Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Romowie znowu zaczynają !!
Autor Wiadomość
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-22, 00:07   Romowie znowu zaczynają !!

Widać że jednak jedna awantura to za mało.Mówią że największą winne ponoszą Polacy szczerze g**** prawda.
Dzisiaj byłem ofiara jakże niewinnego zachowania kilku z Romów,siedziałem niewinnie w parku centralnym a tu nagle nie wiadomo skąd wyskoczyło do mnie 3 (nawalonych) Cyganów.Za czeli podskakiwać i wydzierając sie coś tam po cygańsku ch** wie o co im poszło.Mało tego cwaniaki wyskoczyli 3 na 1 no to też uwierzcie ze trochę marne szanse i sie zdarzyło że dostałem 2 razy po gębie ale cóż mówi sie pech bić też sie nie opłacało bo nie wiedziałem czy któryś z nich niema noża albo podobnej broni.
I teraz poszedł bym na Komendę zgłosić zajście i co pewnie mnie by posądzili że niby ja za czołem cały incydent.Wybaczcie ale teraz to sie nie dziwie dlaczego nie którzy z nas załatwiają sprawy z nimi osobiście i chwała im za to ich powinni wypuścić a wszystkich cyganów do wora i w odrę ;) a nie wybaczcie wtedy to zaśmiecanie by było :D


Moderowany przez KtOŚ:
na forum zakazane są wszelkie działania rasistowskie oraz jeśli zostałeś napadnięty, to należało to zgłosić na policje.
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2008-07-24, 16:08, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-22, 01:26   

Ja tam ostatnio na ulicy młynarskiej rozmawiałem sobie na luzie z kilkoma i jakoś nic wielkiego, a nawet wyglądali na zaskoczonych ze podchodzę i normalnie mówię :P :P Ostatnio też z kolegą zatrzymaliśmy się samochodem koło mostu na parkingu, juz myśleliśmy że będzie boruta bo jakiś wyrośniety (około 35lat) cygan puka nam w szybę...a tu się okazuje że proponuję kupno auta lub zamiane na jego calibre. Trochę zlaliśmy z jego auta, ale jakoś nic nie burzył się, tylko "cześć" i poszedł. Są ludzie i taborety, tak samo każdy inny może Cię napaść w parku czy gdzieś tam jak oni czy ja.
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-22, 02:31   

Ty ale wiesz wiadomo ze starszego do siebie nie wyskoczą cwani tylko w grupie,tak samo było jak były te rozróby na rynku tez paru naszych ruszyło na 4 takich i co uciekali a już by szło ich więcej to już by sie zaczeło.Racja też znam paru co "siema czy niechcesz czegoś kupić itp" ale niektórzy szukają tylko zaczepek :/
0 UP 0 DOWN
 
fudi12021988* 
HeRoS



Wiek: 42
Dołączył: 23 Sie 2007

UP 11 / UP 0



Wysłany: 2008-07-22, 06:38   

cygan na 102
100m od Młynarskiej i 2m w odrze

To co sie dzieje w brzegu to poprostu wstyd ich zachowanie .......
Ludzie to nie zwierzeta ale im niewiele brakuje do tego!

ps. znam kilku romów "porządnych" ale to są tylko wyjądki
Mam takie pytanko czemu we Wrocławiu nie ma takich problemów z cyganami?
moze dlatego ze oni sie tam boją, a w małym miescie kozakują !
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-22, 12:34   

Rozpanoszyło sie to po brzegu i teraz kozaczą każda już teraz awantura idzie na nas że my zaczynamy no to też dajcie spokój.Racja paru chodzi takich nawet dzień dobry powiedzą czy tam już o fajkę spytają to okej,ale znowu większość szuka zaczepek a że jeszcze nawaleni i grupka ich idzie to wiecie kozaczą. Zgadze sie z fudi12021988*, Cygan na 102 100m od Młynarskiej i 2m w Odrze.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-22, 16:10   

fudi12021988* napisał/a:
Mam takie pytanko czemu we Wrocławiu nie ma takich problemów z cyganami?


A Nadodrze we Wrocławiu to co?
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2008-07-22, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-22, 16:28   

Zgadzam się w większych miastach nie ma tylu cyganów co w Brzegu a tym bardziej w innych krajach ich nie ma. To prawda są cwani w grupie a tym bardziej jak są na bani. Moim zdaniem, powinieneś iść na Policje i to zgłosić,
Ostatnio zmieniony przez cirek 2008-07-22, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-22, 16:34   

cirek napisał/a:
[...]a tym bardziej w innych krajach ich nie ma.[...]


Bredzisz, bredzisz, bredzisz.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Romowie
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-22, 20:13   

Ogólnie to ja bym ich wszystkich wysłał do Rumunii i koniec by było.Racja w Brzegu tu ich tyle sie panoszy że szok wyjdzie na to że znowu bedzie afera i okaze sie ze znowu my zaczeliśmy :/
0 UP 0 DOWN
 
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-22, 20:43   

$ Koral $ napisał/a:
Ogólnie to ja bym ich wszystkich wysłał do Rumunii i koniec by było.


Mała poprawka:
Romowie (Cyganie) nie pochodzą z Rumuni tylko z Indii :!:

Romowie = Indie
Rumuni = Rumunia
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-07-22, 20:52   

Zachowujecie się jak zasrani naziści albo jeszcze gorzej. Jakaś część Romów zaczyna bójki ale ilu białych postępuje podobnie ? Nie oceniajcie całej nacji po kilku jednostkach. Wg. mnie sprawa wygląda tak, Romowie będą normalnie traktowani gdy staną się zwykłą częścią społeczeństwa nie zaś folklorystyczną częścią innego społeczeństwa występującą w miastach. Powinni zrozumieć że kiedy wchodzi się w jakieś społeczeństwo należy się do niego dostosować i zacząć chociażby chodzić do szkoły itd. :]
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-22, 21:06   

Cover napisał/a:
Powinni zrozumieć że kiedy wchodzi się w jakieś społeczeństwo należy się do niego dostosować i zacząć chociażby chodzić do szkoły itd.


czego nigdy nie zrobią :)
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-07-22, 21:39   

Bo nieporadne państwo nie potrafi ich do tego zmusić. Ciekawe czy gdyby ich kultura i religia wymagały zabijania dzieci dla jakiś tam rytuałów, pozwoliłoby na to bo oni mają taką religię i już.
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-23, 00:13   

Graham123 napisał/a:
Romowie (Cyganie) nie pochodzą z Rumuni tylko z Indii :!:


Wiesz mi to wszystko jedno gdzie skąd oni pochodzą niech se będą i z Pakistanu :D Nie mogę tylko zrozumieć skąd to sie nabrało tyle tego w brzegu co jakieś zjazdy rodzinne czy co ? :| Wypad spowrotem do tych Indii i wreście był by spokój.
P.S jak mnie dotknął jeden z nich myślałem że sie porzygam :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2008-07-23, 00:45   

$ Koral $ napisał/a:
P.S jak mnie dotknął jeden z nich myślałem że sie porzygam

To samo odczucie naszło mnie kiedy przeczytałam to zdanie.
Nie wydaje Ci się ,że człowiekowi jako istocie nieważne czy jest Arabem,Romem,Polakiem należy się choć odrobina szacunku? Rozumiem Twoje oburzenie ,że szukali zaczepki,ale to nie powód to takich wywodów. Wśród mieszkańców naszego miasta jest masa osób szukająca "wrażeń" począwszy od dresów,po żuli ,a nawet nawalone panny wracające z imprezy ,kończąc na ekshibicjonistach (też nie wiadomo co mu do głowy strzeli,a osobiście przeraźliwie się ich boję).Gdyby ta grupka ,która do Ciebie podeszła miała jasny odcień skóry,odpyskowałbyś i byłoby po sprawie. Jak sam piszesz pokrzyczeli,powyzywali,poprzeklinali i poszli... takich przypadków jest wiele,więc nie warto przez cały temat robić z Romów nie wiadomo jakich zabójców,gwałcicieli i innych dewiantów.
Nawet jeślibyś poszedł na policje ,może by i zgłoszenie zostało przyjęte ,ale o czym? o używaniu wulgarnych słów i agresywnym zachowaniu w miejscu publicznym? Och...czegoś takiego mają sterty,o ile to w ogóle biorą pod uwagę.
$ Koral $ napisał/a:
chwała im za to ich powinni wypuścić a wszystkich cyganów do wora i w odrę ;) a nie wybaczcie wtedy to zaśmiecanie by było :D

Szkoda,że wszystkich siedemnastolatków nie chowają w worze i wrzucają do Odry. Teraz możesz się poczuć jak Rom,któremu tak dobrze życzysz.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2008-07-23, 15:48, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: romowie, zaczynaja, znowu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu