Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2008-07-24, 11:16
Forum mieszkańców Skarbimierza już działa
Autor Wiadomość
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



  Wysłany: 2008-07-24, 09:29   Forum mieszkańców Skarbimierza już działa

Od 22.07 Forum Mieszkańców Skarbimierza juz jest dostępne. Zapraszam równiez mieszkańców Brzegu do jego odwiedzania .Atrakcyjne tematy i informacje o naszej gminie. :D
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-07-24, 10:05   

a jakiś link czy coś?
0 UP 0 DOWN
 
manieq 



Wiek: 64
Dołączył: 13 Lis 2006

UP 10 / UP 4


Skąd: Skarbimierz Oś.

Wysłany: 2008-07-24, 10:34   

Link do strony http://www.skarbimierz.eu/
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2008-07-24, 10:39   

http://www.skarbimierz.eu/ ---warto skorzystać i zarejestrować się na tym forum.
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-24, 11:21   

co jak co, ale przyznać trzeba - logo profesjonalne ;)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-24, 11:33   

zalev napisał/a:
o jak co, ale przyznać trzeba - logo profesjonalne ;)


Mogę zgadywać jaki program?? <paint>
Można by było wydać jakieś 30 zł i niech ktoś zrobić ładne logo..;)
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-07-24, 11:57   

1) phpbb 2? już od paru ładnych miesięcy jest już o wiele lepsza wersja 3.0

2) admin poszperałby i poszukał jakiegoś ładnego thema.. jest pełno darmowych, trochę czasu poświęconego na obrobienie i efekt może być naprawdę niezły...

3) logo - hehe, a czemu ono takie obgryzione? :)
Ostatnio zmieniony przez Emill 2008-07-24, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
cymabongo 


Wiek: 71
Dołączył: 28 Lip 2008

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-07-28, 10:43   

W gwoli wyjaśnienia

zalev napisał/a:
co jak co, ale przyznać trzeba - logo profesjonalne ;)

Emill napisał/a:

3) logo - hehe, a czemu ono takie obgryzione? :)

alfix napisał/a:

Mogę zgadywać jaki program?? <paint> popróbuj jeszcze
Można by było wydać jakieś 30 zł i niech ktoś zrobić ładne logo..;)


Proponuje poczytajcie posty na forum, powinniście dojść do tego dlaczego takie logo, a nie inne. Jeśli nie załapiecie odpuście sobie, żal czasu, zostańcie przy kolorowankach.

Alfix – na razie pudło, zgaduj jeszcze 2 razy. A to logo nie jest ładne? Przymknij oczy i wyobraź sobie, że kosztowało np. 1000 zł................. już ładne, jak 1000 zł, co nie?

Emill napisał/a:
1) phpbb 2? już od paru ładnych miesięcy jest już o wiele lepsza wersja 3.0


Lepsza ? A co takiego jest złego w 2 ? No jasne, nowsze to lepsze, przepraszam.

Emill napisał/a:
2) admin poszperałby i poszukał jakiegoś ładnego thema.. jest pełno darmowych, trochę czasu poświęconego na obrobienie i efekt może być naprawdę niezły...

jw. + wydawało mi się, że na forum chodzi o treść, ale mogę się mylić. Zawsze można zrobić forum upszczone reklamami i tekstami sponsorów, tak pokomplikowane, że aby coś znaleźć trzeba mieć moc szczęścia, tylko po co ?

Przepraszam, jeśli doznał jakiegokolwiek uszczerbku Wasz wysublimowany smak - niestety niektóre rzeczy przychodzą z czasem. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2008-07-28, 11:57   

Zgadzam się całkowicie z cymabongo.To "ugryzione" słoneczko ma swoje znaczenie!!!!
Mimo wszystko polecam to forum - gmina Skarbimierz to najbogatsza Gmina wiejska nie tylko na Opolszczyznie .Warto więc wiedzic co w trawie/ Skarbimierzu/ słychac !Nowe iwestycje to praca również dla mieszkanców powiatu!!!Logujcie sie ,czytajcie i dodawajcie swoje komentarze.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-07-28, 22:06   

cymabongo ponieważ ty nie ukryłeś agresji w swoim poście więc i ja sobie nie będę żałować..

cymabongo napisał/a:
Proponuje poczytajcie posty na forum, powinniście dojść do tego dlaczego takie logo, a nie inne. Jeśli nie załapiecie odpuście sobie, żal czasu, zostańcie przy kolorowankach.

Ok - wy wiecie, ale jak przychodzi ktoś nowy i patrzy na to "coś" to widzi śmieszny rysunek kilkuletniego dziecka.. takim logo i wyglądem nie zachęcicie do pozostania żadnej osoby która wpadnie tam przypadkiem...
forum będzie dla zamkniętej grupy "userów" którzy wiedzą czym jest to logo i tylko na ich posty możecie liczyć... ewentualnie osób, które jednorazowo wpadną zabrać słowo w konkretnym temacie...


cymabongo napisał/a:
Lepsza ? A co takiego jest złego w 2 ? No jasne, nowsze to lepsze, przepraszam.

zainstaluj sobie łaskawie trzecią wersję phpbb (lub wejdź na jakiekolwiek inne forum) i sam zobacz.. bo jeśli powiem, że:
Cytat:
* dodanie możliwości tworzenia podforów,
* znaczne rozszerzenie panelu administracyjnego,
* dodanie panelu moderacyjnego i panelu zarządzania kontem użytkownika,
* nowy, bardziej zaawansowany system zezwoleń,
* możliwość dołączania plików do wiadomości,
* możliwość dodawania własnych kodów BB i nowych pól profilu,
* system ostrzeżeń i raportów,
* system przyjaciół i wrogów,
* kod oparty częściowo o obiektowy PHP4.


to chyba nie uwierzysz na słowo... same możliwości w profilu usera to niebo a ziemia...
i to, że jest coś nowe to znaczy, że złe? no chyba mamy tu jakieś nieporozumienie...
zgadzam się, że niektóre nowsze rzeczy nie spełniają oczekiwań, ale skoro są nowsze to chyba warto chociaż sprawdzić co nowego oferują...


cymabongo napisał/a:
jw. + wydawało mi się, że na forum chodzi o treść, ale mogę się mylić.

pewnie, że chodzi o treść... ale można chyba w jakiś ciekawy sposób to podać?
bo chyba prezentów nie owijasz papierem toaletowym?

Cytat:
Zawsze można zrobić forum upszczone reklamami i tekstami sponsorów, tak pokomplikowane

wg ciebie ładne oznacza upstrzone reklamami?
sponsorów do czego? do utrzymania forum z kilkudziesięcioma użytkownikami?
sponsorów/reklamy umieszcza się wg potrzeb... na moje oko, to koszt tamtego forum nie przekracza 100zl rocznie (koszt domeny + niewielki serwer)...
jeśli do tego i do wgrania jakiegoś stylu potrzeba sponsorów... no ok, nie moja sprawa...

Ps. home.pl podaje pod whois pełne dane z numerem telefonu osoby rejestrującej domenę... nie polecam ogólnie.


Cytat:
Przepraszam, jeśli doznał jakiegokolwiek uszczerbku Wasz wysublimowany smak - niestety niektóre rzeczy przychodzą z czasem. Pozdrawiam.

przepraszam, że ktoś może mieć odmienne zdanie niż ty.


również pozdrawiam.



burozo2 napisał/a:
To "ugryzione" słoneczko ma swoje znaczenie!!!!

tak jak powiedziałem wcześniej - żadna nowa osoba która pojawi się na forum nie będzie zastanawiać się skąd, dlaczego i jak...
od razu pomyśli sobie tak jak osoby, które się tutaj wypowiedziały - ktoś poszedł na łatwiznę..


burozo2 napisał/a:
Mimo wszystko polecam to forum - gmina Skarbimierz to najbogatsza Gmina wiejska nie tylko na Opolszczyznie .Warto więc wiedzic co w trawie/ Skarbimierzu/ słychac !Nowe iwestycje to praca również dla mieszkanców powiatu!!!

ok - ale czy ktoś mówi, że nie?
poza tym, jeśli tak - to chyba Skarbimierz Os. zasłużyła na forum z prawdziwego zdarzenia (podobnie jak i strone www, ale to już inny temat), z którego mogła by być dumna, a nie rodem z fora.pl, gdzie forum zakłada się w 30 sekund..

przykro jeśli kogoś uraziłem, ale taka jest prawda... są dwa wyjścia:
1) obrazić się na cały świat i sobie iść,
2) przyjąć argumenty, przemyśleć i działać...

Wasza sprawa.

Pozdrawiam.
E.
Ostatnio zmieniony przez Emill 2008-07-28, 22:36, w całości zmieniany 10 razy  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-29, 07:59   

Szkoda, że nie ma wirtualnych piw! Emill, bym postawił... Podzielam Twoją opinię...
0 UP 0 DOWN
 
cymabongo 


Wiek: 71
Dołączył: 28 Lip 2008

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-07-29, 11:55   

Emill, dziecko kochane, agresja! Za dużo kina familijnego, widzę, oglądałeś. Ja to potraktowałem jako normalna męską rozmowę. Mam nadzieję, że nie ucierpiałeś w żadnym stopniu.
Ale do rzeczy.
Emillku, nie należę do grupy osób które kupują towar na podstawie opakowania. Forum adresowane jest do ludzi zainteresowanych tematem, a nie opakowaniem. Człowiek inteligentny, dociekliwy zobaczywszy „to "coś" to widzi śmieszny rysunek kilkuletniego dziecka” zainteresuje się dlaczego to coś jest takie coś / wiedząc, że za 30 zł można zrobić dobre logo/ zacznie czytać. Wiem i na to są przykłady, że większość zobaczy i obśmieje, ale na tych chyba nikomu niezależny.

Emillku, trzecia wersja nie zostanie” łaskawie” zainstalowana, bo nie ma takiej potrzeby. Sprawdzałem trójkę, szczerze - żadna rewelacja. Owszem, większe możliwości, ale na tym forum zbyteczne, wręcz komplikowałoby działanie /nie zastanawiaj się nad tym, proszę!/

Emillku, „i to, że jest coś nowe to znaczy, że złe? no chyba mamy tu jakieś nieporozumienie...” Owszem jest nieporozumienie, bo nie zrozumiałeś co zostało napisane. Przeczytaj jeszcze raz, proszę.

Emillku, „pewnie, że chodzi o treść... ale można chyba w jakiś ciekawy sposób to podać?
bo chyba prezentów nie owijasz papierem toaletowym?”
Trochę poniżej pasa, ale cóż.
Widzisz, kupując książkę, nie kupuje jej ze względu na ładną kolorową okładkę, tylko ze względu na to co jest w środku /treść/. Owszem miło jest ,gdy okładka jest fajna /fajna - nie znaczy upszczona, tylko adekwatna do treści książki/, ale nie to jest najważniejsze, najważniejsza jest, no co ? ...............– treść! Masz tu dużo racji, ale tylko dużo.

Emillku, „wg ciebie ładne oznacza upstrzone reklamami?
sponsorów do czego? do utrzymania forum z kilkudziesięcioma użytkownikami?
sponsorów/reklamy umieszcza się wg potrzeb... na moje oko, to koszt tamtego forum nie przekracza 100zl rocznie (koszt domeny + niewielki serwer)...
jeśli do tego i do wgrania jakiegoś stylu potrzeba sponsorów... no ok, nie moja sprawa...”

Masz racje, nie Twoja sprawa. Ale to nie znaczy, że nie powinieneś prywatnie zająć się tematem. Chodzi mi przede wszystkim o naukę czytania ze zrozumieniem i podstawy logicznego myślenia.

Emillku, „Ps. home.pl podaje pod whois pełne dane z numerem telefonu osoby rejestrującej domenę... nie polecam ogólnie” i co? dziecko kochane !

Emillku, „przepraszam, że ktoś może mieć odmienne zdanie niż ty” Kochany, dzięki temu świat istnieje. Bardzo cenie sobie ludzi o odmiennym zdaniu, zawsze można wiele się od nich nauczyć. A jeśli jeszcze osoba ta potrafi obronić swoje zdanie i przekonać mnie do niego /a nie mi je narzucić/ to bije pokłony.

A propoz własnego zdania Ostatnio zmieniony przez Emill Wczoraj 22:36, w całości zmieniany 10 razy ?

Emillku „To "ugryzione" słoneczko ma swoje znaczenie!!!! tak jak powiedziałem wcześniej - żadna nowa osoba która pojawi się na forum nie będzie zastanawiać się skąd, dlaczego i jak... od razu pomyśli sobie tak jak osoby, które się tutaj wypowiedziały - ktoś poszedł na łatwiznę.. „
Masz świętą rację – ktoś poszedł na łatwiznę.
Widzisz, chyba się nie „dogadamy”, a dlaczego? Jest takie coś / nie obrażaj się tylko proszę, nie mam tu żadnej konkretnej osoby na myśli/ jak inteligencja / ta wrodzona, nabytą ma nawet mój pies/ dociekliwość, wrażliwość, itp. Należy rozwijać te „przypadłości”. A nie zostawać na poziomie japońskich kreskówek i instrukcji do użycia młotka – nie mówię, że to dobrze czy źle – nie moja sprawa. Widzę, że dla wielu należałoby przy wszystkim załączać odnośniki, instrukcje, wyjaśnienia. A nie o to chodzi – myśleć! myśleć! zastanawiać się! zastanawiać się! – to naprawdę nie boli.

Emillku, „Mimo wszystko polecam to forum - gmina Skarbimierz to najbogatsza Gmina wiejska nie tylko na Opolszczyznie .Warto więc wiedzic co w trawie/ Skarbimierzu/ słychac !Nowe iwestycje to praca również dla mieszkanców powiatu!!!”
„ok - ale czy ktoś mówi, że nie?
poza tym, jeśli tak - to chyba Skarbimierz Os. zasłużyła na forum z prawdziwego zdarzenia (podobnie jak i strone www, ale to już inny temat), z którego mogła by być dumna, a nie rodem z fora.pl, gdzie forum zakłada się w 30 sekund.. „


ale szpila! Moim zdaniem, mieszkańcy powinni być dumni z gminy, a nie z forum. Wyjaśnię ci to Emillku. Mając samochód nie jestem dumny, że muszę go naprawiać /narzędzia, dobre narzędzia, nie jestem dumny z posiadania dobrych narzędzi do naprawiania/, tylko jestem dumny z tego, że on się w ogóle nie psuje, jest cacy.
Nie wiem co wspólnego ma to forum z fora.pl i widzę, że Ty też, ale cóż Ty jesteś znawcą.
Co do stron www całkowicie zgadzam się z Tobą.


Emillku,”przykro jeśli kogoś uraziłem, ale taka jest prawda... są dwa wyjścia:
1) obrazić się na cały świat i sobie iść,
2) przyjąć argumenty, przemyśleć i działać... „


Myślę, że nie uraziłeś nikogo, wszystko jest cacy. Niestety, nie masz też licencji na prawdę – przykro mi. Wyjść jest wiele, ale chyba jedno słuszne - robić swoje i nie wpieprzać się z butami w czyjeś sprawy. Oczywiście konstruktywna krytyka mile widziana.

Pozdrawiam.

PS. Jeśli już tak bardzo chcesz być trendy, to poczytaj trochę o nowych trendach w internecie. W skrócie - minimum upszeczenia – maksimum treści. A dlaczego – zapraszam do lektury.

alfix napisał/a:
Szkoda, że nie ma wirtualnych piw! Emill, bym postawił... Podzielam Twoją opinię...

Ale są prawdziwe piwa, też je można stawiać – chyba ? Odwagi!
Ostatnio zmieniony przez cymabongo 2008-07-29, 11:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2008-07-29, 12:40   

Widzę,że niezle namieszałem, ale to nie moja wina.Ponownie zapraszam na forum Skarbimierza,a słoneczko -no cóż nie wiadomo jak długo poświeci nad naszą gminą.Podzielam opinię,że treść jest wazniejsza od formy.
0 UP 0 DOWN
 
cymabongo 


Wiek: 71
Dołączył: 28 Lip 2008

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-07-29, 12:54   

burozo2 napisał/a:
Widzę,że niezle namieszałem, ale to nie moja wina.


Spokojnie, przecież nic się nie stało :lol:
Wszystko jest ważne - w większym lub mniejszy stopniu. Cały ból polega na tym, by odpowiednio wybrać priorytety i nie marnować sił/czasu na rzeczy zbędne.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-07-29, 14:26   

w poprzednim poście nie próbowałem nawracać Cię cymabongo na "moje", ale tylko powiedzieć jak to wygląda z mojego punktu widzenia - z punktu widzenia kogoś kto wszedł, popatrzył i wyszedł (choć zdaje mi się, że posiadam na Waszym forum konto i zabrałem głos w jakiejś dyskusji)...

Ale w porządku, przyjąłem Twoje argumenty... co prawda nie podzielam Twojej opinii, bo pierwsze wrażenie jest bardzo ważne - obowiązuje to w każdej dziedzinie życia i chyba nikt temu nie zaprzeczy (takie mamy czasy "dziadku") - ale rozumiem, że Ty jesteś administratorem i będzie po Twojemu, bo to Twoja wizja forum..


tyle z mojej strony.


odniosę się jeszcze do tego cytatu:
cymabongo napisał/a:
A propoz własnego zdania Ostatnio zmieniony przez Emill Wczoraj 22:36, w całości zmieniany 10 razy ?

na forumbrzeg imo jest zbyt mała tolerancja jeśli chodzi o edycję postów.. poprawienie każdej litery jest zapisywane, stąd tak duża liczba edycji - zawszę się coś wyhaczy co powinno wyglądać inaczej... czasem szyk zdania, czasem literówka.. znaczenia wypowiedzi nie zmieniałem jeśli o to chodzi...


p.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dziala, forum, juz, mieszkancow, skarbimierza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu