Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zwrot Podatku Z Zagranicy
Autor Wiadomość
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-07-22, 10:34   Zwrot Podatku Z Zagranicy

Mam pytanie jak jest ze zwrotem podatku jak się pracuje, pracowało za granicą? Wiem że można zrobić to w danym kraju bardzo szybko, ale czasami nie ma na to czasu, więc ciekawi mnie jak to wygląda w Polsce, wiem że trzeba wziąć od pracodawcy specjalny formularz który on po części wypełni, jakie jeszcze papiery? Co należy zrobić w Polsce gdzie się udać? Załatwia się to w Brzegu czy Trzeba jeździć do Opola? jakie są koszty??


z góry dziękuje i pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-23, 08:53   

Ja pracowałem w Holandi przez pośredników i z tych firm przysłali mi jarograf to jest podstawa do rozliczenia sie z tym jarografem można iśc do Opola na ul. Reymonta jest firma która zajmuje się rozliczaniem tel 774418258 :)
Koszty są 2 możliwości albo zapłacisz im kasą albo biorą ok 10% od sumy zwrotu z podatku to już musisz się dokładnie dowiedzieć
0 UP 0 DOWN
 
karolina
Gość

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2008-09-09, 10:45   ZWROT PODATKU

łeee 10% ja się rozliczałam w Opolu w Euro-punkt na ul. 1-go maja oni pobierają tylko 8% :D i po 3 miesiącach miałam kasę na koncie. Nawet nie musisz specjalnie przyjeżdżać zadzwoń a oni wysilą ci dokumenty do wypełnienia. masz tu ich nr 077 44 14 200. Pozdrawiam
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-09-09, 20:59   

spoko ja wszystko załatwiłam w danym kraju w ciągu 15 min. czek przyszedł na polski adres i po kłopocie, można go wymienić w Polsce ale ile prowizji nie wiem
0 UP 0 DOWN
 
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-02-19, 16:25   

pracowałemw Belgii i mam pytanie.Dostałem za kazdy przepracowany miesiąc LOONBRIEF ale nie dostałem rozliczenia jak ktoś sie orientuje czy z tego męsie rozliczyć? tzn czy mogę to przedtawić w urzedzie
0 UP 0 DOWN
 
Ja xD
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-29, 17:19   Zwrot Podatku Z Zagranicy

Po co masz gdzieś jeździć skoro można wszystko załatwić przez internet na stronie i-tax.eu tam jest tanio i szybko a i co najważniejsze masz pewność że nikt cię nie oszuka.
 
paaati91 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Sty 2011

UP 2 / UP 2



Wysłany: 2011-03-29, 17:51   

cirek napisał/a:
Ja pracowałem w Holandi przez pośredników i z tych firm przysłali mi jarograf to jest podstawa do rozliczenia sie z tym jarografem można iśc do Opola na ul. Reymonta jest firma która zajmuje się rozliczaniem tel 774418258 :)
Koszty są 2 możliwości albo zapłacisz im kasą albo biorą ok 10% od sumy zwrotu z podatku to już musisz się dokładnie dowiedzieć


Dokładnie ja zarejestrowalam się na stronie internetowej Euro trax zadzwoniła Pani wszystko powiedziala co trzeba przysłała do mnie kuriera zabrał dwa ostatnie wycinki wypłaty i już czekam na zwrot ;) Firma bierze 10%

Jeżeli załatwiasz to z kimś znajomym będziecie mieli zniżki
0 UP 0 DOWN
 
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-29, 08:53   

Ja ostatnio korzystałem z usług firmy, MaxTax, i jestem bardzo zadowolony, wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Bardzo polecam!
Sprawdźcie sami:www.maxtax.eu
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2011-08-30, 08:02   

Jeśli ktoś pracował w uk to do rozliczenia potrzebuje P60 od urzędu skarbowego (Inland Revenue) tylko P60 jest rozliczeniem za cały rok.

Lub druga opcja P45 - jest to dokument który wystawia pracodawca gdy pracownik się zwalnia. Sa zawarte na tym dokumencie : zarobek brutto, odprowadzony podatek oraz ubezpieczenie. tak więc można się rozliczyć z tym dokumentem.

Mam nadzieję, że to pomoże komuś.

Na ewentualne pytania mogę odpowiedzieć na pw.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
doradca_euro-tax 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-04, 14:16   

Witajcie,
Jestem doradcą online firmy Euro-Tax.pl, zajmującej się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego za granicą.
Chciałbym poznać Wasze opinie na temat naszej firmy, świadczonych przez nią usług, a także procedur zwrotu podatku, czy problemów z nim związanych.

Jestem tu także po to żeby służyć moją wiedzą i pomocą
w kłopotliwych dla Państwa zagadnieniach związanych ze zwrotem podatku zza granicy.

Zapraszam do dyskusji w tym temacie.
Jestem do Waszej dyspozycji.
0 UP 0 DOWN
 
doradca_euro-tax 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-04, 14:18   

paaati91 napisał/a:
Dokładnie ja zarejestrowalam się na stronie internetowej Euro trax zadzwoniła Pani wszystko powiedziala co trzeba przysłała do mnie kuriera zabrał dwa ostatnie wycinki wypłaty i już czekam na zwrot ;) Firma bierze 10%


Witam,
należy mi uściślić tą informację, w obecnym roku Euro-tax.pl pobiera prowizję za rozliczenie zwrotu podatku Z Holandii w wysokości 15% netto od kwoty uzyskanego rzeczywiście zwrotu, ale nie mniej niż 55€.

Pozdrawiam,
0 UP 0 DOWN
 
doradca_euro-tax 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-04, 14:20   

bandit napisał/a:
Jeśli ktoś pracował w uk to do rozliczenia potrzebuje P60 od urzędu skarbowego (Inland Revenue) tylko P60 jest rozliczeniem za cały rok.

Lub druga opcja P45 - jest to dokument który wystawia pracodawca gdy pracownik się zwalnia. Sa zawarte na tym dokumencie : zarobek brutto, odprowadzony podatek oraz ubezpieczenie. tak więc można się rozliczyć z tym dokumentem.


Witam,
istnieje także możliwość rozliczenie się z podatku za pracę w Wielkiej Brytanii na podstawie payslipów, w tym także na podstawie tylko ostatniego payslipa.

Pozdrawiam,
0 UP 0 DOWN
 
Bratek 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Lis 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-09, 15:14   

A ja ci Euro tax powiem, że nie znam się na tych podatkach z UE ale jedno wiem na pewno że to duże kwoty.
Skory wy kosicie po 15% od kwoty podatku to całkiem niezłe sumki wychodzą.
Na favore.pl widziałem ofertę, gdzie za 183 zł firma też rozlicza podatek
http://www.favore.pl/1819...e-opolskie.html

i daje 10% rabatu.

A te 183 zł to na moje oko sporooo mniej niż prowizja 15% nie mniej niż 55euro (czyli ponad 200zł).
0 UP 0 DOWN
 
doradca_euro-tax 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-16, 01:25   

Witam,
przy wyszukiwaniu właściwej oferty można kierować się - jak Pan zasugerował - porównywarką, co do najniższej ceny, nie sprawdzając wiarygodności i referencji danej firmy albo postawić na jakość, doświadczenie, i dziesiątki tysięcy zadowolonych osób.

Euro-Tax.pl Sp. z o.o. jest największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego przez osoby legalnie pracujące za granicą.
Naszym usługom zaufało już 60 000 klientów z całej Polski, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki.

Pozdrawiam,
0 UP 0 DOWN
 
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-26, 16:51   

W Holandii biuro księgowe bierze 50 Euro bez względu na wysokość zwrotu. Tak sobie myślę co ma wysokość zwrotu do opłaty? ta sama robota, te same dokumenty. Powinno być od ilości miejsc zatrudnienia, bo wtedy więcej papierów.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: podatku, zagranicy, zwrot


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu