Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-08, 18:46
17.12. 2005 - zaproszenie do BCK
Autor Wiadomość
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-02, 01:38   17.12. 2005 - zaproszenie do BCK

Brzeski Rocznik Artystyczny i Literacki Na Żywo
SEZON GRZEWCZY 1/2005

17.12.2005, godzina 18:00,
Mała Sala (II.p.) Brzeskie Centrum Kultury
Ul. Mleczna 2-3, Brzeg
Żyjemy w czasach kiedy raz za razem upadają pisma literackie, miesięczniki staja się kwartalnikami, kwartalniki rocznikami. Nie ma ich w normalnej dystrybucji a w takich miejscach jak Brzeg nie ma ich od lat. Wszystkie ważniejsze pisma artystyczne zachorowały bowiem na tzw. Empikozę, która odznacza się tym, że tam gdzie nie ma salonu sprzedaży EMPIK to jakby już pisma literackiego nie było. Nas, „Stowarzyszenie Żywych Poetów” nazwa do czegoś zobowiązuje dlatego postanowiliśmy zaprezentować publiczności swoiste pismo literackie na żywo, otwarty biuletyn życia literackiego w Stowarzyszeniu oraz w jego dalszej i bliższej okolicy.
Chcielibyśmy też żeby impreza stała się okazją do powrotu do źródeł, do zrozumienia literatury nie tylko jako dziedziny sztuki, obszaru rywalizacji, agonalnych agonów - ale także sposobu na przeżywanie relacji, bliskości, samotności i przygody.
Dlatego zapraszamy wszystkich którym bliska jest poezja, sami piszą, lub tylko czytają ukradkiem aby się ujawnili. Dla wszystkich znajdzie się miejsce przy domyślnym stole, na szpaltach tego żywego pisma literackiego.Dla słuchaczy i czytelników przewidziane są atrakcje:
- przenośny kiermasz książek poetyckich niedostępnych zazwyczaj w księgarniach
- liczni goście spoza Brzegu – swój udział potwierdzili wstępnie: Joanna Mueller (Warszawa), Paweł Kozioł (Warszawa), Aneta Kamińska (Warszawa), Dawid Jung (Gniezno), Bruno Aleksander (Zielona Góra), Darek Pado (Rzeszów), Beata Jaroszewska (Nowa Ruda), Krzysztof Karwowski z zespołem (Nowa Ruda), Dawid Magen (Nowa Ruda), Tamara Hebes (Świdnica), Sławek Kuźnicki (Opole), Lechosław Juszczak (Opole), Paweł Lekszycki (Dąbrowa Górnicza)
- występy osób związanych bezpośrednio ze Stowarzyszeniem Żywych Poetów z Brzegu
- występy wszystkich chętnych niezależnie od przynależności lub jej braku
- Trochę rajdowej i odjazdowej muzyki skocznej
- poczęstunek i dużo dobrych emocji

Wstęp wolny

Kontakt zawżdy:
szp@free.art.pl, cuchulain@o2.pl
albo z koordynatorem samej imprezy:
0691 410 114 (Radek odbierze)

http://free.art.pl/szp
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-12-02, 01:47   

Obawiam się Radku W, że panowie Moderatorowie, będą musieli usunąć jeden z Twoich IDENTYCZNYCH postów zamieszczonych w różnych działach :(
Oto DUBLET
W świetle regulaminu to jest wykroczenie, bowiem jest wyraźny zakas stosowania tego procederu...
Pozostawiam to do oceny przez osoby odpowiedzialne (i kompetentne)...
:x
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-12-02, 02:23   

Postanowiłem trochę nagiąć regulamin i w tym przypadku zostawię. Ale Radku żeby był to przedostatni raz :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-12-02, 02:27   

Rozumiem... Pewnie chodzi o to, że post pasuje do "Zaproszeń" i do "Sztuki"... Też się nad tym zastanawiałem :roll:
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-02, 09:18   

te posty nadają się do kosza :!: i to wszystkie
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-02, 11:32   

Przyznaje, najpierw wkleiłem w wierszowni, popatrzyłem, podumałem i wkleiłem tutaj. Zdaję sie na adminów - niech wytna jeden, to ja juz bede wiedział na przyszłosc gdzie zaproszenia tego typu wklejać, bo tak to normalnie nie wiem.
Więc ukleiłem "na próbę". Tnijcie i nie naginajcie dla mnie regulaminu. Ja po prostu nie mam mozliwości edytowania i usuwania własnych wpisów a wy macie i cąłkowicie tutaj sie podporzadkowuje woli Adminów.

Pazdarski
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-12-02, 17:43   

Admin jest jeden i decyduje że dopuki konkurs będzie aktualny zostaje :!:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 12, 17, 2005, bck, do, zaproszenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu