Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobra krawcowa sukien ślubnych?
Autor Wiadomość
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

  Wysłany: 2008-07-14, 13:18   Dobra krawcowa sukien ślubnych?

W kwietniu biorę ślub i powoli rozgladam sie za sukniami, w salonach jest okropnie drogo. O połowe taniej wychodzi szycie wybranego wzoru. Ja chcę coś tego typu http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=asina tylko biała. Czy zna ktos bardzo dobra krawcowa ??
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2008-07-14, 13:41   

Ul. Armii Krajowej naprzeciwko dawnej Parkowej - nad zakładem wulkanizacyjnym. Możesz uszyć wg własnego pomysłu na wymiar, a po weselu zostawiasz im (na zasadzie powiększania asortymentu do wypożyczania). Cenowo wychodzi bardzo korzystnie. Moja żona miała szytą tam suknię i wyszło ekstra :D
Podejdź, pogadaj - zdecyduj.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
meg2582 



Wiek: 41
Dołączyła: 24 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-14, 13:45   Re: Dobra krawcowa sukien ślubnych?

gosiaczek212 napisał/a:
W kwietniu biorę ślub i powoli rozgladam sie za sukniami, w salonach jest okropnie drogo. O połowe taniej wychodzi szycie wybranego wzoru. Ja chcę coś tego typu http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=asina tylko biała. Czy zna ktos bardzo dobra krawcowa ??


Ja cztery lata temu miałam ten sam problem. Objeździłam wszystkie salony slubne we Wrocławiu i Opolu. Znalazłam jedyną wypożyczalnie sukien slubnych w Opolu, która w swojej ofercie miała suknie firmy Pronovias. Wypozyczalnia jest na ulicy Reymonta.
A wracając do krawcowej to polecam moją dobrą znajomą Panią Anie z ul. Robotniczej, pracownia Gala, lub też na ul. Robotniczej (wejście od Pubu Sakrum) Szycie sukien Ślubnych. Lub też Panią Sylwię z Tarnowca (okolice Kurzni).
Zyczę udanych poszukiwań
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-07-14, 14:12   

z tego co widzialam jak wychodza suknie spod reki pani ktora ma swoj maly sklepik w Berlinku to calkiem fajnie jesli sie z nia skataktujesz to pewnie powie ci czy wedlug twojego wzoru ja uszyje. ostatnio widzialam w sumie troszke mniejsza wersje sukni bo komunijnej ale wyszla slicznie.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-07-14, 18:05   

Ja także wiele dobrego słyszałam o Pani Sylwii z Tarnowca i widziałam nie jedną sukienkę, która była efektem jej pracy i z czystym sumieniem mogę polecić.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2008-07-14, 19:00   

dziekuje dziewczyny :) jutro jade do Opola do salonów podpatrze cos :) przymierzę i potem sobie uszyję :) Szkoda mi wydac ok 3000 zł w salonie, jak dobra krawcowa moze mi uszyc za połowe :) własnie slyszalam o Pani w salonie tym na robotniczej gdzie to ksero małe jest ze ślicznie szyje . Musze sie chyba tam wybrac A do tej pani z Tarnowca to jakbyście miały telefon bardzo proszę :)
0 UP 0 DOWN
 
JSB 



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-07-14, 19:41   

Pani Sylwia Mazur 077/4122122

U niej szyłam swoją sukienkę na studniówkę w zeszłym roku, sukienka piękna, super uszyta:)
Gorąco polecam Panią Sylwię, szyje naprawdę profesjonalnie, tylko oczywiście trzeba się do niej zgłosic jak najwcześniej to możliwe z racji wielu zamówień, poza tym Pani Sylwia ma malutką córeczkę więc same rozumiecie :)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2008-07-15, 06:56   

dziekuje pieknie mam jeszcze 8 misiecy ale wole miec zalatwione wszystko szybciej ;)
0 UP 0 DOWN
 
paaati91 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Sty 2011

UP 2 / UP 2



Wysłany: 2018-02-05, 15:50   

Witam. Ma ktoś kontakt do Pani Sylwii Mazur z Tarnowca? Nie mogę się dodzwonić.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dobra, krawcowa, slubnych, sukien


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu