Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II LO im.Zbigniewa Herberta
Autor Wiadomość
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-21, 15:30   

no zaczął się zaczął. dla niektórych z pewnością zbyt szybko :evil:
jak 2 lata temu miałem przyjemność po raz pierwszy dostąpić zaszczytu bycia na matematyce u prof. Dybały albo usiłować zrozumieć coś z foliogramu prof. Kafel-Szymańskiej to chciałem wrócić do gimnazjum za wszelką cenę... także rozumiem młodszych kolegów :D przynajmniej był wtedy prof. Myśliński, który próbował "wnieść trochę Słoneczka" do życia uczniów nowego - oczywiście z pozytywnym skutkiem.
ale patrząc na to z perspektywy maturzysty (jak to dumnie brzmi ;) ) naprawdę nie wiem jak można mieć problemy z czymkolwiek lub kimkolwiek w naszej 'kochanej' szkole. powodzenia :)
0 UP 0 DOWN
 
Joint 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Piasta;)

Wysłany: 2007-09-22, 20:17   

K.B napisał/a:

Dzisiaj przycupnąłem sobie na chwilę na nowym... :mrgreen:


Miałem zabrać się z wami, niestety choróbsko dopadło :cry: A wypadałoby wpaść, w końcu tyle wspomnień... (chociażby pamiętne kichnięcie na lekcji H I S T O R I :-P ).
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-09-27, 15:25   

Podeszła do mnie dzisiaj pani pedagog i powiedziała "powiedz kolegom z klasy, żeby uważali co pisza na Forum Brzeg " .

Nikt z moich "kolegów" z klasy nie pisze na forum, moze chodziło o to aby niektórzy odpuściliby sobie obagywanie nauczycieli.
0 UP 0 DOWN
 
K.B 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Wrz 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-27, 15:37   

Cytat:
Podeszła do mnie dzisiaj pani pedagog i powiedziała "powiedz kolegom z klasy, żeby uważali co pisza na Forum Brzeg " .


Tosz to brzmi, jak groźba ! Do tego karalna :wink:

Cytat:
Nikt z moich "kolegów" z klasy nie pisze na forum, moze chodziło o to aby niektórzy odpuściliby sobie obagywanie nauczycieli.


Właśnie - "niektórzy". Swoją drogą nie wiem co konkretnie mogła mieć na myśli pani pedagog ? Chyba skuszę się na przewertowanie całego tematu od początku w poszukiwaniu jakiś obelg, niewybrednych żartów czy porównań, bo póki co jakoś nic mi w pamięci się nie wryło...
Możliwe, że chodzi o to, że tak tutaj chwalimy tą szkołę, humor i orginalność nauczycieli a zopomnieliśmy o pani pedagog :wink:

POZDRAWIAMY i panią :D
0 UP 0 DOWN
 
patka 

Wiek: 43
Dołączyła: 30 Mar 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-09-27, 17:37   

draq napisał/a:
Bo ma się znajomych w starszych klasach :-P

Ale tak naprawdę chce się przepisać, nie dość ze nikogo nie znam poza dwoma osobami (akurat z mojej klasy GIM) to jeden jest synem nauczycielki, wiec ja chce <rozpieszczony> do innej klasy :D


Myślę, że chodziło o Twoją wypowiedź na temat kolegi z klasy <nie> Swoją drogą informacja trafiła pod właściwy adres <tak>
Tak na marginesie: nauczyciele naprawdę nie bardzo przejmują się tym, co wypisuje się na ich temat. Martwią się raczej o Wasze wzajemne relacje.
POZDRAWIAM :)
Ostatnio zmieniony przez patka 2007-09-27, 17:40, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
K.B 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Wrz 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-27, 18:39   

patka napisał/a:
Myślę, że chodziło o Twoją wypowiedź na temat kolegi z klasy <nie>

Widzisz draq, a chciałeś zwalić winę na niewinnych forumowiczów :)
Komentarz rzeczywiśnie nieprzyjemny :x
Ostatnio zmieniony przez K.B 2007-09-27, 18:41, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-09-27, 21:13   

K.B napisał/a:
Widzisz draq, a chciałeś zwalić winę na niewinnych forumowiczów :)


to ja jestem niewinny :P

K.B napisał/a:
Komentarz rzeczywiśnie nieprzyjemny :x


no raczej ale to chyba nie ma nic do nauczycieli. (my bad)
0 UP 0 DOWN
 
Sabaku no Hitari 
Smile! ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-10, 20:20   

Wracając do tematu nauczycieli - bardzo polubiłam panią z PP :) Sympatyczna kobieta, bardzo fajnie wykłada przedmiot - w sposób przejrzysty (jak dla mnie :P )
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-01, 20:39   

A ja jestem ciekawa co sądzicie o nowej nauczycielce od WOS-u... szczególnie zwracam się do osób zamierzających zdawać mature z tego przedmiotu... Jesteście zadowoleni z wykładania przedmiotu?
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-01, 20:47   

Jak narazie.... to WOS bez uwag ;]
0 UP 0 DOWN
 
Sabaku no Hitari 
Smile! ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-01, 22:28   

Co do WOSU - nie jestem zbytnio zadowolona z niego.. Wolałabym, jakby prof. Oleksiak nadal go wykładała ;)
Ostatnio zmieniony przez Sabaku no Hitari 2007-11-02, 16:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
TranceILoveASOT 


Wiek: 34
Dołączyła: 08 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-02, 13:21   

moim zdaniem pani profesor jest przyjaźnie nastawiona do uczniów :] ]
0 UP 0 DOWN
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

Wysłany: 2007-11-24, 20:03   

Pani Profesor od PP jest świetna :D
Uczy świetnie (jak dla mnie;)

A Pani od WOS'u .. hmm .. ja tam matury z WOSu pisac nie będę, jak dla mnie to jest ok :)

:)

Interesuje mnie co tak naprawde maja uczniowie drugiego LO do Pana Fomicza?
NP napis na scianie "Fomiczówka".. żarty, glupie ksywki wymyslane specjalnie dla niego ...
No ok wiadomo nauczyciel, ale wlasnie NAUCZYCIEL. To nie jest zadna wazelina z mojej strony, po prostu (niech mi Prof. Fomicz wybaczy bezposredniosc) facet jest ok, stara sie, chce zeby jego lekcje byly jak najlepsze, a wy sie go czepiacie! I co z tego wyjdzie? To co z kazdego mlodego nauczyciela ktory chce uczyc i lubi swoja prace- w koncu sie wkurzy i przestanie sie nami przejmowac. Chyba moglibyscie okazac mu troche szacunku co? Prawda, ze ma .. hmm .. czasem ciekawe pomysly :D np. caly mechanizm pisania testu sprawdzajacego wiedze z geografii :) Ale zrozumcie ze on sie stara! Nie ma nas gdzies jak niektorzy (to nie jest do nikogo aluzja).
Czegos nie rozumiesz? Podejdzie i wytlumaczy- ZAWSZE!
Przedmiotu uczy tez dobrze.
Wiec co sie wam nie podoba, co? .. dlaczego nazywacie go "Tofik"? co wyglad sie nie podoba? a od kiedy uczniowie powinni oceniac nauczyciela (w ogole kogokolwiek) po wygladzie?
Moze tutaj akurat nie ma tych co to sa takie cwaniaki i sie wysimiewaja z Prof. Fomicza, ale mam nadzieje ze do kogos trafie. heh..
Po prostu tknelo mnie troche po zobaczeniue tego napisu "Fomiczówka" i niektorych zachowac uczniow wzgledem Prof. Fomicza.
Ludzie czy wy jestescie nienormalni?
Czlowiek ma uczucia! Myslicie, ze On nie widzi waszych zachowac i smiechow?
Na pewno mu z tym fajnie nie jest ....

Skonczylam marudzic..
Juz.. no..
Pozdro dla "cwaniakow" ;|

PS: Zeby nie bylo ze sie kreauje na taka "swieta" .. tez czasami sie smialam .. ale nigdy sie nie wysmiewalam perfidnie z Pana Fomicza! Czlowiek jest jaki jest a jest ok! Docencie to, ze chce byc dla nas dobrym nauczycielem, okazcie troche szacunku chocby ze wzgledu ze Wy jestescie uczniami (my w sumie :P ) a on jest nauczycielem! A jesli nie z tego wzgledu to z tego ze jest starszy. Przestancie gadac na jego lekcjach jak Was prosi (wlasnie, zauwazcie on PROSI o cisze a nie wydziera sie na nas i nie wyzywa!). Postawcie sie na jego miejscu. Jest mlody, po studiach, myslicie ze chce mu sie z Wami (nami) uzerac? Po co.. on tez moze byc wredny (jak niektorzy- tez zadna aluzja), po co nam to, co?..

Ehh a juz myslalam ze skonczylam marudzenie ... :? :shock:


Tyle .. pa :)


PS2: Proszę sobie darowac komentarze typu "ale wazelina, pewnie pierwsza klasa" bo ani to, ani to. Zwykły szacunek i docenienie checi tej "drugiej strony" - tej "zza biurka" ;]
Ostatnio zmieniony przez JSSgirl 2007-11-24, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-24, 23:15   

z prof Fomiczem zawsze prowadzimy przeciekawe dyskusje, które czasem przeradzają się w zbiorową salwę śmiechu (absolutnie nie szyderczego), czasem w niezręczną ciszę połączoną z myślą "o co temu człowiekowi chodzi" ;)

inne nastawienie z pewnością mają uczniowie klas pierwszych, inne zaś ludzie którzy przeżyli wiele świetnych chwil z prof Słoneczkiem i przyzwyczajeni są do "nieco" innego typu prowadzenia zajęć.

filozoficzna, rzekłbym nawet stoicka postawa pana Łukasza jest czasem godna podziwu. nie każdy nauczyciel tak potrafi!!! myślę jednak, że jest zbyt zaangażowany w to, co robi. przydałoby się jednak trochę dystansu - do nas, naszego zachowania, do przedmiotu i sposobu prowadzenia zajęć - szczególnie że są klasy, w których geografii na maturze nie zdaje absolutnie nikt...

ostatnio zadaliśmy podczas sprawdzianu pytanie z gatunku "dlaczego pan tak pilnuje i wymaga bezwzględnej nauki geografii". uzyskaliśmy odpowiedź o treści mało zadowalającej i podlegającej dyskusji. prof Fomicz twierdzi, że musimy mieć nawyk uczenia się, że przyda się to do matury, że lepiej ją zdamy kiedy zamiast "przebimbać" liceum, zaczniemy się do czegoś przykładać.
jeśli chodzi o mój punkt widzenia - racji w tym trochę jest, ale pisząc maturę z matmy i będąc wrogo nastawionym do geografii od podstawówki jest mi to wybitnie nie na rękę i z pewnością w niczym nie pomoże.

mimo wszystko, życzę temu człowiekowi powodzenia bo wzbudził we mnie sympatię. oby się to nie zmieniło ;)
0 UP 0 DOWN
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

Wysłany: 2007-11-25, 10:19   

Każdy nauczyciel chce, żeby uczniowie uczyli się jego przedmiotu a nie 'bimbali sobie cały rok' :)
No a tak, Prof. Fomicz ma rację, nawyk uczenia się przydaje się nie tylko do matury ale też na studia :)
Ma rację :)
A śmianie się na lekcji jest ok, dopóki nie jest to wyśmiewanie się np. z nauczyciela.
:)
A niestety zauważyłam nawet w mojej klasie, że jest troche żartów na temat nauczyciela. Co mnie doprowadza do szału ;/ ..
Najlepsze jest to, żę okazywanie przez niektórych braku szacunku do nauczyciela jest dla nich ok, ale jak ktoś okaże brak szacunku względem tych wyśmiewających się to od razu jest wielka afera ;|
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: herberta, ii, im, lo, zbigniewa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu