Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klasa B 2008/09
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-10, 16:41   Klasa B 2008/09

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE B 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00

Polonia Przylesie - Skorpion Lubsza
LZS Żłobizna - Bolko Kruszyna/Prędocin
Victoria Wierzbnik - LZS Łukowice Brz.
KS Skarbimierz - Sokół Małujowice
Pogoń II Łosiów - Olimpia II Lewin Brz.
LZS Starowice - LZS Jankowice Wlk.
KS Wojsław - LZS Przylesie Dln.

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln.
LZS Jankowice WLk. - KS Wojsław
Olimpia II Lewin Brz. - LZS Starowice
KS Skarbimierz - Pogoń II Łosiów
LZS ŁUkowice Brz. - Sokół Małujowice
Bolko Kruszyna/Prędocin - Victoria Wierzbnik
Polonia Przylesie - LZS Żłobizna

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 16.00
LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza
Victoria Wierzbnik - Polonia Przylesie
Sokół Małujowice - Bolko Kruszyna/Prędocin
Pogoń II Łosiów - LZS Łukowice Brz.
KS Skarbimierz - LZS Starowice
KS Wojsław - Olimpia II Lewin Brz.
LZS Przylesie Dln. - LZS Jankowice Wlk.

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Skorpion Lubsza - LZS Jankowice Wlk.
Olimpia II Lewin Brz. - LZS Przylesie Dln.
KS Skarbimierz - KS Wojsław
LZS Łukowice Brz. - LZS Starowice
Bolko Kruszyna/Prędocin - Pogoń II Łosiów
Polonia Przylesie - Sokół Małujowice
LZS Żłobizna - Victoria Wierzbnik

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Victoria Wierzbnik - Skorpion Lubsza
Sokół Małujowice - LZS Żłobizna
Pogoń II Łosiów - Polonia Przylesie
LZS Starowice - Bolko Kruszyna/Prędocin
KS Wojsław - LZS Łukowice Brz.
KS Skarbimierz - LZS Przylesie Dln.
LZS Jankowice Wlk. - Olimpia II Lewin Brz.

6 kolejka 21.09.2008 godzin 16.00
Skorpion Lubsza - Olimpia II Lewin Brz.
LZS Jankowice Wlk. - KS Skarbimierz
LZS Łukowice Brz. - LZS Przylesie Dln.
Bolko Kruszyna/Prędocin - KS Wojsław
Polonia Przylesie - LZS Starowice
LZS Żłobizna - Pogoń II Łosiów
Victoria Wierzbnik - Sokół Małujowice

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Sokół Małujowice - Skorpion Lubsza
Pogoń II Łosiów - Victoria Wierzbnik
LZS Starowice - LS Żłobizna
KS Wojsław - Polonia Przylesie
LZS Przylesie Dln. - Bolko Kruszyna/Prędocin
LZS Jankowice Wlk. - LZS Łukowice Brz.
Olimpia II Lewin Brz. - KS Skarbimierz

8 Kolejka 05.10.2008 godzina 15.00
Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz
LZS Łukowice Brz. - Olimpia II Lewin Brz.
Bolko Kruszyna/Prędocin - LZS Jankowice Wlk.
Polonia Przylesie - LZS Przylesie Dln.
LZS Żłobizna - KS Wojsław
Victoria Wierzbnik - LZS Starowice
Sokół Małujwoice - Pogoń II Łosiów

9 Kolejka 12.10.2008 godzina 15.00
Pogoń II Łosiów - Skorpion Lubsza
LZS Starowice - Sokół Małujwoice
KS Wojsław - Victoria Wierzbnik
LZS Przylesie Dln. - LZS Żłobizna
LZS Jankowice Wlk. - Polonia Przylesie
Olimpia II Lewin Brz. - Bolko Kruszyna/Prędocin
LZS Łukowice Brz. - KS Skarbimierz

10 Kolejka 19.10.2008 godzina 15.00
Skorpion Lubsza - LZS Łukowice Brz.
Bolko Kruszyna/Prędocin - KS Skarbimierz
Polonia Przylesie - Olimpia II Lewin Brz.
LZS Żłobizna - LZS Jankowice Wlk.
Victoria Wierzbnik - LZS Przylesie Dln.
Sokół Małujwoice - KS Wojsław
Pogoń II Łosiów - LZS Starowice

11 Kolejka 26.10.2008 godzina 14.00
LZS Starowice - Skorpion Lubsza
KS Wojsław - Pogoń II Łosiów
LZS Przylesie Dln. - Sokół Małujwoice
LZS jankowice Wlk. - Victoria Wierzbnik
Olimpia II Lewin Brz. - LZS Żłobizna
Polonia Przylesie - KS Skarbimierz
LZS Łukowice Brz. - Bolko Kruszyna/Prędocin

12 Kolejka 02.11.2008 godzina 13.00
Skorpion Lubsza - Bolko Kruszyna/Prędocin
Polonia Przylesie - LZS Łukowice Brz.
LZS Żłobizna - KS Skarbimierz
Victoria Wierzbnik - Olimpia II Lewin Brz.
Sokół Małujwoice - LZS Jankowice Wlk.
Pogoń II Łosiów - LZS Przylesie Dln.
LZS Starowice - KS Wojsław

13 Kolejka 09.11.2008 godzina 13.00
KS Wojsław - Skorpion Lubsza
LZS Przylesie Dln. - LZS Starowice
LZS Jankowice Wlk. - Pogoń II Łosiów
Olimpia II Lewin Brz. - Sokół Małujowice
Victoria Wierzbnik - KS Skarbimierz
LZS Łukowice Brz. - LZS Żłobizna
Bolko Kruszyna/Prędocin - Polonia Przylesie

Awans do Klasy A uzyska pierwsza drużyna, spadek do Klasy C dwie ostatnie drużyny, a zespół z 12. pozycji zagra baraż z 4. zespołem Klasy C.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-19, 07:26   

I kolejka

Polonia Przylesie - Skorpion Lubsza 0:0
LZS Żłobizna - Bolko Kr./Prędocin 3:3
Victoria Wierzbnik - LZS Łukowice B. 2:2
KS Skarbimierz - Sokół Małujowice 0:0
Pogoń II Łosiów - Olimpia II Lewin B. 1:2
LZS Starowice - LZS Jankowice Wlk. 2:2
KS Wojsław - LZS Przylesie Dln. 3:0

1. KS Wojsław 1 3 3:0
2. Olimpia II Lewin B. 1 3 2:1
3. Bolko Kr./Prędocin 1 1 3:3
LZS Żłobizna 1 1 3:3
5. LZS Łukowice B. 1 1 2:2
LZS Starowice 1 1 2:2
LZS Jankowice Wlk. 1 1 2:2
Victoria Wierzbnik 1 1 2:2
9. Skorpion Lubsza 1 1 0:0
KS Skarbimierz 1 1 0:0
Sokół Małujowice 1 1 0:0
Polonia Przylesie 1 1 0:0
13. Pogoń II Łosiów 1 0 1:2
14. LZS Przylesie Dln. 1 0 0:3
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-08-24, 14:52   

qiero napisał/a:
KS Wojsław - LZS Przylesie Dln. 3:0


byłem dziś w Przylesiu i jeden z mieszkańców twierdził że Przylesie przegrało 13:0...twierdził że grali w 8 dlatego taki wynik....
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-25, 19:07   

KS Wojsław - LZS Przylesie D. 13:0

II kolejka

Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln. 1:2
LZS Jankowice Wlk. - KS Wojsław 2:2
Olimpia II Lewin B. - LZS Starowice 2:3
LZS Łukowice B. - Sokół Małujowice 4:4
KS Skarbimierz - Pogoń II Łosiów 3:0
Bolko Kr./Prędocin - Victoria Wierzbnik 6:0
Polonia Przylesie - LZS Żłobizna 2:0

1. KS Wojsław 2 4 15:2
2. Bolko Kr./Prędocin 2 4 9:3
3. KS Skarbimierz 2 4 3:0
4. Polonia Przylesie 2 4 2:0
5. LZS Starowice 2 4 5:4
6. Olimpia II Lewin B. 2 3 4:4
7. LZS Przylesie Dln. 2 3 2:14
8. LZS Łukowice B. 2 2 6:6
9. LZS Jankowice Wlk. 2 2 4:4
Sokół Małujowice 2 2 4:4
11. Skorpion Lubsza 2 1 1:2
12. LZS Żłobizna 2 1 3:5
13. Victoria Wierzbnik 2 1 2:8
14. Pogoń II Łosiów 2 0 1:5
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-31, 21:30   

KS Wojsław - LZS Przylesie D. 14:1

III kolejka

LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza 3:1
Victoria Wierzbnik - Polonia Przylesie 1:3
Sokół Małujowice - Bolko Kr./Prędocin 3:1
Pogoń II Łosiów - LZS Łukowice B. 1:1
KS Skarbimierz - LZS Starowice 3:0
KS Wojsław - Olimpia II Lewin B. 6:5
LZS Przylesie Dln. - LZS Jankowice Wlk. 2:3

1. KS Wojsław 3 7 22:8
2. KS Skarbimierz 3 7 6:0
3. Polonia Przylesie 3 7 5:1
4. Sokół Małujowice 3 5 7:5
5. LZS Jankowice Wlk. 3 5 7:6
6. Bolko Kr./Prędocin 3 4 10:6
7. LZS Żłobizna 3 4 6:6
8. LZS Starowice 3 4 5:7
9. LZS Łukowice B. 3 3 7:7
10. Olimpia II Lewin B. 3 3 9:10
11. LZS Przylesie Dln. 3 3 5:18
12. Skorpion Lubsza 3 1 2:5
13. Pogoń II Łosiów 3 1 2:6
14. Victoria Wierzbnik 3 1 3:11
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-08, 19:28   

IV kolejka

Skorpion Lubsza - LZS Jankowice Wlk. 0:2
Olimpia II Lewin B. - LZS Przylesie Dln. 8:1
KS Skarbimierz - KS Wojsław 2:4
LZS Łukowice B. - LZS Starowice 2:3
Bolko Kr./Prędocin - Pogoń II Łosiów 3:1
Polonia Przylesie - Sokół Małujowice 0:1
LZS Żłobizna - Victoria Wierzbnik 2:3

1. KS Wojsław 4 10 26:10
2. LZS Jankowice Wlk. 4 8 9:6
3. Sokół Małujowice 4 8 8:5
4. Bolko Kr./Prędocin 4 7 13:7
5. KS Skarbimierz 4 7 8:4
6. Polonia Przylesie 4 7 5:2
7. LZS Starowice 4 7 8:9
8. Olimpia II Lewin B. 4 6 17:11
9. LZS Żłobizna 4 4 8:9
10. Victoria Wierzbnik 4 4 6:13
11. LZS Łukowice B. 4 3 9:10
12. LZS Przylesie Dln. 4 3 6:26
13. Skorpion Lubsza 4 1 2:7
14. Pogoń II Łosiów 4 1 3:9
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-15, 18:12   

V kolejka

Victoria Wierzbnik - Skorpion Lubsza 1:2
Sokół Małujowice - LZS Żłobizna 3:0 v.o.
Pogoń II Łosiów - Polonia Przylesie 0:2
LZS Starowice - Bolko Kr./Prędocin 2:1
KS Wojsław - LZS Łukowice B. 9:0
LZS Przylesie Dln. - KS Skarbimierz 0:2
LZS Jankowice Wlk. - Olimpia II Lewin B. 4:1

1. KS Wojsław 5 13 35:10
2. LZS Jankowice Wlk. 5 11 13:7
3. Sokół Małujowice 5 11 11:5
4. KS Skarbimierz 5 10 10:4
5. Polonia Przylesie 5 10 7:2
6. LZS Starowice 5 10 10:10
7. Bolko Kr./Prędocin 5 7 14:9
8. Olimpia II Lewin B. 5 6 18:15
9. LZS Żłobizna 5 4 8:12
10. Skorpion Lubsza 5 4 4:8
11. Victoria Wierzbnik 5 4 7:15
12. LZS Łukowice B. 5 3 9:19
13. LZS Przylesie Dln. 5 3 6:28
14. Pogoń II Łosiów 5 1 3:11
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 18:21   

VI kolejka

Skorpion Lubsza - Olimpia II Lewin B. 3:0
KS Skarbimierz - LZS Jankowice Wlk. 0:0
LZS Łukowice B. - LZS Przylesie Dln. 6:1
Bolko Kr./Prędocin - KS Wojsław 0:3
Polonia Przylesie - LZS Starowice 3:1
LZS Żłobizna - Pogoń II Łosiów 2:3
Victoria Wierzbnik - Sokół Małujowice 3:3

1. KS Wojsław 6 16 38:10
2. Polonia Przylesie 6 13 10:3
3. Sokół Małujowice 6 12 14:8
4. LZS Jankowice Wlk. 6 12 13:7
5. KS Skarbimierz 6 11 10:4
6. LZS Starowice 6 10 11:13
7. Bolko Kr./Prędocin 6 7 14:12
8. Skorpion Lubsza 6 7 7:8
9. Olimpia II Lewin B. 6 6 18:18
10. LZS Łukowice B. 6 6 15:20
11. Victoria Wierzbnik 6 5 10:18
12. LZS Żłobizna 6 4 10:15
13. Pogoń II Łosiów 6 4 6:13
14. LZS Przylesie Dln. 6 3 7:34
0 UP 0 DOWN
 
Bob-One 
The king is only one.



Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-28, 19:32   

Pogoń II Łosiów - Victoria Wierzbnik 1:2

Podokręg nie przysłał sędziego. Ja nie wiem co tam się dzieje.
Jeden wielki bałagan.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 20:56   

VII kolejka

Sokół Małujowice - Skorpion Lubsza 0:1
Pogoń II Łosiów - Victoria Wierzbnik 1:2
LZS Starowice - LZS Żłobizna 3:4
KS Wojsław - Polonia Przylesie 1:3
LZS Przylesie Dln. - Bolko Kr./Prędocin 3:6
LZS Jankowice Wlk. - LZS Łukowice B. 3:2
Olimpia II Lewin B. - KS Skarbimierz 7:4

1. KS Wojsław 7 16 39:13
2. Polonia Przylesie 7 16 13:4
3. LZS Jankowice Wlk. 7 15 16:9
4. Sokół Małujowice 7 12 14:9
5. KS Skarbimierz 7 11 14:11
6. Bolko Kr./Prędocin 7 10 20:15
7. Skorpion Lubsza 7 10 8:8
8. LZS Starowice 7 10 14:17
9. Olimpia II Lewin B. 7 9 25:22
10. Victoria Wierzbnik 7 8 12:19
11. LZS Żłobizna 7 7 14:18
12. LZS Łukowice B. 7 6 17:23
13. Pogoń II Łosiów 7 4 7:15
14. LZS Przylesie Dln. 7 3 10:40
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-05, 22:55   

VIII kolejka

Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz 0:1
LZS Łukowice B. - Olimpia II Lewin B. 1:5
Bolko Kr./Prędocin - LZS Jankowice Wlk. 1:4
Polonia Przylesie - LZS Przylesie Dln. 3:0
LZS Żłobizna - KS Wojsław 1:4
Victoria Wierzbnik - LZS Starowice 1:2
Sokół Małujowice - Pogoń II Łosiów 3:3

1. KS Wojsław 8 19 43:14
2. Polonia Przylesie 8 19 16:4
3. LZS Jankowice Wlk. 8 18 20:10
4. KS Skarbimierz 8 14 15:11
5. Sokół Małujowice 8 13 17:12
6. LZS Starowice 8 13 16:18
7. Olimpia II Lewin B. 8 12 30:23
8. Bolko Kr./Prędocin 8 10 21:19
9. Skorpion Lubsza 8 10 8:9
10. Victoria Wierzbnik 8 8 13:21
11. LZS Żłobizna 8 7 15:22
12. LZS Łukowice B. 8 6 18:28
13. Pogoń II Łosiów 8 5 10:18
14. LZS Przylesie Dln. 8 3 10:43
0 UP 0 DOWN
 
Chudy1410 


Wiek: 27
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Gałązczyce

Wysłany: 2008-10-14, 21:26   

LZS Starowice 1-2 Sokół Małujwoice
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 10:20   

IX kolejka

Pogoń II Łosiów - Skorpion Lubsza 0:2
LZS Starowice - Sokół Małujowice 1:2
KS Wojsław - Victoria Wierzbnik 16:1
LZS Przylesie Dln. - LZS Żłobizna 3:2
LZS Jankowice Wlk. - Polonia Przylesie 1:2
Olimpia II Lewin B. - Bolko Kr./Prędocin 7:1
KS Skarbimierz - LZS Łukowice B. 0:1

1. KS Wojsław 9 22 59:15
2. Polonia Przylesie 9 22 18:5
3. LZS Jankowice Wlk. 9 18 21:12
4. Sokół Małujowice 9 16 19:13
5. Olimpia II Lewin B. 9 15 37:24
6. KS Skarbimierz 9 14 15:12
7. Skorpion Lubsza 9 13 10:9
8. LZS Starowice 9 13 17:20
9. Bolko Kr./Prędocin 9 10 22:26
10. LZS Łukowice B. 9 9 19:28
11. Victoria Wierzbnik 9 8 14:37
12. LZS Żłobizna 9 7 17:25
13. LZS Przylesie Dln. 9 6 13:45
14. Pogoń II Łosiów 9 5 10:20
0 UP 0 DOWN
 
Chudy1410 


Wiek: 27
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Gałązczyce

Wysłany: 2008-10-18, 22:34   

Pogoń II Łosiów 1-4 LZS Starowice
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-22, 14:30   

X kolejka: Skorpion Lubsza - LZS Łukowice B. 3:1; Bolko Kr./Prędocin - KS Skarbimierz 4:1; Polonia Przylesie - Olimpia II Lewin B. 4:2; LZS Żłobizna - LZS Jankowice Wlk. 4:3; Victoria Wierzbnik - LZS Przylesie Dln. 3:2; Sokół Małujowice - KS Wojsław 2:4; Pogoń II Łosiów - LZS Starowice 1:4

1. KS Wojsław 10 25 63:17
2. Polonia Przylesie 10 25 22:7
3. LZS Jankowice Wlk. 10 18 24:16
4. Sokół Małujowice 10 16 21:17
5. Skorpion Lubsza 10 16 13:10
6. LZS Starowice 10 16 21:21
7. Olimpia II Lewin B. 10 15 39:28
8. KS Skarbimierz 10 14 16:16
9. Bolko Kr./Prędocin 10 13 26:27
10. Victoria Wierzbnik 10 11 17:39
11. LZS Żłobizna 10 10 21:28
12. LZS Łukowice B. 10 9 20:31
13. LZS Przylesie Dln. 10 6 15:48
14. Pogoń II Łosiów 10 5 11:24
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu