Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do Moderatorów
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-08-04, 11:10   

Ostrzeżenia zostały usunięte ;) zobacz temat w dziale Opinie dotyczące forum ;)

Nie ściągałem jedynie ostrzeżeń które spowodowały by odblokowanie pisania najmniej sfornym użytkownikom ;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-04, 11:59   

RaZoR napisał/a:
Widzę że dzisiaj jest kolejny dzień i nic :) i muszę chyba adminowi pomóc


Widzę, że jesteś dość mocno zaangażowany w forum (bardzo dobrze). Co prawda nie podałeś wszystkich byłych moderatorów, ale i tak zastanawiam się skąd ten pomysł, tzn. cofania tych ostrzeżeń, zwłaszcza, że wśród byłych moderatorów znajdują się Ci, którzy odeszli i Ci, których odsunięto od moderowania i w przypadku tych drugich mogę zrozumieć cofanie ostrzeżeń, ale w przypadku pierwszych, ich odejście nie jest (jak dla mnie) wystarczającym powodem cofnięcia, natomiast zmiana zachowań (poprawa) jak najbardziej. Suma sumarum decyzja admina i jeśli coś zadeklarował, to tak też stać się powinno.
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-08-04, 12:24   

Każdy musi się pokazać (może poszli po rozum do głowy) i przestaną łamać regulamin(pisze o tych z zakazem pisania).Każdemu musicie dać szanse
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-08-04, 13:33   

Nie ma zadnego obowiazku dawania szansy (kolejnej). Jest cos takiego jak mail, poprzez ktory mozna sie kontaktowac z adminem, maile moderatorow takze mozna zdobyc. Nie widze powodu, zeby trollom dawac kolejna szanse (na trollowanie) z automatu. Jesli ktos chce pisac na forum, a juz poszedl po rozum do glowy, moze bez problemu poprosic o wycofanie "bana"...
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-08-04, 14:23   

A.Mason napisał/a:
. Jest cos takiego jak mail, poprzez ktory mozna sie kontaktowac z adminem, maile moderatorow takze mozna zdobyc.


zdaje sie ze ban na pisanie postów nie zabrania pisania PW więc nie trzeba zdobywać maili :-P
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-08-04, 15:35   

Od Krzyśqa:

Krzysieq napisał/a:

Yvvone napisał/a:
Krzysieq napisał/a:
Wskaż mi, proszę, miejsce, gdzie napisałem, że ktoś mnie obraża, bądź dla mnie jest zły. Nawet I LO nie nauczy czytania ze zrozumieniem.

Dobrze, że Ciebie uczą... Wystarczy, że Ty obrażasz Moderatorów i normalnych użytkowników forum.

No więc, jak to jest? To ja piszę, że ktoś mnie obraża, czy ja obrażam kogoś? Widzę, że masz też kłopoty w przelewaniu myśli na ekran komputera.

Yvvone napisał/a:

Krzysieq napisał/a:
Ty możesz mnie zapewnić, ale, bez obrazy, kim Ty jesteś na tym forum? Szczerze pisząc, tylko zwykłym użytkownikiem. Ja nie twierdzę, że tu jest odegrana taka akcja, że spotyka się dwóch znajomych, jeden to moderator, a drugi użytkownik i jest mowa: Ty, stary, weź tam nie zwracaj uwagi na moje bobeczki forumowe. Chodzi mi raczej o to, że niektórzy moderatorzy są po prostu nieobiektywni.

Konkretne przykłady nieobiektywnych Moderatorów (pewnie podasz przykład tematu o grabkach)?

Tak, choćby ten, ponieważ oddaje on najlepiej to, co się tu dzieje.
Yvvone napisał/a:

Krzysieq napisał/a:
Ja tu nie widzę żadnych kłótni, a dyskusję. Owszem, wszystko, co jest nie na rękę, można przecież zamknąć, bądź usunąć. To takie proste przecież.

Ale ileż można `dyskutować` i wałkować to samo? Na prawdę Ci się chce? Warto? Nie uważasz tego za walkę z wiatrakami? :?

Gdybym uważał to za walkę z wiatrakami, to dałbym sobie spokój. Wierzę natomiast, że Forum te jest reformowalne i niektórzy mają na tyle odwagi, by przyznać się do błędu. Gdybym uważał, że nie ma to sensu i nie jest to niczego warte, dowodziło by to, iż uważam Yasia za skończonego, zaślepionego idiotę.
Yvvone napisał/a:

Krzysieq napisał/a:
Czy ja piszę o świecie? Może niedługo ktoś dorobi do tego jakąś filozofie, bądź politykę. Słabo czytasz ten wątek (i inne też). Świat jest piękny i tyle.

Taaa...

Nie będę miał więcej przyjemności 'dyskusji' z Tobą, skoro przyjęłaś postawę pseudointelektualnej ironicznej nastolatki. Życzę zdrowia.


Pan_Pasztet napisał/a:
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w internecie[2], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.


Wszystko się zgadza, ale czy ja piszę tu o sobie? Piszę w swoim imieniu, bo jestem nauczony nie zabierać głosu za kogoś. Mi się wydaje, że pisze raczej o moderatorach (nie wszystkich, rzecz jasna), którzy nawet nie mieli odwagi wypowiedzieć się w tym temacie. To nie jest tak, że ja się promuje, bo raczej nie mam czym.
Bartku, prędzej bym się ze skóry dał obedrzeć, niż bym chciał, by ktokolwiek, a w szczególności użytkownicy tego forum, wyznawali kult Krzysia. Niektórzy nie są tego warci. :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-08-04, 15:38   

Ja ze swojej strony uważam, że są tematy w których należy trzymać się tylko i wyłącznie jego nazwy. Są również tematy w hyde parku, na które przymyka się oko. Nie chcę by na forum był przesadny rygor. Jak nie widzisz różnicy między Aktualnościami a Hyde Parkiem to nie porównuj proszę.

A idiotą nie jestem.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, moderatorow, pytanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu