Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Infobrzeg.pl
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-30, 18:06   Infobrzeg.pl

Nowe oblicze Brzegu...

www.infobrzeg.pl - pierwsze źródło informacji!

Stronę redagują m.in:
forumowicze
- Kathia
- Agnes
- Alfix
- Pan Pasztet

felietonistka:
- Patrycja Jaworska

korekta:
- Olivka (Ewa Oliwa)
- Patrycja Jaworska
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-07-30, 18:09   

to jest b24? czy nowy twór?
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-30, 18:11   

KtOŚ napisał/a:
czy nowy twór?


Nowy twór :)
Będzie podobnie działało, lecz na troszkę innych zasadach. Będzie prowadzone przez inną firmę...

Długa historia... :)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-07-30, 18:15   

to sugerowałbym zmianę wyglądu, bo jest baaardzo podobne do b24 ;)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-30, 18:18   

Cytat:
to sugerowałbym zmianę wyglądu, bo jest baaardzo podobne do b24 ;)


pracujemy nad tym..;) troszkę to potrwa..;)
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-07-30, 18:57   

trochę lepiej i logiczniej poukładane menu, ale imo wciąż jest strasznie zamieszane...
mam niekiedy wrażenie, z kilku różnych miejsc linki prowadzą do tego samego artykułu...
za dużo różnych menu jest... ale nie mam pomysłu na ogarnięcie tego..

dobrym krokiem na pewno było usunięcie google map, bo strasznie zwalniał tą stronę, a chyba większego pożytku z niego nie było..

osobiście nie lubię joomli, ale widzę, że nawet w miarę ogarnęliście ją.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-08-01, 06:24   

alfix napisał/a:
Nowe oblicze Brzegu...

www.infobrzeg.pl - pierwsze źródło informacji!


Całe szczęście, że oblicze Brzegu nie wygląda tak jak nowo-stara strona owego "portalu"!

KtOŚ napisał/a:
to sugerowałbym zmianę wyglądu, bo jest baaardzo podobne do b24 ;)


Co do wyglądu to jeszcze można przymrużyć oko, co do kwestii praw autorskich już nie. Otóż, owy wygląd nie jest własnością infobrzeg.pl, gdyż Alfix nie raczył wykupić jakichkolwiek praw do layoutu, a pomijając kwestie jego zastosowania na jakiejkolwiek domenie. Pomimo zwrócenia mu uwagi, jak widać nie robi sobie nic z tego, że chce zarabiać na czyjejś krzywdzie, heh zarabiać - licencja layoutu wymaga opłacenia na każdą z domen osobno odpowiednią opłatę lub wykupienie dostępu do bazy z której można śmiało pobierać m.in. ten layout.

Potwierdzenia nie trzeba długo szukać, bo po spojrzeniu w źródło widzimy nazwę szablonu: ja_teline_ii i wpisujemy w Google - otrzymując odnośnik do strony: http://template15.joomlart.com/ja_teline_ii/
Podobne?! Spójrzcie w stopkę, znajdziemy w niej autora szablonu -> http://www.joomlart.com / http://www.joomlart.com/t..._teline_ii.html



Heh w tym przypadku kwestia zmiany wyglądu jest potrzebna na wczoraj! Wykorzystywanie czyjegoś produktu na dziko to po prostu kradzież?!

alfix napisał/a:
Będzie podobnie działało, lecz na troszkę innych zasadach. Będzie prowadzone przez inną firmę...

Długa historia... :)


Heh, zalążek tejże historii właśnie opisałem, no cóż kontynuując NIE POLECAM reklamowania się w infobrzeg.pl z kilku przyczyn:

- dane statystyczne podawane na portalu są zwykłą ściemą, wymyślaną na potrzeby reklamowe!
- liczniki wejść, odsłon itd. są sztucznie zawyżane (tak samo jak pozycja w rankingach). Jak? Odpowiedź znajduje się w kodzie!

Alfix specjalnie umieścił w kodzie nie jeden skrypt zliczający, ale jak w przypadku infobrzeg.pl aż 12 - co w statystykach 1 odsłona jest mnożona przez 12 :D Pomimo, że zwracałem mu uwagę i to nie raz, dalej świadomie okłamuje klientów na reklamy. Poniżej zrzut z kodu liczników o takim samym numerze id:



Każdy może to obejrzeć u siebie klikając w menu przeglądarki: Widok -> Źródło strony



Praktyka ta także była prowadzona na B24, tylko tam było wszystko razy 15 :D . Heh, kolejny kawałek tortu z historią opowiedziany.

Podsumowując, nie wspomniałem o stosowanych technikach spamerskich takich jak słowa kluczowe w kolorze tła, nieklikana chmura tagów i znalazłoby się tego wiele...

PS: Zgodnie z powyższym, napisanie czegoś takie jest szczytem bezczelności:



Mimo tego, życzę powodzenia w ogarnięciu się i robieniu czegoś co ma jaką wartość, a nie szkodzi innym.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 06:39   

A jak MediaArt prowadziło brzeg24.pl to było dobrze no nie? Teraz MediaArt nie prowadzi i już trzeba się czepiać i wytykać błędy!

NA BRZEG24.PL NIE ZAROBIŁEM ANI GROSZA, więc o jakim zarobku tu mowa? Całą kasę zgarnęła firma...
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-08-01, 06:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-08-01, 06:48   

alfix napisał/a:
A jak MediaArt prowadziło brzeg24.pl to było dobrze no nie? Teraz MediaArt nie prowadzi i już trzeba się czepiać i wytykać błędy!


Czy to samo nie powtarzam Ci od bodajże 2 miesięcy?

alfix napisał/a:
NA BRZEG24.PL NIE ZAROBIŁEM ANI GROSZA, więc o jakim zarobku tu mowa? Całą kasę zgarnęła firma...


Ty się zarobkiem bronisz? Co to ma do Twojego nieuczciwego postępowania?
Ostatnio zmieniony przez ptak82 2008-08-01, 06:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 06:52   

Cytat:
Czy to samo nie powtarzam Ci od bodajże 2 miesięcy?


Tak, mówiłeś... Ale nie upubliczniałeś tego, trzeba było powiedzieć prezesowi, a nie mi... Ja byłem od brudnej roboty, a on od trzepania kasy... Przejechałem się ostro!!!!

ptak82 napisał/a:
Co to ma do Twojego nieuczciwego postępowania?


do mojego? każdy w tej grze był nie uczciwy... ja na tym straciłem, nic nie zyskałem...
Temat o brzeg24 zamknięty.
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-08-01, 06:57, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-08-01, 06:59   

alfix napisał/a:
Tak, mówiłeś... Ale nie upubliczniałeś tego, trzeba było powiedzieć prezesowi, a nie mi... Ja byłem od brudnej roboty, a on od trzepania kasy... Przejechałem się ostro!!!!


Po co brniesz dalej? Mało razy prezes Ci wspominał o owych błędach? Zresztą nie moja sprawa na czym się przejechałeś. Pisałem na priv, zignorowałeś to i nie raz ale kilka razy. Pochwaliłeś się domeną, serwisem - ponoć nowym, to napisałem swoje własne zdanie na jego temat. Zajmuje się tym na codzień i widząc brak jakichkolwiek zmian w czymś co jest nowe itd. mówi samo za siebie.
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-01, 08:05   Re: Infobrzeg.pl

alfix napisał/a:
Nowe oblicze Brzegu...

www.infobrzeg.pl - pierwsze źródło informacji!

Stronę redagują m.in:
forumowicze
- Kathia
- Agnes
- Alfix
- Pan Pasztet

felietonistka:
- Patrycja Jaworska

korekta:
- Olivka (Ewa Oliwa)
- Patrycja Jaworska


no to teraz jest już nasrane !! Po co zakładać i reklamować od nowa coś pod inna nazwą jest to dla mnie trochę śmieszne !

I jeszcze to że "pobrałeś" coś bez opłaty a teraz jest publikowane pod inna nazwa i wcześniejsza tak samo wygląda. Łamie Praw Autorskich a zdjęcia wielkim logiem oklejaliście !!
0 UP 0 DOWN
 
alfi^o^x 

Wiek: 86
Dołączył: 01 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-08-01, 08:37   

alfix napisał/a:
do mojego? każdy w tej grze był nie uczciwy... ja na tym straciłem, nic nie zyskałem...
Temat o brzeg24 zamknięty.


Podaj choc jeden przyklad nieuczciwosci a nie rzucasz słowa na wiatr - gówniana zagrywka :]
alfix napisał/a:
A jak MediaArt prowadziło brzeg24.pl to było dobrze no nie? Teraz MediaArt nie prowadzi i już trzeba się czepiać i wytykać błędy!
hmmm a myslisz ze dla czego MediaArt odpuścilo sobie B24 ? ... bo grales nie fair - gówniany argument ... :]
alfix napisał/a:
NA BRZEG24.PL NIE ZAROBIŁEM ANI GROSZA, więc o jakim zarobku tu mowa? Całą kasę zgarnęła firma...
:] owszem bo serwis byl firmy - ale za pieniądze został zakupiony sprzęt do nagrywania i oplacone serwery - nikt na tym nie zarobil. - gówniany argument.
alfix napisał/a:
Tak, mówiłeś... Ale nie upubliczniałeś tego, trzeba było powiedzieć prezesowi, a nie mi... Ja byłem od brudnej roboty, a on od trzepania kasy... Przejechałem się ostro!!!!
:] bilingi i stenogram rozmowy mam Ci przedstawic - jak mielismy sie umawiac na spotkanie i jak byles opieprzany ? ... ale nie - Ty nie mogles za kazdym razem... natomias w Ibizie piwo nalewales (za poklepanie po główce) - fest Ci zależało... - gówniany argument

Naliczylem 3,4 gówniane argumenty - :] jestes żenujący - jak sie bronisz to mów konkretnie a nie krążysz i bronisz się bezpodstawnymi oskarżeniami. Zastanów sie nad sobą ...

Btw. Do nowego "wspólnika", radze się zastanowić nad współpracą z Alfixem, i poczytac troche ustaw medialnych i ustaw mówiących o prawach autorskich zanim wejdziecie w "scisłą" współpracę.

xD oj dróbka dróbka, jak zawsze pieprzysz głupoty .
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 08:43   

alfi^o^x napisał/a:
xD oj dróbka dróbka, jak zawsze pieprzysz głupoty .


patrzac z wypowiedzi napisał to jakiś pracownik Media Art co świadczy otym ze sami tacy byliście zatrudniając alfixa a teraz po nim jedziecie bo się rozłączyliscie zenuaaa
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-08-01, 08:48   

alfi^o^x napisał/a:
bilingi i stenogram rozmowy mam Ci przedstawic

Czy to szantaż ?? żenada to jest jednym słowem
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: infobrzeg, pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu