Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Juniorzy BTP Piast Brzeg 2008/09
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-17, 09:57   Juniorzy BTP Piast Brzeg 2008/09

KADRA JUNIORÓW BTP PIAST BRZEG 2008/09

Bramkarze: Michał Smuga, Piotr Ścibor
Obrońcy: Łukasz Antoszczyszyn, Kamil Sinkowski, Paweł Mizera, Mateusz Gruszka, Michał Fabiszewski, Marcin Woszczyk (w trakcie załatwiania z Olimpii Lewin Brzeski)
Pomocnicy: Andrzej Wolański, Adam Jakubowski, Mateusz Raczkowski, Damian Michalak, Adrian Andruszków, Wojciech Ruszkiewicz (ostatnio Foto Higiena Gać), Mateusz Frańczak (ostatnio Burza Lipki)
Napastnicy: Marek Skibiński, Krzysztof Tarnowski, Bartosz Woźniak
Trener: Jacek Mazurkiewicz
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-17, 09:58   

W najbliższą sobotę juniorzy BTP Piast Brzeg rozegrają pierwszy mecz w Opolskiej Lidze Juniorów z Czarnymi Otmuchów.
Miniony sezon dla zespołu juniorów nie była udany. Zespół Jacka Mazurkiewicza niemal do ostatniej kolejki walczył o utrzymanie się w lidze. Drużyna ta była jednak wówczas jednym z najmłodszych zespołów w rozgrywkach, co powinno zaprocentować już w nadchodzącym sezonie. Z zespołu odeszli tylko zawodnicy urodzeni w 1989 roku, a w rundzie wiosennej był taki tylko... jeden – Wojciech Meller. Pozostali gracze nadal będą mogli bronić barw brzeskiego zespołu w tej kategorii. Biorąc pod uwagę fakt, że w pozostałych drużynach miały miejsce większe osłabienia, to juniorzy BTP Piast Brzeg powinni teraz liczyć się walce o czołowej lokaty.
Zespół Jacka Mazurkiewicza do sezonu przygotowywał się na obozie w Darłówku, gdzie rozegrali dwa mecze sparingowe z juniorami młodszymi Wisły Płock. W pierwszym z nich zremisowali 0:0, a w drugim przegrali 1:2.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-17, 16:41   

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ I LIGI JUNIORÓW W SEZONIE 2008/09

I Kolejka - 23.08.2008 (sobota) - godzina 11:00
BTP Piast Brzeg - Czarni Otmuchów

Rodło Opole - OKS Olesno
Pomologia Prószków - Koksownik Zdzieszowice
LZS Leśnica - Odra Opole
LZS Stare Koźle - MKS Kluczbork
Start Namysłów - Polonia Głubczyce
LZS Bugaj Nowy - Polonia Pogórze
Włókniarz Kietrz - Odra K-Koźle

II Kolejka - 27.08.2008 (środa) - godzina 11:00
MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg

OKS Olesno - Odra K-Koźle
Polonia Pogórze - Włókniarz Kietrz
Polonia Głubczyce - LZS Bugaj Nowy
Czarni Otmuchów - Start Namysłów
Odra Opole - LZS Stare Koźle
Koksownik Zdzieszowice - LZS Leśnica
Rodło Opole - Pomologia Prószków

III Kolejka - 30.08.2008 (sobota) - godzina 17:00
BTP Piast Brzeg - Odra Opole

Pomologia Prószków - OKS Olesno
LZS Leśnica - Rodło Opole
LZS Stare Koźle - Koksownik Zdzieszowice
Start Namysłów - MKS Kluczbork
LZS Bugaj Nowy - Czarni Otmuchów
Włókniarz Kietrz - Polonia Głubczyce
Odra K-Koźle - Polonia Pogórze

IV Kolejka - 06.09.2008 (sobota) - godzina 11:00
Koksownik Zdzieszowice - BTP Piast Brzeg

OKS Olesno - Polonia Pogórze
Polonia Głubczyce - Odra K-Koźle
Czarni Otmuchów - Włókniarz Kietrz
MKS Kluczbork - LZS Bugaj Nowy
Odra Opole - Start Namysłów
Rodło Opole - LZS Stare Koźle
Pomologia Prószków - LZS Leśnica

V Kolejka - 10.09.2008 (środa) - godzina 16:00
BTP Piast Brzeg - Rodło Opole

LZS Leśnica - OKS Olesno
LZS Stare Koźle - Pomologia Prószków
Start Namysłów - Koksownik Zdzieszowice
LZS Bugaj Nowy - Odra Opole
Włókniarz Kietrz - MKS Kluczbork
Odra K-Koźle - Czarni Otmuchów
Polonia Pogórze - Polonia Głubczyce

VI Kolejka - 13.09.2008 (sobota) - godzina 11:00
Pomologia Prószków - BTP Piast Brzeg

OKS Olesno - Polonia Głubczyce
Czarni Otmuchów - Polonia Pogórze
MKS Kluczbork - Odra K-Koźle
Odra Opole - Włókniarz Kietrz
Koksownik Zdzieszowice - LZS Bugaj Nowy
Rodło Opole - Start Namysłów
LZS Leśnica - LZS Stare Koźle

VII Kolejka - 20.09.2008 (sobota) - godzina 11:00
BTP Piast Brzeg - LZS Leśnica

LZS Stare Koźle - OKS Olesno
Start Namysłów - Pomologia Prószków
LZS Bugaj Nowy - Rodło Opole
Włókniarz Kietrz - Koksownik Zdzieszowice
Odra K-Koźle - Odra Opole
Polonia Pogórze - MKS Kluczbork
Polonia Głubczyce - Czarni Otmuchów

VIII Kolejka - 27.09.2008 (sobota) - godzina 11:00
LZS Stare Koźle - BTP Piast Brzeg

OKS Olesno - Czarni Otmuchów
MKS Kluczbork - Polonia Głubczyce
Odra Opole - Polonia Pogórze
Koksownik Zdzieszowice - Odra K-Koźle
Rodło Opole - Włókniarz Kietrz
Pomologia Prószków - LZS Bugaj Nowy
LZS Leśnica - Start Namysłów

IX Kolejka - 04.10.2008 (sobota) - godzina 11:00
BTP Piast Brzeg - OKS Olesno

Start Namysłów - LZS Stare Koźle
LZS Bugaj Nowy - LZS Leśnica
Włókniarz Kietrz - Pomologia Prószków
Odra K-Koźle - Rodło Opole
Polonia Pogórze - Koksownik Zdzieszowice
Polonia Głubczyce - Odra Opole
Czarni Otmuchów - MKS Kluczbork

X Kolejka - 11.10.2008 (sobota) - godzina 11:00
BTP Piast Brzeg - Start Namysłów

OKS Olesno - MKS Kluczbork
Odra Opole - Czarni Otmuchów
Koksownik Zdzieszowice - Polonia Głubczyce
Rodło Opole - Polonia Pogórze
Pomologia Prószków - Odra K-Koźle
LZS Leśnica - Włókniarz Kietrz
LZS Stare Koźle - LZS Bugaj Nowy

XI Kolejka - 18.10.2008 (sobota) - godzina 11:00
LZS Bugaj Nowy - BTP Piast Brzeg

Start Namysłów - OKS Olesno
Włókniarz Kietrz - LZS Stare Koźle
Odra K-Koźle - LZS Leśnica
Polonia Pogórze - Pomologia Prószków
Polonia Głubczyce - Rodło Opole
Czarni Otmuchów - Koksownik Zdzieszowice
MKS Kluczbork - Odra Opole

XII Kolejka - 25.10.2008 (sobota) - godzina 11:00
BTP Piast Brzeg - Włókniarz Kietrz

OKS Olesno - Odra Opole
Koksownik Zdzieszowice - MKS Kluczbork
Rodło Opole - Czarni Otmuchów
Pomologia Prószków - Polonia Głubczyce
LZS Leśnica - Polonia Pogórze
LZS Stare Koźle - Odra K-Koźle
Start Namysłów - LZS Bugaj Nowy

XIII Kolejka - 08.11.2008 (sobota) - godzina 11:00
Odra K-Koźle - BTP Piast Brzeg

LZS Bugaj Nowy - OKS Olesno
Włókniarz Kietrz - Start Namysłów
Polonia Pogórze - LZS Stare Koźle
Polonia Głubczyce - LZS Leśnica
Czarni Otmuchów - Pomologia Prószków
MKS Kluczbork - Rodło Opole
Odra Opole - Koksownik Zdzieszowice

XIV Kolejka - 11.11.2008 (wtorek) - godzina 11:00
BTP Piast Brzeg - Polonia Pogórze

OKS Olesno - Koksownik Zdzieszowice
Rodło Opole - Odra Opole
Pomologia Prószków - MKS Kluczbork
LZS Leśnica - Czarni Otmuchów
LZS Stare Koźle - Polonia Głubczyce
Start Namysłów - Odra K-Koźle
LZS Bugaj Nowy - Włókniarz Kietrz

XV Kolejka - 15.11.2008 (sobota) - godzina 11:00
Polonia Głubczyce - BTP Piast Brzeg

Włókniarz Kietrz - OKS Olesno
Odra K-Koźle - LZS Bugaj Nowy
Polonia Pogórze - Start Namysłów
Czarni Otmuchów - LZS Stare Koźle
MKS Kluczbork - LZS Leśnica
Odra Opole - Pomologia Prószków
Koksownik Zdzieszowice - Rodło Opole
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 28
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-23, 15:31   

BTP 0:3 Czarni Otmuchów
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-25, 18:59   

Juniorzy Brzeskiego Towarzystwa Piłkarskiego rozpoczęli sezon od dotkliwej porażki 0:3 z beniaminkiem I ligi – Czarnymi Otmuchów.
Gra zespołu Jacka Mazurkiewicza z pewnością nie mogła się podobać, rywale tego dnia byli lepszym zespołem i z łatwością wykorzystali błędy zespołu gospodarzy. Należy jednak mieć nadzieję, że są to tylko złe miłego początki i że w kolejnych meczach przyjdzie już odpowiednia forma.

BTP Piast Brzeg – Czarni Otmuchów 0:3 (0:2)
0:1 (25); 0:2 (35); 0:3 (79)
BTP Piast: Michał Smuga – Łukasz Antoszczyszyn, Rafał Ożóg, Marcin Woszczyk (52, Mateusz Gruszka), Michał Fabiszewski, Andrzej Wolański, Wojciech Chołuj (68, Wiktor Bardega), Mateusz Raczkowski (25, Marek Skibiński), Paweł Mizera (30, Adam Jakubowski), Damian Michalak, Krzysztof Tarnowski; trener Jacek Mazurkiewicz
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-25, 19:00   

I kolejka

Rodło Opole - OKS Olesno 2:0
Pomologia Prószków - Koksownik Zdzieszowice 4:1
LZS Stare Koźle - MKS Kluczbork 0:5
LZS Bugaj Nowy - Polonia Pogórze 1:6
Włókniarz Kietrz - Odra K-Koźle 1:1
BTP Piast Brzeg - Czarni Otmuchów 0:3
Start Namysłów - Polonia Głubczyce 1:2
LZS Leśnica - Odra Opole przełożony

1. Polonia Pogórze 1 3 6:1
2. MKS Kluczbork 1 3 5:0
3. Pomologia Prószków 1 3 4:1
4. Czarni Otmuchów 1 3 3:0
5. Rodło Opole 1 3 2:0
6. Polonia Głubczyce 1 3 2:1
7. Włókniarz Kietrz 1 1 1:1
Odra K-Koźle 1 1 1:1
9. LZS Leśnica 0 0 0:0
Odra Opole 0 0 0:0
11. Start Namysłów 1 0 1:2
12. OKS Olesno 1 0 0:2
13. Koksownik Zdzieszowice 1 0 1:4
14. BTP Piast Brzeg 1 0 0:3
15. LZS Bugaj Nowy 1 0 1:6
16. LZS Stare Koźle 1 0 0:5
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 28
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-27, 20:09   

MKS Kluczbork 9-1 BTP Brzeg...

info za: liga.net.pl
0 UP 0 DOWN
 
Al Malik 


Wiek: 30
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-28, 09:10   

w jakim skladzie gralo BTP ?
0 UP 0 DOWN
 
Maro_bRzEg 



Wiek: 28
Dołączył: 29 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-28, 09:12   

Skład oraz cały przebieg meczu poda qiero
0 UP 0 DOWN
 
Fabian 



Wiek: 29
Dołączył: 10 Lip 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-29, 19:05   

Zapraszam wszystkich jutro na stadion miejski w Brzegu o godzinie 11:00 na mecz pomiedzy druzynami BTP Brzeg vs Odra Opole !!!! 8)
0 UP 0 DOWN
 
Maro_bRzEg 



Wiek: 28
Dołączył: 29 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-29, 20:20   

Ja również zapraszam !!! Gwarantujemy walke!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Ridgeu 


Wiek: 27
Dołączył: 30 Sie 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-30, 16:18   

BTP Brzeg 0:6 Odra Opole :oops:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-31, 10:06   

II kolejka

OKS Olesno - Odra K-Koźle 2:2
Polonia Pogórze - Włókniarz Kietrz 1:0
Polonia Głubczyce - LZS Bugaj Nowy 4:2
Czarni Otmuchów - Start Namysłów 5:1
MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg 9:1
Odra Opole - LZS Stare Koźle 3:0
Koksownik Zdzieszowice - LZS Leśnica 1:0
Rodło Opole - Pomologia Prószków 1:2

1. MKS Kluczbork 2 6 14:1
2. Czarni Otmuchów 2 6 8:1
3. Polonia Pogórze 2 6 7:1
4. Pomologia Prószków 2 6 6:2
5. Polonia Głubczyce 2 6 6:3
6. Odra Opole 1 3 3:0
7. Rodło Opole 2 3 3:2
8. Koksownik Zdzieszowice 2 3 2:4
9. Odra K-Koźle 2 2 3:3
10. Włókniarz Kietrz 2 1 1:2
11. OKS Olesno 2 1 2:4
12. LZS Leśnica 1 0 0:1
13. Start Namysłów 2 0 2:7
14. LZS Bugaj Nowy 2 0 3:10
15. LZS Stare Koźle 2 0 0:8
16. BTP Piast Brzeg 2 0 1:12
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-31, 10:09   

III kolejka

Pomologia Prószków - OKS Olesno 4:1
LZS Leśnica - Rodło Opole 3:0
LZS Stare Koźle - Koksownik Zdzieszowice 1:0
BTP Piast Brzeg - Odra Opole 0:6
Start Namysłów - MKS Kluczbork 0:2
LZS Bugaj Nowy - Czarni Otmuchów 2:0
Włókniarz Kietrz - Polonia Głubczyce 4:0
Odra K-Koźle - Polonia Pogórze 1:1

1. MKS Kluczbork 3 9 16:1
2. Pomologia Prószków 3 9 10:3
3. Polonia Pogórze 3 7 8:2
4. Odra Opole 2 6 9:0
5. Czarni Otmuchów 3 6 8:3
6. Polonia Głubczyce 3 6 6:7
7. Włókniarz Kietrz 3 4 5:2
8. LZS Leśnica 2 3 3:1
9. Odra K-Koźle 3 3 4:4
10. Rodło Opole 3 3 3:5
11. Koksownik Zdzieszowice 3 3 2:5
12. LZS Bugaj Nowy 3 3 5:10
13. LZS Stare Koźle 3 3 1:8
14. OKS Olesno 3 1 3:8
15. Start Namysłów 3 0 2:9
16. BTP Piast Brzeg 3 0 1:18
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-31, 12:10   

MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg 9:1 (5:1)
1:0 (3); 2:0 (7); 3:0 (10, karny), 4:0 (15); 5:0 (25); 5:1 - Marek Skibiński (30); 6:1 (50); 7:1 (70); 8:1 (75); 9:1 (80)
BTP Piast: Michał Smuga - Łukasz Antoszczyszyn, Rafał Ożóg, Paweł Mizera (25, Wiktor Bardega), Marcin Woszczyk, Wojciech Chołuj, Michał Fabiszewski, Andrzej Wolański, Damian Michalak (70, Adam Jakubowski), Krzysztof Tarnowski (75, Wojciech Ruszkiewicz), Marek Skibiński; trener Jacek Mazurkiewicz

BTP Piast Brzeg - Odra Opole 0:6 (0:1)
0:1 (30, karny); 0:2 (60); 0:3 (73); 0:4 (78); 0:5 (81); 0;6 (82)
BTP Piast: Michał Smuga - Michał Fabiszewski, Rafał Ożóg, Krzysztof Tarnowski, Łukasz Antoszczyszyn, Adam Jakubowski (82, Paweł Mizera), Wojciech Chołuj, Andrzej Wolański, Marek Skibiński, Wojciech Ruszkiewicz (46, Wiktor Bardega), Damian Michalak; trener Jacek Mazurkiewicz
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, brzeg, btp, juniorzy, piast


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu