Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do Moderatorów
Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-08-01, 19:53   

Cytat:
To tylko zwykłe pytanie z mojej strony bez podtekstów


dlatego dostajesz odpowiedzi normalne :) ......jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji to możesz looknąć na forum przema (link w stopce forum) i tam masz omówione dokładnie wszystkie funkcje itp ;)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 20:23   

Witam serdecznie, jestem jeszcze na świeżo po powrocie z urlopu i mam olbrzymie zaległości.

Co do zadanego pytania, tak moderator może edytować posty, może je kasować, przenosić do innych działów oraz blokować tematy w działach które ja im przypiszę.

Każda czynność jest zapisywana, zarówno w temacie widać kto wykonał daną czynność, jak i ja mam wgląd do wszystkich czynności wykonywanych przez moderatora. Uwierzcie mi, że każde zgłoszenia nadużycia modów są sprawdzane i są wyciągane konsekwencje (kilka osób może to potwierdzić).

Moderatorzy są od utrzymania porządku na forum i naprawdę nie patrzą czy pisze to ja (też mi zwracają uwagę) czy nawet gdyby napisał to sam prezydent.

Zgłoszenia postów są zawsze sprawdzane i reaguje się na nie, nie zawsze jest dodawana treść o tym że zgłoszenie zostało zrealizowane, gdyż czasami są to czysto kosmetyczne poprawki.

Dzisiaj już nawet dostałem telefon kłótni na forum i o rzekomym kasowaniu postów przez moderatorów. Od razu zareagowałem wykonując telefon do moderatora który to zrobił w celu wyjaśnienia. Otrzymałem odpowiedź, że użytkownik sam wyedytował swojego posta i poprosił o usunięcie go. Takie wytłumaczenie mnie uspokoiło i nie miałem potrzeby wchodzenia na forum z pociągu (akurat jechałem). Zaraz sprawdzę dokładnie wszystkie wpisy o edycjach i sprawa będzie jasna.

Na każdym forum nie lubi się moderatorów (pamiętam jak byłem modem na elektrodzie). Niestety taki ich los. Moderatorzy też nie lubią użytkowników którzy za wszelką cenę chcą się pokazać i zajść za skórę. Bądźmy dla siebie ludźmi, o to tylko proszę (obie strony).
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-08-01, 21:32   

AntyMod napisał/a:

No nie wiem ( vide wątek o znalezionych foremkach). Offtop w czystym wydaniu. No, ale Moderatorzy nasi kochani nie reagują, mimo donosów nawet. :)



a jednak został przeniesiony... i co poradzisz... :( niestety nie jestem lepsiejszy... ;(

wiec nie mow ze sa rowni i rowniejsi... ;( a jak sie zadławisz pasztetem czy kaszanką przyjde z pomocą... Wszak musim isc kiedyś na koncert Young continentals ;)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-08-02, 17:41   

Cytat:
jakbyś się zaprzyjaźnił z którym moderatorem tu, to miałbyś dużo więcej luzu i tzw. fory.


jedyne 'fory' w znajomości z moderatorami to chyba tylko to, że jak coś zrobi sie źle, prowadzi sie głupie, do niczego nie prowadzące dyskusje prowokujące innych użytkowników i OT, kolega-moderator(tudzież kolezanka) zanim da Ci ostrzeżenie, usunie Twój post itp. ostrzeże Cie najpierw 'prywatnie' i masz szanse to samemu naprawić. nie zdarza mi sie już prowokować moderatorów, tak jak to bywało kiedyś, ale z tego co pamiętam, to też ostrzegali mnie najpierw przez PW, a potem dopiero sypali ostrzeżeniami na forum i podejrzewam, że dalej tak robią, wiec jedyne 'fory'(o ile można to tak nazwać) to fakt, że nie napiszą Ci tego na PW, tylko na gg, albo powiedzą w oczy.

tak to już jest, na FB panują takie, a nie inne zasady i wypadałoby sie dostosować, a nie marudzić i wmawiać sobie, że istnieje tu kółko wzajemnej adoracji. no a jak nie, to droga wolna... nikt tu nikogo na siłe nie trzyma.
zresztą Krzysieq najeżdżasz cały czas na moderatorów, a zrobiłeś coś w tym kierunku, żeby przestali sie Ciebie czepiać? utrzymywanie porządku na forum to jest ich 'praca'. Jak Twój znajomy - przypuśćmy policjant - spotka Cie, kiedy akurat bedziesz mordował jakąś niewinną babcie w środku miasta powie: 'Siema Stary.. syfu narobiłeś, no ale dobra, weź już idź...'? wątpie..
jak to kiedyś powiedział mi pewien moderator(który ROZGRANICZA - jak wszyscy(chyba?) - realne życie i te tutaj, na forum): "prywatnie, to my sie możemy nawet lubić, ale forum to forum i nie licz na to że bedziesz miała przez to taryfe ulgową" i moge z czystym sumieniem powiedzieć, że nie miałam.

a co do Ciebie Krzysieq to mam jeszcze pytanie... masz 19 lat, nie wydajesz sie być głupi(powiedziałabym nawet, że jesteś na swój sposób inteligentny ;) ), a bawisz sie w takie rzeczy... chodzi mi o te zagrywki typu 'Forum Brzeg - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji a.k.a Zespół Pobłażliwości Głupoty i Debilizmu.' czy zakładanie miliona kont AntyModeratowatych.. Kręci Cie to? Śmieszy? Czujesz sie przez to dowartościowany? W ten sposób chcesz wyrazić to męczące Cie poczucie, że świat jest taki niesprawiedliwy? Żeby było jasne - nie chce Cie atakować, pytam z ciekawości, chociaż i tak nie spodziewam sie szczerej odpowiedzi(właściwie to spodziewam sie że mnie zjedziesz jak psa), ale popatrz na to troche z boku i zastanów sie czy to nie jest tak po prostu głupie i czy sie nie ośmieszasz takim zachowaniem :? które(wg mnie) jest troche dziecinne jak na 20letniego faceta...
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2008-08-02, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
:) 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2008-08-02, 19:25   

Agnes napisał/a:

zresztą Krzysieq najeżdżasz cały czas na moderatorów, a zrobiłeś coś w tym kierunku, żeby przestali sie Ciebie czepiać? utrzymywanie porządku na forum to jest ich 'praca'.

Nie, nie zrobiłem nic w tym kierunku, nie uważam, abym jakoś specjalnie i najgorzej tutaj robił brzydkie i niemiłe rzeczy. A skoro utrzymanie porządku to ich praca, to niechaj się wezmą do roboty. Mi wywalali topici, ale innym mogą tylko przenieśąc do innego działu. Tak oto mam prześliczną dyskusję o grabkach i foremkach. :)
Agnes napisał/a:

Jak Twój znajomy - przypuśćmy policjant - spotka Cie, kiedy akurat bedziesz mordował jakąś niewinną babcie w środku miasta powie: 'Siema Stary.. syfu narobiłeś, no ale dobra, weź już idź...'? wątpie..

Zupełnie nietrafiony przykład. Napisałaś o przestępstwie. Wygłaszanie swoich myśli i poglądów chyba nim nie jest. (tak, tak, o ile są zgodne z KK etc)
Agnes napisał/a:

jak to kiedyś powiedział mi pewien moderator(który ROZGRANICZA - jak wszyscy(chyba?) - realne życie i te tutaj, na forum): "prywatnie, to my sie możemy nawet lubić, ale forum to forum i nie licz na to że bedziesz miała przez to taryfe ulgową" i moge z czystym sumieniem powiedzieć, że nie miałam.

Śmiej w to wątpić. Może ów moderator nie jest z Tobą w takiej zażyłości. Szkoda, że nie powiedział: prywatnie Cię nie lubię, ale nie będę Cię specjalnie moderował.
Agnes napisał/a:

a co do Ciebie Krzysieq to mam jeszcze pytanie... masz 19 lat, nie wydajesz sie być głupi(powiedziałabym nawet, że jesteś na swój sposób inteligentny ;) ), a bawisz sie w takie rzeczy... chodzi mi o te zagrywki typu 'Forum Brzeg - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji a.k.a Zespół Pobłażliwości Głupoty i Debilizmu.' czy zakładanie miliona kont AntyModeratowatych.. Kręci Cie to? Śmieszy? Czujesz sie przez to dowartościowany? W ten sposób chcesz wyrazić to męczące Cie poczucie, że świat jest taki niesprawiedliwy?

Podpis mój jest moim prywatnym zdaniem o tym forum. Jak widzę, kiedy jakiś debil (nicków nie wymienię) zakłada temat lub pisze posty poniżej krytyki, a moderatorzy sobie z tego nic nie robią, to własnie tak, a nie inaczej myślę. Co do zakładania nowych kont, jeżeli mam coś do powiedzenia/napisania, to zazwyczaj to robię. Niestety, dostałem zakaz pisania na normalnym nicku, zatem muszę kombinować. Nie kręci mnie to jakoś specjalnie, można uznawać, a ja tego nie kryję, że wszystkie posty napisała jedna osoba z jednego nicku. I jeszcze jedno, chyba nad interpretujesz, bądź wyciągasz wątpliwą analize psychologiczną. Mnie wcale nie męczy myśl, że świat jest niesprawiedliwy, Forum Brzeg jest.
Agnes napisał/a:

Żeby było jasne - nie chce Cie atakować, pytam z ciekawości, chociaż i tak nie spodziewam sie szczerej odpowiedzi(właściwie to spodziewam sie że mnie zjedziesz jak psa), ale popatrz na to troche z boku i zastanów sie czy to nie jest tak po prostu głupie i czy sie nie ośmieszasz takim zachowaniem :? które(wg mnie) jest troche dziecinne jak na 20letniego faceta...

Nie zaatakowałas mnie przecież. To normalny post był. Na takie nie mam w zwyczaju zazwyczaj odpowiadać agresywnie. Ja chętnie dyskutuję. Nie, nie uważam, że jest to głupie. Patrząc przez pryzmat marazmu niektórych użytkowników, to jest to nawet mądre. Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony przez :) 2008-08-02, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-08-02, 19:34   

Krzysieq, zawsze miałem Cię za rozsądnego i inteligentnego faceta. Miewasz natomiast dziwne przebłyski czegoś.

Forum Brzeg jest niesprawiedliwe tylko dla Ciebie, ty jesteś taki pokrzywdzony. Temat o foremkach, jest w hydeparku, gdybyś ty taki założył też by był. Jaka jest różnica? Oni nie klną, nie robią wszystkiego by w momencie kiedy moderator zwróci im uwagę, że coś robią nie tak by go bardziej zdenerwować. Już było wielu użytkowników "poszkodowanych" przez moderatorów. Jednak nie widzieli oni dlaczego tak się stało, nie widzieli swoich błędów tylko sądzili, że się na nich uwzięli.

Teraz ja blokuję twoje kolejne konto, jeżeli masz sprawę do wklejenia na forum napisz mi PW (blokada pisania na forum nie blokuje wysyłania PW) a ja to wkleję w twoim imieniu. Jeżeli założysz kolejne konto będę zmuszony zbanować twój adres IP (tylko ty z niego piszesz więc nikt inny nie ucierpi).

Pomyśl zanim wystrzelisz.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-02, 21:57   

A ja tak patrzę, czytam i widzę, że niektórym zależy jedynie na promocji swej osoby. Nie wiedzieć czemu...
Mimo mojej [ostatnio] mniejszej aktywności na forum związanej niejako z wyjazdem, śledzę wszystkie tematy, choć już nie piszę tyle.

Zgodzę się z Agnes.
Niedawno wyskoczyłeś, że Moderatorzy to faszyści. Teraz próbujesz usilnie udowodnić, że FB jest złe, ci, którzy Cię obrażają są źli i ogólnie - wszystko, co nie idzie po Twojej myśli.
I po co? Świata nie zbawisz.
Na prawdę wydajesz się być (jak już tu ktoś napisał) na swój sposób inteligentną osobą. Ale po co usiłujesz udowodnić, że świat jest zły, skoro wiesz, że tak jest? Forum to forum - każdy ma prawo do swoich ocen, komentarzy.

Apropo układów... Mogę Cię zapewnić, że takich nie ma. Znam trochę osób blisko 'związanych' (zaprzyjaźnionych) z moderatorami, i uwierz mi - nie są one jakoś wyjątkowo traktowane. Tak jak napisała Agnes:
Agnes napisał/a:
jedyne 'fory' w znajomości z moderatorami to chyba tylko to, że jak coś zrobi sie źle, prowadzi sie głupie, do niczego nie prowadzące dyskusje prowokujące innych użytkowników i OT, kolega-moderator(tudzież kolezanka) zanim da Ci ostrzeżenie, usunie Twój post itp. ostrzeże Cie najpierw 'prywatnie' i masz szanse to samemu naprawić. nie zdarza mi sie już prowokować moderatorów, tak jak to bywało kiedyś, ale z tego co pamiętam, to też ostrzegali mnie najpierw przez PW, a potem dopiero sypali ostrzeżeniami na forum i podejrzewam, że dalej tak robią, wiec jedyne 'fory'(o ile można to tak nazwać) to fakt, że nie napiszą Ci tego na PW, tylko na gg, albo powiedzą w oczy.

Agnes napisał/a:
"prywatnie, to my sie możemy nawet lubić, ale forum to forum i nie licz na to że bedziesz miała przez to taryfe ulgową"


Agnes napisał/a:
i moge z czystym sumieniem powiedzieć, że nie miałam.

Ja też.

Krzysieq - to jak walka z wiatrakami. Niektóre rzeczy trzeba zaakceptować takimi jakie są, mimo że wydaje nam się, że jest inaczej niż w rzeczywistości.



EDIT:
Aha i zapomniałam dodać:
Proponuję zamknąć ten temat, gdyż będzie prowadził do ciągłych kłótni Krzysieq vs Reszta świata. Nie warto...
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2008-08-02, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-08-03, 01:54   

A ja mam pytanie do yasiu
Kiedyś pisaliśmy na forum że osoby co były modelatorami i dawały ostrzeżenia zostaną unieważnione. jakoś nie widze działania w tą strone
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-08-03, 02:40   

Agnes napisał/a:
jedyne 'fory' w znajomości z moderatorami to chyba tylko to, że jak coś zrobi sie źle, prowadzi sie głupie, do niczego nie prowadzące dyskusje prowokujące innych użytkowników i OT, kolega-moderator(tudzież kolezanka) zanim da Ci ostrzeżenie, usunie Twój post itp. ostrzeże Cie najpierw 'prywatnie' i masz szanse to samemu naprawić.

Agnes, piszesz nieprawde ;-D Opisywane przez Ciebie zachowanie modow mialo miejsce takze w stosunku do mnie, zanim jeszcze poznalem ktoregokolwiek z nich na zywo. Ba, nawet wdalem sie w dluzsza dyskusje na PW, i obie strony pozostaly przy swoim zdaniu, ale ostatecznie ostrzezenia nie dostalem. Zostal uszanowany inny punkt widzenia... no i pewnie upor, w ktorym trwam do dzis ;-D
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-08-03, 15:21   

Na prośbę Krzysqa wklejam.

Krzysieq napisał/a:
Bardzo bym prosił o wrzucenie tego do wątku pt. 'Pytanie do Moderatorów':

Yvvone napisał/a:


Zgodzę się z Agnes.
Niedawno wyskoczyłeś, że Moderatorzy to faszyści. Teraz próbujesz usilnie udowodnić, że FB jest złe, ci, którzy Cię obrażają są źli i ogólnie - wszystko, co nie idzie po Twojej myśli.
I po co? Świata nie zbawisz.

Wskaż mi, proszę, miejsce, gdzie napisałem, że ktoś mnie obraża, bądź dla mnie jest zły. Nawet I LO nie nauczy czytania ze zrozumieniem.

Yvvone napisał/a:

Na prawdę wydajesz się być (jak już tu ktoś napisał) na swój sposób inteligentną osobą. Ale po co usiłujesz udowodnić, że świat jest zły, skoro wiesz, że tak jest? Forum to forum - każdy ma prawo do swoich ocen, komentarzy.

Czy ja piszę o świecie? Może niedługo ktoś dorobi do tego jakąś filozofie, bądź politykę. Słabo czytasz ten wątek (i inne też). Świat jest piękny i tyle.
Yvvone napisał/a:

Apropo układów... Mogę Cię zapewnić, że takich nie ma. Znam trochę osób blisko 'związanych' (zaprzyjaźnionych) z moderatorami, i uwierz mi - nie są one jakoś wyjątkowo traktowane.

Ty możesz mnie zapewnić, ale, bez obrazy, kim Ty jesteś na tym forum? Szczerze pisząc, tylko zwykłym użytkownikiem. Ja nie twierdzę, że tu jest odegrana taka akcja, że spotyka się dwóch znajomych, jeden to moderator, a drugi użytkownik i jst mowa: Ty, stary, weź tam nie zwracaj uwagi na moje bobeczki forumowe. Chodzi mi raczej o to, że niektórzy moderatorzy są po prostu nieobiektywni.


Yvvone napisał/a:





EDIT:
Aha i zapomniałam dodać:
Proponuję zamknąć ten temat, gdyż będzie prowadził do ciągłych kłótni Krzysieq vs Reszta świata. Nie warto...

Ja tu nie widzę żadnych kłótni, a dyskusję. Owszem, wszystko, co jest nie na rękę, można przecież zamknąć, bądź usunąć. To takie proste przecież. :)
Ach, znów zadam pytanie: Kim Ty jesteś, że możesz pisać o czym warto dyskutować, a o czym nie. Moim zdaniem, póki dwie strony prowadzą dyskusję, mają jakieś argumenty i przemyślenia, którymi chcą się podzielić, to nie ma sensu zamykać tematu. Po to jest Forum przecież.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-08-03, 15:25   

Co do ostrzeżeń to dzisiaj będą anulowane wszystkie ostrzeżenia wystawione przez osoby które nie są już moderatorami, jedynie muszę zastanowić się nad blokadami założonymi przez te osoby.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-08-03, 23:14   

Krzysiek..... rece mi opadają... naprawdę ... czepiłeś się mojego postu... o grabkach... sądziłem że masz troche poczucia humoru... zobacz gdzie jest wrzucony.... dochodze do wniosku że coby nie bylo to i tak jest zle.... promujesz się na I męczennika forum.... jeżeli sądzisz że kiedyś będe wyznawał kult Krzysia jesteś w błędzie.... wkleję Ci coś z Wikipedii

Coś co odpowiada twojej postawie...


Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.


Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w internecie[2], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2008-08-03, 23:20   

chwała trollą forumowym :P bez nich fora są martwe :D
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-04, 00:58   

Krzysieq napisał/a:
Wskaż mi, proszę, miejsce, gdzie napisałem, że ktoś mnie obraża, bądź dla mnie jest zły. Nawet I LO nie nauczy czytania ze zrozumieniem.

Dobrze, że Ciebie uczą... Wystarczy, że Ty obrażasz Moderatorów i normalnych użytkowników forum.

Krzysieq napisał/a:
Czy ja piszę o świecie? Może niedługo ktoś dorobi do tego jakąś filozofie, bądź politykę. Słabo czytasz ten wątek (i inne też). Świat jest piękny i tyle.

Taaa...

Krzysieq napisał/a:
Ty możesz mnie zapewnić, ale, bez obrazy, kim Ty jesteś na tym forum? Szczerze pisząc, tylko zwykłym użytkownikiem. Ja nie twierdzę, że tu jest odegrana taka akcja, że spotyka się dwóch znajomych, jeden to moderator, a drugi użytkownik i jest mowa: Ty, stary, weź tam nie zwracaj uwagi na moje bobeczki forumowe. Chodzi mi raczej o to, że niektórzy moderatorzy są po prostu nieobiektywni.

Konkretne przykłady nieobiektywnych Moderatorów (pewnie podasz przykład tematu o grabkach)?
A apropo mnie - tak, jestem zwykłym użytkownikiem i nigdy się za kogoś innego nie uważałam.

Krzysieq napisał/a:
Ja tu nie widzę żadnych kłótni, a dyskusję. Owszem, wszystko, co jest nie na rękę, można przecież zamknąć, bądź usunąć. To takie proste przecież.

Ale ileż można `dyskutować` i wałkować to samo? Na prawdę Ci się chce? Warto? Nie uważasz tego za walkę z wiatrakami? :?

Krzysieq napisał/a:
Ach, znów zadam pytanie: Kim Ty jesteś, że możesz pisać o czym warto dyskutować, a o czym nie. Moim zdaniem, póki dwie strony prowadzą dyskusję, mają jakieś argumenty i przemyślenia, którymi chcą się podzielić, to nie ma sensu zamykać tematu. Po to jest Forum przecież.

Przeczytaj to, co napisałam wyżej.



Pan_Pasztet napisał/a:
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w internecie[2], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

+++ :!:
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2008-08-04, 00:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-08-04, 10:58   

yasiu napisał/a:
Co do ostrzeżeń to dzisiaj będą anulowane wszystkie ostrzeżenia wystawione przez osoby które nie są już moderatorami.

Widzę że dzisiaj jest kolejny dzień i nic :) i muszę chyba adminowi pomóc
Byli modelatorzy:
Cyborg
Devon
Infignus
Inez
Ella(kiedyś miała chyba Admina)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, moderatorow, pytanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu