Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy asfalt na DK 94
Autor Wiadomość
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-16, 20:21   Nowy asfalt na DK 94

Mam jedno pytanie odnośnie inwestycji na w/w drodze, chodzi mi o odcinek którym dzisiaj jechałem ( jak jest dalej tego narazie niewiem bo nie jechałem). Chodzi mi o odcinek od wlotu z ulicy wrocławskiej do wysypiska śmieci przed gaciami...
Zrobiłem zdjęcie ( kiepska jakość bo sie spieszyłem) i pytanie do tematu- dlaczego zwęzono drogę na w/w odcinlku o dobre pół metra??? mijając sie z autokarem sindbad zauważułem ze za dużo to on nie ma miejsca tak ok 20-30 cm na strone co jest bardzo mało (wiedza Ci co mają kat C ).

DSCN0257.JPG
Plik ściągnięto 90 raz(y) 124,32 KB

0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-07-16, 20:49   

zrobili węźszy asfalt, a później pewnie utwardza pobocze. Swoją drogą, jak widziałem w pierwszy dzień że coś robią na skrzyżowaniu obwodnicyz drogą na Skarbimierz miałem nadzieję że biorą się za rondo....a tu nic. Będą jeszcze raz w tym miejscu zrywać.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-16, 23:04   

No to mam pytanie, czy ktoś za taki brak kompetencji i rozrzutnosć BEKNIE??? bo skoro w niedługim czasie jest planowana w tym miejscu budowa ronda, to po jakiego grzyba kłaść ok 300m nowego asfaltu??? teraz policzmy... 300m X ok 8m = 2400 m kwadratowych położonego na darmo asfaltu oraz tyle samo wsadzono w błoto pieniędzy. kilka lat teamu ( ceny skoczyły kilkakrotnie) słyszałem że normalnej wielkości łata kosztowała ok 1000zł, wiec teraz policzmy sobie ile kasy wyrzucono... pozdrawiam inwestora...
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2008-07-17, 09:23   

butter napisał/a:
skoro w niedługim czasie jest planowana w tym miejscu budowa ronda, to po jakiego grzyba kłaść ok 300m nowego asfaltu???


Na zdrowy rozsądek tak powinno być, że robi się wszystko za jednym zamachem, ale przepisy są takie, że ciężko dwie inwestycje pogodzić.

Nie raz widziałem jak na wsiach najpierw był remont ulicy, budowa chodników, a miesiąć później rozkopywali wszystko, żeby zrobić kanalizację.

Nie orientuję się zbytnio, ale chodzi chyba o wpsółfinansowanie z UE. Składane dokumenty dotyczą np. tylko budowy kanalizacji i pieniądze na tę inwestycje muszą być wykorzystane do jakiegośtam czasu. A to, że jednocześnie w tym miejscu kładzie się chodniki, to druga sprawa biegnąca swoim torem ;)
Ostatnio zmieniony przez skalpel 2008-07-17, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-17, 09:29   

butter napisał/a:
dlaczego zwęzono drogę na w/w odcinlku o dobre pół metra???


a myślisz ze państwo skąd weźmie asfalt na nowe autostrady i drogi szybkiego ruchu na euro 2012 :D :evil: :evil: :evil: :lol: :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 94, asfalt, dk, na, nowy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu