Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
A może tak rowerkiem po okolicy????
Autor Wiadomość
brax 


Wiek: 38
Dołączył: 27 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2005-04-27, 16:52   A może tak rowerkiem po okolicy????

Wszystkich zainteresowanych zapraszam w imieniu KMAW "Na Przełaj" Brzeg na nasze cotygodniowe wycieczki rowerowe po okolicy. W każdą sobotę i niedziele o godz. 10:00 przed ratuszem (od strony krużganków). Szczegóły www.naprzelaj.republika.pl
Gorąco zapraszam tych co mają czas.......
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-12-07, 13:50   

Czemu (prawie) nikt nie chce gadać o rowerkach :( Wciąż tylko ten sex i polityka, sex i polityka :roll: Zbierzmy grupkę rowerzystów i załóżmy (przy małej pomocy pana Admina) dział o "ROWER" ;D Chciałby ktoś? Czy tylko ja :(
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2005-12-07, 18:33   

Skibek napisał/a:
Czy tylko ja

Tylko Ty :-P :evil: :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-12-08, 05:25   

możemy przejechać się rowerkami a po drodze gadać o polityce a później na łonie natury sex :-P :oops:

a tak poważnie rower fajny jest ale jakoś zimówek do swojego nie mam i ogrzewanie padło...ten temat pewnie mógłby ruszyć ale dopiero w sezonie "rowerowym" jak cieplej będzie :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-12-08, 08:35   

warlike napisał/a:
a tak poważnie rower fajny jest ale jakoś zimówek do swojego nie mam i ogrzewanie padło...ten temat pewnie mógłby ruszyć ale dopiero w sezonie "rowerowym" jak cieplej będzie

No co Ty! Zima jest kul na rower... Mówię Wam, spróbujecie jazdy po śniegu (tylko jepiej odłączcie przedni hamulec). Jakoś tak dziwnie się jeździ, tak lekko... Nie potrafię tego oktrślić, musicie (powinniście) spróbować.
A co "zimówek" to nie potrzebne aż tak bardzo (ja jeżdżę na wielosezonówkach 2,65cala), chyba, że ktoś zjazdy (downhill) trenuje to już warto się zaopatrzyć w kolce...
Ogrzewanie: przy -11*C to tylko pirwszy kilometr jest zimny. Potem już sami działamy jak kaloafior (kaloryfer) i grzejemy się sami od siebie. Jedyny minus to marznący nos i uszy (jak stronimy od czapki). Ale sprawę załatwia kominiarka za 20zł. 8)
I jeszcze jedno: JEŹDZIJCIE W KASKU! to podstawa bezpieczeństwa (szczególnie w terenie).
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-08, 12:54   

heh... moznaby sprobowac dzial rower - zobaczymy jak bedzie odwiedzany...
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-12-08, 15:04   

Infignus napisał/a:
heh... moznaby sprobowac dzial rower - zobaczymy jak bedzie odwiedzany...

...pewnie tak jak sztuka... :cry: :roll: :| :x :? :( :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-09, 10:23   

no wlasnie tego sie boje - poczekajmy do spotkanie skibek - podejrzewam ze bedzie duzo zmian do tego casu - mowilem Ci przez skype
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2005-12-09, 11:45   

Skibek napisał/a:
...pewnie tak jak sztuka...


Nie ma to jak entuzjazm... :?

Tylko chłopaki nie skaczcie z zachwytu zbyt wysoko, bo upadek może być później bolesny :wink:

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-12-10, 11:43   

Inez napisał/a:
Tylko chłopaki nie skaczcie z zachwytu zbyt wysoko, bo upadek może być później bolesny

Hje, hje wiem coś o tym. Trochę jeżdżę trialowo- streetowo- freeride'owo- i dość często staję się ofiarą praw fizyki (z którymi walczę). Gdyby nie kaska, ochraniacze na kolana-piszczele-łokcie to pewnie nie piesałbym dziśtego posta ;)
Średnio raz w miesiącu zbieram swoje zęby z krawężnika, a jak wchodzę na urazówkę to pielęgniarki mówią: "Obry panie Skibku, co tak wczęsnie dzisiaj? Poszły korby, suport, czy łańcuch?"
Co by się jednak nie działo z rowerkowania (szczehólnie w zimę) nie zrezygnuję. Niezła frajda. A przy -12*C to czuję się jak Mariusz Szczygieł, bo ludzie mi się dziwnie przyglądają na ulicy (jakbym miał oregano na górnej "jedynce").

Apeluję - ROWERUJCIE DOPÓKI MOŻECIE !
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: moze, okolicy, po, rowerkiem, tak


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu