Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz II ligi gr. A na sezon 2008/09
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-06-28, 12:25   Terminarz II ligi gr. A na sezon 2008/09

Terminarz II ligi gr. A

I Kolejka 20.09.2008r.

SKPR Świdnica - Miedz II Legnica
Sparta Oborniki Wlkp. - Olimp Grodków
Zagłębie II Lubin - ORLIK Brzeg

Pogoń Oleśnica - Tęcza Kościan
AZS Zielona Góra - Krokus Bystrzyca Kłodzka
OSiR Komprachcice - Bór Oborniki Śląskie
Arot Leszno - Calisia Kalisz

II Kolejka 27.09.2008r

Miedz II L. - Calisia
Bór Ob.Sl. - Arot L.
Krokus - Komprachcice
Tęcza K. - Zagłębie II L.
Olimp G. - Pogoń
ORLIK Brzeg - AZS Zielona Góra

Świdnica - Sparta Ob.W.

III Kolejka 04.10.2008r.

Sparta Ob.Wlkp. - Miedz II L.
Pogoń - Świdnica
Zagłębie II L. - Olimp G.
Komprachcice - ORLIK Brzeg

AZS Zielona Góra - Tęcza K.
Arot L. - Krokus
Calisia - Bór Ob.Śl.

IV Kolejka 11.10.2008r.

Miedz II L. - Bór Ob.Śl.
Krokus - Calisia
Tęcza K. - Komprachcice
Olimp G. - AZS Zielona Góra
ORLIK Brzeg - Arot Leszno

Sparta Ob.W. - Pogoń
Świdnica - Zagłębie II L.

V Kolejka 18.10.2008r.

Pogoń - Miedz II L.
Zagłębie II L. - Sparta Ob.W.
AZS Zielona Góra - Świdnica
Komprachcice - Olimp G.
Calisia - ORLIK Brzeg

Arot L. - Tęcza K.
Bór Ob.Śl. - Krokus

VI Kolejka 25.10.2008r.

Miedz II L. - Krokus
Tęcza K. - Calisia
Olimp G. - Arot L.
ORLIK Brzeg - Bór Ob.Śl.

Sparta Ob.W. - AZS Zielona Góra
Pogoń - Zagłębie II L.
Świdnica - Komprachcice

VII Kolejka 08.11.2008r.

Zagłębie II L. - Miedz II L.
AZS Zielona Góra - Pogoń
Komprachcice - Sparta Ob.W.
Arot L. - Świdnica
Calisia - Olimp G
Krokus - ORLIK Brzeg

Bór Ob.Śl. - Tęcza K.

VIII Kolejka 15.11.2008r.

Miedz II L. - ORLIK Brzeg
Tęcza K. - Krokus
Świdnica - Calisia
Sparta Ob.W. - Arot L.
Pogoń - Komprachcice
Zagłębie II L. - AZS Zielona Góra
Olimp G. - Bór Ob.Śl.

IX Kolejka 22.11.2008r.

ORLIK Brzeg - Tęcza K.
AZS Zielona Góra - Miedz II L.
Komprachcice - Zagłębie II L.
Arot L. - Pogoń
Calisia - Sparta Ob.W.
Bór Ob.Śl. - Świdnica
Krokus - Olimp G.

X Kolejka 29.11.2008r

Olimp G. - ORLIK Brzeg
Miedz II L. - Tęcza K.
Świdnica - Krokus
Sparta Ob.W. - Bór Ob.Śl.
Pogoń - Calisia
Zagłębie II L. - Arot L.
AZS Zielona Góra - Komprachcice

XI Kolejka 06.12.2008r.

Komprachcice - Miedz II L.
Arot L. - AZS Zielona Góra
Calisia - Zagłębie II L.
Bór Ob.Śl. - Pogoń
Krokus - Sparta Ob.W.
Tęcza K. - Olimp G.
ORLIK Brzeg - Świdnica


XII Kolejka 13.12.2008r.

Sparta Ob.W. - ORLIK Brzeg
Miedz II L. - Olimp G.

Świdnica - Tęcza K.
Pogoń - Krokus
Zagłębie II L. - Bór Ob.Śl.
AZS Zielona Góra - Calisia
Komprachcice - Arot L.

XIII Kolejka 17.12.2008r. (środa)

ORLIK Brzeg - Pogoń
Arot L. - Miedz II L.
Calisia - Komprachcice
Bór Ob.Śl. - AZS Zielona Góra
Krokus - Zagłębie II L.
Tęcza K. - Sparta Ob.W.
Olimp G. - Świdnica
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-09-13, 15:59, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-01, 16:26   

TERMINARZ II RUNDY II LIGI PIŁKI RĘCZNEJ W SEZONIE 2008/09

14 kolejka 24 stycznia
Olimp Grodków - Sparta Oborniki W.
Orlik Brzeg - Zagłębie II Lubin

15 kolejka 31 stycznia
Pogoń Oleśnica - Olimp Grodków
AZS Z.Góra - Orlik Brzeg

16 kolejka 14 lutego
Olimp Grodków - Zagłębie II Lubin
Brzeg - OSiR Komprachcice

17 kolejka 28 lutego
AZS Z.Góra - Olimp Grodków
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg

18 kolejka 14 marca
Olimp Grodków - OSiR Komprachcice
Orlik Brzeg - Calisia Kalisz

19 kolejka 21 marca
Tęcza Leszno - Olimp Grodków
Bór Oborniki Śl. - Orlik Brzeg

20 kolejka 28 marca
Olimp Grodków - Calisia Kalisz
Orlik Brzeg - Krokus Bystrzyca K.

21 kolejka 4 kwietnia
Orlik Brzeg - Miedź II Legnica
Bór Oborniki Śl. - Olimp Grodków

22 kolejka 18 kwietnia
Tęcza Kościan - Orlik Brzeg
Olimp Grodków - Krokus Bystrzyca K.

23 kolejka 25 kwietnia
Orlik Brzeg - Olimp Grodków

24 kolejka 2 maja
Olimp Grodków - Tęcza Kościan
ŚKPR Świdnica - Orlik Brzeg

25 kolejka 9 maja
Orlik Brzeg - Sparta Oborniki W.
Olimp Grodków - Miedź II Legnica

26 kolejka 16 maja
Pogoń Oleśnica - Orlik Brzeg
ŚKPR Świdnica - Olimp Grodków
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, gr, ii, ligi, na, sezon, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu