz. 16.00 (sobota)
Skaut Odra Opole - Tor Oldboj Dobrzeń Wlk.
Oldboj Frączków Kamiennik - Zefir Chemik K-Koźle
Unia Polska Cerekiew - KWS Grodków
Stal Brzeg - LZS Oldboj Gazownik Wawelno

Sokół Niemodlin - Kumiec Jełowa

7 Kolejka 25.10.2008 r. godz. 16.00 (sobota)
Tor Oldboj Dobrzeń Wlk. - Sokół Niemodlin
Kumiec Jełowa - LZS Oldboj Gazownik Wawelno
KWS Grodków - Stal Brzeg
Zefir Chemik K-Koźle - Unia Polska Cerekiew
Oldboj Frączków Kamiennik - Skaut Odra Opole

8 Kolejka 08.11.2008 r. godz. 15.00 (sobota)
Tor Oldboj Dobrzeń Wlk. - Oldboj Frączków Kamiennik
Unia Polska Cerekiew - Skaut Odra Opole
Stal Brzeg - Zefir Chemik K-Koźle
Kumiec Jełowa - KWS Grodków

LZS Oldboj Gazownik Wawelno - Sokół Niemodlin

9 Kolejka 15.11.2008 r. godz. 15.00 (sobota)

LZS Oldboj Gazownik Wawelno - Tor Oldboj Dobrzeń Wlk.
Sokół Niemodlin - KWS Grodków
Zefir Chemik K-Koźle - Kumiec Jełowa
Skaut Odra Opole - Stal Brzeg
Unia Polska Cerekiew - Oldboj Frączków Kamiennik
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-08, 18:47   

Stal Brzeg: Wiesław Niżyński, Piotr Mendrykiewicz, Mirosław Boczarski - Artur Juzyk (kapitan), Jarosław Grudziński, Tomasz Sulikowski, Artur Doszna, Mariusz Michułka, Marek Góral, Marian Pokryszka, Wiesław Tabiszewski, Janusz Dziura, Marek Mendrykiewicz, Jacek Koczur, Marek Piontkowski, Waldemar Małanicz, Mariusz Marciniak, Krzysztof Kamiński, Andrzej Śliwiński, Ryszard Dudziński, Krzysztof Sójka, Grzegorz Babińczuk, Jan Stęchły, Grzegorz Walczakowski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-15, 17:44   

W pierwszej kolejce Opolskiej Ligi Oldbojów brzescy piłkarze ponieśli porażkę.
Stal Brzeg pierwszy mecz rozegrała na wyjeździe z Olbojem Frączków Kamiennik i uległa gospodarzom 0:3.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-15, 18:47   

I kolejka

TOR Oldboj Dobrzeń Wlk. - Unia Polska Cer. 2:0
Oldboj Frączków Kamiennik - Stal Brzeg 3:0
Kumiec Jełowa - Skaut Odra Opole 0:1
Sokół Niemodlin - Zefir Chemik K-Koźle 2:3
KWS Grodków - Oldboj Gazownik Wawelno brak wyniku

1. Oldboj Frączków Kamiennik 1 3 3:0
2. TOR Oldboj Dobrzeń Wlk. 1 3 2:0
3. Zefir Chemik K-Koźle 1 3 3:2
4. Skaut Odra Opole 1 3 1:0
5. KWS Grodków 0 0 0:0
Oldboj Gazownik Wawelno 0 0 0:0
7. Sokół Niemodlin 1 0 2:3
8. Kumiec Jełowa 1 0 0:1
9. Unia Polska Cer. 1 0 0:2
10. Stal Brzeg 1 0 0:3
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 18:13   

Oldboje Stali Brzeg w drugiej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo.
Brzeski zespół podejmował na własnym boisku drużynę Orła Polska Cerekiew i zwyciężył 2:1. Bramki dla Stalowców zdobywali w tym meczu Marek Górski oraz Wiesław Tabiszewski, który wykorzystał rzut karny.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 18:13   

II kolejka

Gazownik Wawelno - Zefir Chemik K-Koźle 0:4
Skaut Odra Opole - Sokół Niemodlin 11:1
Kumiec Jełowa - Oldboj Frączków 1:2
Stal Brzeg - Unia Polska C. 2:1

1. Skaut Odra Opole 2 6 12:1
2. Zefir Chemik K-Koźle 2 6 7:2
3. Oldboj Frączków 2 6 5:1
4. TOR Oldboj Dobrzeń W. 1 3 2:0
5. Stal Brzeg 2 3 2:4
6. Kumiec Jełowa 2 0 1:3
7. Unia Polska C. 2 0 1:4
8. Gazownik Wawelno 1 0 0:4
9. Sokół Niemodlin 2 0 3:14
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 15:18   

Oldboje Stali Brzeg odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.
Po wygranej na własnym boisku przyszła kolej na trzy punkty na wyjeździe. Tym razem brzeski zespół grał z TOR-em Dobrzeń Wlk. i wygrał 1:0 po bramce Mariana Pokryszki.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 21:14   

III kolejka

TOR Oldboj Dobrzeń W. - Stal Brzeg 0:1

Unia Polska C. - Kumiec Jełowa 2:1
Sokół Niemodlin - Oldboj Frączków 2:0
Skaut Odra Opole - Gazownik Wawelno 6:3

1. Skaut Odra Opole 3 9 18:4
2. Zefir Chemik K-Koźle 2 6 7:2
3. Oldboj Frączków 3 6 5:3
4. Stal Brzeg 3 6 3:4
5. TOR Oldboj Dobrzeń W. 2 3 2:1
6. Unia Polska C. 3 3 3:5
7. Sokół Niemodlin 3 3 5:14
8. Kumiec Jełowa 3 0 2:5
9. Gazownik Wawelno 2 0 3:10
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-05, 19:58   

Oldboje Stali Brzeg przegrali z Kumcem Jełowa 1:4.
Brzeski zespół nie poszedł więc za ciosem po dwóch poprzednich kolejkach, w których Stal wygrywała. Tym razem rywal okazał się silniejszy. Jedyną bramkę dla brzeskiego zespołu zdobył Marek Piontkowski.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-05, 23:23   

IV kolejka

Zefir Chemik K-Koźle - TOR Oldboj Dobrzeń W. 4:0
Oldboj Frączków - Gazownik Wawelno 3:0 v.o.
Unia Polska C. - Sokół Niemodlin 3:0 v.o.
Kumiec Jełowa - Stal Brzeg 4:1

1. Skaut Odra Opole 3 9 18:4
2. Zefir Chemik K-Koźle 3 9 11:2
3. Oldboj Frączków 4 9 8:3
4. Unia Polska C. 4 6 6:5
5. Stal Brzeg 4 6 4:8
6. Kumiec Jełowa 4 3 6:6
7. TOR Oldboj Dobrzeń W. 3 3 2:5
8. Sokół Niemodlin 4 3 5:17
9. Gazownik Wawelno 3 0 3:13
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-12, 12:24   

Brzescy oldboje tym razem zanotowali remis.
Stal Brzeg w minioną sobotę podejmowała Sokół Niemodlin i mecz tych drużyn zakończył się remisem 1:1. Jedyną bramkę dla brzeskiego zespołu zdobył Marek Piontkowski.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 10:27   

V kolejka

TOR Oldboj Dobrzeń W. - Kumiec Jełowa 1:0
Stal Brzeg - Sokół Niemodlin 1:1
Gazownik Wawelno - Unia Polska C. 0:0
Skaut Odra Opole - Zefir Chemik K-Koźle 6:2

1. Skaut Odra Opole 4 12 24:6
2. Zefir Chemik K-Koźle 4 9 13:8
3. Oldboj Frączków 4 9 8:3
4. Unia Polska C. 5 7 6:5
5. Stal Brzeg 5 7 5:9
6. TOR Oldboj Dobrzeń W. 4 6 3:5
7. Sokół Niemodlin 5 4 6:18
8. Kumiec Jełowa 5 3 6:7
9. Gazownik Wawelno 4 1 3:13
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-22, 14:06   

Oldboje Stali Brzeg odnieśli zwycięstwo w VI kolejce.
Brzeski zespół podejmował u siebie drużynę Gazownika Wawelno i wygrał 3:0. Bramki dla brzeskiego zespołu w tym meczu zdobywali Mariusz Michułka (2) oraz Marek Górski.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-22, 14:36   

VI kolejka: Skaut Odra Opole - TOR Oldboj Dobrzeń W. 8:1; Oldboj Frączków - Zefir Chemik K-Koźle 1:1; Stal Brzeg - Gazownik Wawelno 3:0; Sokół Niemodlin - Kumiec Jełowa 4:3

1. Skaut Odra Opole 5 15 32:7
2. Zefir Chemik K-Koźle 5 10 14:9
3. Oldboj Frączków 5 10 9:4
4. Stal Brzeg 6 10 8:9
5. Unia Polska C. 5 7 6:5
6. Sokół Niemodlin 6 7 10:21
7. TOR Oldboj Dobrzeń W. 5 6 4:13
8. Kumiec Jełowa 6 3 9:11
9. Gazownik Wawelno 5 1 3:16
0 UP 0 DOWN
 
pawelgreen 

Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-05, 18:32   

qiero,

Proszę o podanie in formacji kto jest organizatorem Ligi Oldbojów i jakiś kontakt?

Ze sportowym pozdrowieniem
Paweł
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, liga, oldbojow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu