Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klasa A grupa IV 2008/09
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-10, 10:24   Klasa A grupa IV 2008/09

TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00

Orzeł Olszanka - LZS Karłowice Wlk.
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Ścinawa Nyska

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
LZS Karłowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Polski Świętów - Orzeł Olszanka (23.08)

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - Atom Grądy
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Polski Świętów

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Atom Grądy - LZS Kopice/Więcmierzyce
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Orzeł Olszanka - LZS Kałków
LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice

6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00
LZS Kałków - LZS Kopice/Więcmierzyce
Góral Sidzina - Orzeł Olszanka

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Orzeł Olszanka - LZS Konradowa
LZS Kopice/Więcmierzyce - Góral Sidzina

8 Kolejka 05.10.2008 godzina 15.00
LZS Konradowa - LZS Kopice/Więcmierzyce (04.10)
Strażak Lipniki - Orzeł Olszanka

9 Kolejka 12.10.2008 godzina 15.00
Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
LZS Kopice/Więcmierzyce - Strażak Lipniki

10 Kolejka 19.10.2008 godzina 15.00
LZS Kamienica Nyska - LZS Kopice/Więcmierzyce
Ogrodnik Chróścina Nyska - Orzeł Olszanka

11 Kolejka 26.10.2008 godzina 13.00
Orzeł Olszanka - LUKS Mańkowice/Piątkowice
LZS Kopice/Więcmierzyce - Ogrodnik Chróścina Nyska

12 Kolejka 09.11.2008 godzina 13.00
Orzeł Olszanka - LZS Kopice/Więcmierzyce

13 Kolejka 16.11.2008 godzina 13.00
LZS Kopice/Więcmierzyce - LUKS Mańkowice/Piątkowice
LZS Ścinawa Nyska - Orzeł Olszanka
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-11, 20:45   

KADRA ORŁA OLSZANKA 2008/09

Prezes:
Witold Ilów
Trener: Józef Szpak
Kierownik: Stefan Majchrzyk

Bramkarze: Robert Malinowski, Sebastian Litwicki, Wiesław Niżyński, Janusz Hładzik
Obrońcy: Paweł Adamski, Krzysztof Kopij, Sebastian Majcher, Ryszard Zalewski, Paweł Gredys, Piotr Lewicki, Marcin Jabłoński
Pomocnicy: Mateusz Hałas, Grzegorz Ilów, Grzegorz Kasprzycki, Mateusz Kozicki, Łukasz Marciniak, Mariusz Markowski, Piotr Młotkowski, Grzegorz Kościuk, Karol Oliwa, Rafał Zumer
Napastnicy: Wojciech Majchrzyk, Dariusz Maksymowicz, Norbert Pycyk, Dariusz Pustelnik

Przybyli: Paweł Gredys (Pogoń Łosiów), Piotr Lewicki, Dariusz Pustelnik, Marcin Jabłoński (Zryw Szydłowcice), Rafał Zumer (Zryw Szydłowice – w trakcie załatwiania), Wiesław Niżyński (w trakcie załatwiania)
Ubyli: Marcin Bandrowski (BTP Piast Brzeg), Sebastian Adasik (Pogoń Łosiów)

Sparingi: Orzeł Olszanka – LZS Obórki 6:4; Orzeł Olszanka – LZS Obórki 4:1; Orzeł Olszanka – Pogoń Łosiów 1:1; LZS Jankowice Wlk. – Orzeł Olszanka 3:1

KADRA LZS KOPICE/WIĘCMIERZYCE 2008/09

Prezes:
Robert Hasz
Trener: brak
Kierownik: Agata Hasz

Bramkarze: Piotr Kruczek, Marek Stolarczyk
Obrońcy: Marcin Siołkowski, Maciej Staroń, Rafał Górny, Kamil Sadłyk, Krystian Szczotka
Pomocnicy: Daniel Dyrbusz, Marek Bielak, Jarosław Sklarek, Andrzej Górny, Łukasz Warzecha, Krzysztof Łaski
Napastnicy: Marcin Gołebiowski, Wacłąw Peszek, Jacek Augustyn, Jacek Wątroba, Mateusz Ślimak

Przybyli: nikt
Ubyli: Paweł Knurowski (GKS Grodków), Krzysztof Harchala (LZS Nowa Wieś Mała)

Sparingi: nie grali
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-19, 06:25   

I kolejka

Góral Sidzina - LZS Mańkowice 4:4
LZS Konradowa - LZS Kałków 2:6
Strażak Lipniki - Agfa Prusinowice 4:1
LZS Kamienica N. - Atom Grądy 2:1
Ogrodnik Chróścina N. - LZS Polski Św. 8:0
Orzeł Olszanka - LZS Karłowice 4:0
LZS Kopice/Więc. - LZS Ścinawa N. 1:2


1. Ogrodnik Chróścina N. 1 3 8:0
2. LZS Kałków 1 3 6:2
3. Orzeł Olszanka 1 3 4:0
4. Strażak Lipniki 1 3 4:1
5. LZS Kamienica N. 1 3 2:1
LZS Ścinawa N. 1 3 2:1
7. LZS Mańkowice 1 1 4:4
Góral Sidzina 1 1 4:4
9. LZS Kopice/Więc. 1 0 1:2
Atom Grądy 1 0 1:2
11. Agfa Prusinowice 1 0 1:4
12. LZS Konradowa 1 0 2:6
13. LZS Karłowice 1 0 0:4
14. LZS Polski Św. 1 0 0:8
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-19, 06:31   

W grupie IV efektowne zwycięstwo zaliczył zespół Orła Olszanka, który pokonał 4:0 LZS Karłowice Wielkie, a wszystkie bramki zdobył w drugiej połowie. Bramki dla zespołu Józefa Szpaka zdobywali Dariusz Maksymowicz (2), Wojciech Majchrzyk i Krzysztof Kopij. Punktów nie udało się z kolei zdobyć zespołowi LZS Kopice Więcmierzyce, który uległ u siebie LZ Ścinawa Nyska 1:2, a jedynego gola uzyskał Maciej Staroń.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-25, 18:03   

W grupie IV swój drugi mecz wygrał Orzeł Olszanka, który z kompletem zwycięstw zajmuje drugie miejsce w tabeli. Podopieczni Józefa Szpaka pokonali na wyjeździe LZS Polski Świętów 5:2, a łupem bramkowym podzielili się Dariusz Maksymowicz, Grzegorz Kościuk, Wojciech Majchrzyk i Rafał Zumer, piąte trafienie było dziełem samobójczym jednego z rywali. Gorzej powiodło się LZS Kopice/Więcmierzyce, który doznał drugiej porażki, tym razem ulegając w Karłowicach tamtejszemu LZS 1:4. Jedyną bramkę dla zespołu z brzeskiego powiatu uzyskał Andrzej Górny.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-25, 18:04   

II kolejka

LZS Mańkowice - LZS Ścinawa N. 1:0
LZS Karłowice - LZS Kopice/Więc. 4:1
LZS Polski Św. - Orzeł Olszanka 2:5

Atom Grądy - Ogrodnik Chróścina N. 2:2
Agfa Prusinowice - LZS Kamienica N. 2:0
LZS Kałków - Strażak Lipniki 4:1
Góral Sidzina - LZS Konradowa 7:0

1. LZS Kałków 2 6 10:3
2. Orzeł Olszanka 2 6 9:2
3. Ogrodnik Chróścina N. 2 4 10:2
4. Góral Sidzina 2 4 11:4
5. LZS Mańkowice 2 4 5:4
6. Strażak Lipniki 2 3 5:5
7. LZS Ścinawa N. 2 3 2:2
8. LZS Karłowice 2 3 4:5
9. Agfa Prusinowice 2 3 3:4
10. LZS Kamienica N. 2 3 2:3
11. Atom Grądy 2 1 3:4
12. LZS Kopice/Więc. 2 0 2:6
13. LZS Polski Św. 2 0 2:13
LZS Konradowa 2 0 2:13
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-31, 20:46   

III kolejka

LZS Konradowa - LZS Mańkowice 0:4
Strażak Lipniki - Góral Sidzina 1:3
LZS Kamienica N. - LZS Kałków 6:1
Ogrodnik Chróścina N. - Agfa Prusinowice 3:0
Orzeł Olszanka - Atom Grądy 2:1
LZS Kopice/Więc. - LZS Polski Św. nie odbył się

LZS Ścinawa N. - LZS Karłowice 2:0

1. Orzeł Olszanka 3 9 11:3
2. Ogrodnik Chróścina N. 3 7 13:2
3. Góral Sidzina 3 7 14:5
4. LZS Mańkowice 3 7 9:4
5. LZS Kamienica N. 3 6 8:4
6. LZS Kałków 3 6 11:9
7. LZS Ścinawa N. 3 6 4:2
8. Strażak Lipniki 3 3 6:8
9. LZS Karłowice 3 3 4:7
10. Agfa Prusinowice 3 3 3:7
11. Atom Grądy 3 1 4:6
12. LZS Kopice/Więc. 2 0 2:6
13. LZS Polski Św. 2 0 2:13
14. LZS Konradowa 3 0 2:17
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-09-01, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-01, 16:39   

Piłkarze Orła Olszanka awansowali na pozycję lidera grupy IV Klasy A, po tym jak pokonali na własnym boisku Atom Grądy 2:1.
Zespół z Olszanki ma na swoim koncie komplet trzech zwycięstw i wyprzedza o dwa punkty trzy zespoły. W meczu z Atomem bramki dla Orła zdobywali Piotr Młotkowski oraz Dariusz Maksymowicz z rzutu karnego. Drugi mecz naszego zespołu w tej grupie – LZS Kopice/Więcmierzyce – LZS Polski Świętów się nie odbył.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-08, 17:57   

W czwartej kolejce Klasy A jedynie fani Orła Olszanka mieli okazję do zadowolenia.
Orzeł w meczu wyjazdowym z Agfą Prusinowice odniósł efektowne zwycięstwo wygrywając 4:0 (bramki Paweł Adamski 2, Wojciech Majrzyk, Dariusz Maksymowicz) i umocnił się na fotelu lidera swojej grupy. Znacznie gorzej poradzili sobie piłkarze z Kopic, którzy doznali pogromy w Grądach, gdzie Atom zaaplikował im aż 14 bramek, nie tracąc ani jednej.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-08, 17:58   

IV kolejka

LZS Mańkowice - LZS Karłowice 4:1
LZS Polski Św. - LZS Ścinawa N. 1:3
Atom Grądy - LZS Kopice/Więc. 14:0
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 0:4

LZS Kałków - Ogrodnik Chróścina N. 3:2
Góral Sidzina - LZS Kamienica N. 1:1
LZS Konradowa - Strażak Lipniki 5:1

1. Orzeł Olszanka 4 12 15:3
2. LZS Mańkowice 4 10 13:5
3. LZS Ścinawa N. 4 9 7:3
4. LZS Kałków 4 9 14:11
5. Góral Sidzina 4 8 15:6
6. Ogrodnik Chróścina N. 4 7 15:5
7. LZS Kamienica N. 4 7 9:5
8. Atom Grądy 4 4 18:6
9. Strażak Lipniki 4 3 7:13
10. LZS Karłowice 4 3 5:11
11. Agfa Prusinowice 4 3 3:11
12. LZS Konradowa 4 3 7:18
13. LZS Polski Św. 3 0 3:16
14. LZS Kopice/Więc. 3 0 2:20
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-15, 16:50   

W grupie IV pierwszej porażki doznał Orzeł Olszanka, który na własnym boisku przegrał 1:2 z LZS Kałków (bramka Mateusz Hałas). Mimo tego zespół z Olszanki utrzymał miejsce w czołówce. LZS Kopice/Więcmierzyce przegrał 1:5 z Agfą Prusinowice (bramka Jacek Augustyn), a mecz III kolejki z LZS Polski Świętów najprawdopodobniej będzie zweryfikowany jako walkower dla gości.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-15, 17:10   

LZS Kopice/Więcm. - LZS Polski Św. 0:3 vo

V kolejka


Strażak Lipniki - LZS Mańkowice 1:3
LZS Kamienica N. - LZS Konradowa 2:3
Ogrodnik Chróścina N. - Góral Sidzina 3:1
Orzeł Olszanka - LZS Kałków 1:2
LZS Kopice/Więc. - Agfa Prusinowice 1:5

LZS Ścinawa N. - Atom Grądy 1:0
LZS Karłowice - LZS Polski Św. 3:0

1. LZS Mańkowice 5 13 16:6
2. Orzeł Olszanka 5 12 16:5
3. LZS Ścinawa N. 5 12 8:3
4. LZS Kałków 5 12 16:12
5. Ogrodnik Chróścina N. 5 10 18:6
6. Góral Sidzina 5 8 16:9
7. LZS Kamienica N. 5 7 11:8
8. LZS Karłowice 5 6 8:11
9. Agfa Prusinowice 5 6 8:12
10. LZS Konradowa 5 6 10:20
11. Atom Grądy 5 4 18:7
12. Strażak Lipniki 5 3 8:16
13. LZS Polski Św. 5 3 6:19
14. LZS Kopice/Więc. 5 0 3:28
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 17:19   

Orzeł Olszanka przegrał wyjazdowe spotkanie z Góralem Sidzina 2:5 (bramki Dariusz Maksymowicz 2), a LZS Kopice/Więcmierzyce przegrał w Kałkowie aż 0:10.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 17:20   

VI kolejka

LZS Mańkowice - LZS Polski Św. 5:1
Atom Grądy - LZS Karłowice 3:2
Agfa Prusinowice - LZS Ścinawa N. 1:0
LZS Kałków - LZS Kopice/Więc. 10:0
Góral Sidzina - Orzeł Olszanka 5:2

LZS Konradowa - Ogrodnik Chróścina N. 4:1
Strażak Lipniki - LZS Kamienica N. 3:4

1. LZS Mańkowice 6 16 21:7
2. LZS Kałków 6 15 26:12
3. Orzeł Olszanka 6 12 18:10
4. LZS Ścinawa N. 6 12 8:4
5. Góral Sidzina 6 11 21:11
6. Ogrodnik Chróścina N. 6 10 19:10
7. LZS Kamienica N. 6 10 15:11
8. Agfa Prusinowice 6 9 9:12
9. LZS Konradowa 6 9 14:21
10. Atom Grądy 6 7 21:9
11. LZS Karłowice 6 6 10:14
12. Strażak Lipniki 6 3 11:20
13. LZS Polski Św. 6 3 7:24
14. LZS Kopice/Więc. 6 0 3:38
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 14:32   

W grupie IV nie było zwycięstw naszych zespołów. Orzeł Olszanka stracił na to szansę w końcówce i ostatecznie zremisował 2:2 z LZS Konradowa (bramki Dariusz Maksymowicz 2), a LZS Kopice/Więcmierzyce mimo iż strzelił trzy gole, to przegrał bardzo wysoko 3:9 z Góralem Sidzina (bramki Wacław Peszek, Marcin Siołkowski, Kamil Sadłek).
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, grupa, iv, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu