Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłkarze vs. policja - ktoś tu kręci?
Autor Wiadomość
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2008-07-30, 11:55   Piłkarze vs. policja - ktoś tu kręci?

Cytat:
- Nie uderzyłem policjanta! Daję słowo, że nie zachowywałem się wobec nich agresywnie. To wszystko jest jakaś masakra. Prosiłem ich tylko, aby puścili Piotrka. Zobaczyłem jak go maltretują, krwawiącego, skutego i leżącego twarzą do ziemi. Na początku prosiłem spokojnie, potem zacząłem krzyczeć. Nagle jeden z policjantów dał hasło "bierzemy ich wszystkich". Przyjechały posiłki, skuli nas i trafiliśmy do więzienia - relacjonuje Radosław M.


Jak sądzicie po czyjej stronie jest prawda? Winna policja czy piłkarze? Nie wiem jak w Mielnie ale mogę zapewnić, że w Ustce policja nie rzucała się na pijących piwo.
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2008-07-30, 12:53   

Nie od dzisiaj wiadomo jaki poziom pozasportowy (o sportowym nie dyskutuję) prezentują Majdan czy Świerczewski (szczególnie ten drugi). Niektórym po prostu uderza do głowy kasa i popularność. Pojawia się kompleks boga i tak się właśnie kończy.
Podobno właścicielka pobliskiego pensjonatu bezskutecznie interweniowała już dzień wcześniej. Tego dnia wezwała już policję. Skoro tak było to nie ma mowy o żadnej prowokacji.
A krzyki Świerszcza "Ja Was załatwię" (jak relacjonują świadkowie) świadczą dobitnie o "charakterkach" panów piłkarzy :twisted: Ktoś musi w końcu dać przykład, że kasa i popularność nie dają prawa do bycia bezkarnym w swoim chamstwie.
A odnośnie samego tłumaczenia, to chyba nie było innej możliwej linii obrony, jak tylko zrobić z siebie biednych, pokrzywdzonych i potulnych baranków (akurat porównanie do tego zwierzęcia jest trafne tylko w innym kontekście). :wink:
Ostatnio zmieniony przez Zbychoo 2008-07-30, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-30, 17:42   

Przykłady idą z góry-

Miał być początek zmian i "koniec" Michała Listkiewicza. Tymczasem obradujący w Warszawie zarząd PZPN podjął decyzję o... zmianie terminu zjazdu wyborczego z 14 września na 30 października. Powód? Sąd rejestrowy nie uznał nowego zapisu w nowym statucie PZPN. - To jest kuriozalne - irytuje się minister sportu Mirosław Drzewiecki.
www.tvn24.pl
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-07-30, 17:45   

Po prostu dali w banie, nie kontrolowali sie i tyle. Myśleli ze jak są znani to im wszystko wolno a tu wałek. Sądzić ich jak każdego "szaraka" 8)
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2008-07-31, 06:35   

A teraz cytując z joemonster.org podaję prawdziwą wersję wydarzeń :wink: :

Polską wstrząsnęła ostatnio awantura wywołana w Mielnie przez polskich piłkarzy, Majdana i Świerczewskiego, oraz ich rzekomy atak na policję. To nieprawda - dotarliśmy do prawdziwego świadka tego zdarzenia. Oto jego opowieść:

"Po zakończonym treningu udaliśmy się razem z kolegami na mszę wieczorną do miejscowego kościoła, gdzie po spowiedzi, komunii i trzykrotnym odmówieniu różańca leżeliśmy krzyżem do północy.

Po odśpiewaniu kilkunastu nabożnych pieśni w ciszy i skupieniu wracaliśmy do naszych cel. Niektórzy z nas snuli plany na kolejny dzień. Rano msza, skromne śniadanie i trening, potem spotkania z młodzieżą, w tym prelekcje o szkodliwości alkoholu i narkotyków, po obiedzie znów trening i kolejna msza, tym razem w intencji PZPN, podczas której Radek miał po raz pierwszy wystąpić w roli ministranta. Przygotowywał się do tej trudnej i odpowiedzialnej służby kościelnej przez ostatni rok. Piotrek jest najstarszym ministrantem więc to on wprowadzał Radka i resztę grupy w arkana tej sztuki.

Właśnie przechodziliśmy koło nocnego klubu czy też dyskoteki kiedy usłyszeliśmy przeraźliwe krzyki dobiegające ze środka. Piotr jako dobry chrześcijanin postanowił, że mimo całej odrazy, jaką wywoływało w nas to miejsce, zajrzy do środka.
Być może ktoś potrzebuje pomocy. My tymczasem czekaliśmy na niego na zewnątrz, modląc się po cichutku. W środku Piotr ujrzał dantejskie sceny, grupa wrzeszczących, pijanych policjantów szarpała niewinnych, przerażnych ludzi. Piotr rzekł:
- Co czynicie? Nie widzicie, że cierpią niewinni?
- Spadaj - odpowiedzieli policjanci chórem.
- Zaprawdę powiadam wam, ostawcie te oto baranki a na ich miejsce zabierzcie mnie.
Po tych słowach pijani żandarmi rzucili się na niego i dłuższy czas bili bez słowa. A gdy zobaczyli, że traci przytomność porwali stojącą na barze butelkę alkoholu i siłą napoili nieprzytomnego Piotra. Tymczasem niepokój ogarnął serca pozostałych na zewnątrz. Dwaj z nich, młodzi jeszcze i z tego powodu dość porywczy, nie wytrzymali i pobiegli szukać swego przyjaciela.
To co ujrzeli zmroziło ich serca. Na podłodze skrwawiony i zakuty w kajdany leżał ich przyjaciel.
- Czemuż go uwięziliście? Czyż zrobił wam co złego? - pytał ze łzami w oczach Radosław.
Rozwścieczeni policjanci przestali kopać leżącego Piotra i spojrzeli pytająco na swego herszta.
- Brać ich! Zabieramy wszystkich - warknął.

A dalej to już znacie z relacji telewizyjnej. Amen."
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kreci, ktos, pilkarze, policja, tu, vs


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu