Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
EURO 2008
Autor Wiadomość
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2008-06-15, 22:24   EURO 2008

Zauważyłem, że na forum dyskutuje się tylko o meczach Polaków, a przecież są jeszcze inne drużyny.

Otwieram więc temat, do komentowania innych wyników i typowania zwycięzcy turnieju ;)

Ja mam pewnych faworytów, ale po kolei.

Z grupy A jak wiadomo awansują Portugalia i sensacyjnie Turcja. Rozczarowali mnie Szwajcarzy, bo ich typowałem do awansu kosztem Czechów. Tak jak się spodziewałem, nasi południowi sąsiedzi, zaprezentowali schematyczny i wręcz nudny futbol, więc ich wcześniejszym wyjazdem do domu nie jestem zasmucony :P A Turcja to wielka sensacja, bo chyba wszyscy przypisali im czwartą pozycję w grupie i szybko powrót nad Bosfor ;)

Grupa B to awans Chorwatów i... kogoś z pary Austria/Polska ;) Wydaje mi się prawdopodobne, że Austriacy, choćby przy pomocy trójki sędziowskiej, sensacyjnie ograją Niemców. A czy my na tym skorzystamy, to się okaże ;)

Swoją drogą, w półfinale zagra ktoś z pary Chorwcja - Turcja. Chyba nikt nie spodziewał się, że któraś z tych drużyn dojdzie do pierwszej czwórki ;)

Grupę C wygrywa Holandia, a drugie miejsce jest wielką niewiadomą. Może podopieczni van Bastena odpuszczą sobie ostatni mecz i skorzysta na tym Rumunia? Byłaby to trzecia sensacja (po awansach Turcji i Austrii/Polski). Mecz Francji z Włochami to będzie widowisko i trudno przewidywać jak się skończy.

Grupa D to wygrana Hiszpanii. Wydaje mi się, że Ibrahimovic pociągnie Szwedów do zwycięstwa nad Rosją i awansu do ćwierćfinału.

Co do faworytów turnieju, to trudno mi wskazać jedną drużynę, ale...
- nie wierzę w zwycięstwo Holandii. Po prostu za dobrze grają jak na początek turnieju. Prawdziwe wyzwania dopiero się zaczną, a myślę że nie uda im się utrzymać tak wysokiej formy przez dwa tygodnie.
- Hiszpania właściwie, to camo co z Holandią, ale mają zdecydowanie lepszą ławkę rezerwowych, w związku z czym większe szanse na końcowy sukces. Jak na razie mój faworyt nr 1.
- Niemcy odpadną w grupie :P Ale jakby nie, to do finału i tak nie dojdą. Sam Podolski niewiele wskóra, a Ballack jest bez formy.
- Portugalia nie wygra, bo nie można wygrać turnieju nie mając w składzie żadnego sensownego napastnika.
- Chorwacja - kto wie? kto wie? Mają wszystko, ale czy to wystarczy na finał? Zobaczymy.
- Szwecja - za bardzo uzależniona od duetu napastników. Wystarczy jednego z nich dobrze pokryć i całą koncepcja gry się posypie.
- i na koniec mój faworyt numer 2, czyli ktoś z pary Francja / Włochy. Dlaczego? Kto wygra ten bezpośredni pojedynek w grupie, powinien awansować do ćwierćfinału. Obie drużyny na razie bez formy, ale... Historia uczy, że zwyciezcy zawodów zazwyczaj w meczach grupowych nie zachwycali, więc... ;)
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-15, 22:33   

Szczerze nie widze innego kandydata jak Holandie. Ich gra powala mnie na kolana. Zwycięstwo nad Francją i Włochami daje wiele do myślenia i mysle ze jak narazie to oni obok Hiszpanów są faworytami i pretendentami do Finału.
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-16, 14:46   

Ja widzę Holandię, ale szczerze mówiąc, to wolałbym Hiszpanię.
Mecze Holendrów były bardzo ciekawe i interesujące.
Również podoba mi się gra Rumunii.
0 UP 0 DOWN
 
roman20 
Roman



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-18, 06:58   

Ja jestem zawsze za włochami , mam nadzieje ze Toni i spółka zdobędą trofeum
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-06-18, 07:24   

Stawiam na Portugalczyków :]
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-06-18, 07:55   

ja mówię, że Holandia wygra :)
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-18, 07:58   

Jak Holandia tak dalej będzie grać dalej to puchar powina zdobyć bez problemów :D
styl gry jest bardzo ofensywny. Więc moim faforytem jest Holandia :)
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-18, 11:04   

Choć jak to wczoraj wspomniał Boniek: Włosi grają z meczu na mecz lepiej, to taka drużyna turniejowa która rozkreca sie dopiero po wyjściu z grupy. Włosi sa mistrzami świata wiec i na nich można stawiać. Jest to drużyna na którą naprawde można liczyć.
Może finał Holadnia - Włochy ?
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-18, 11:17   

Masz racje jak by był taki finał Holandia - Włochy to byłby napewno ciekawy mecz i bardzo chętnie bym taki mecz oglądnoł :D
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-18, 11:22   

A wynik? Przy takim finale chyba tylko karne były by dobre ;P heheh
Tylko jakoś bardziej mi sie widzi zwycięstwo Holendrów niż Italiano :P
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-06-18, 11:49   

Italiano się dopiero rozkręcają,nie zapominajmy jeszcze o Hiszpanach i Portugalczykach a także o Niemcach.Nie raz już było że w grupie było świetnie a potem gorzej (Czechy 2004 ;) )
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-18, 12:24   

Hiszpania jest nieobliczalna wszyscy pamiętamy ich gre w fazie gupowej była bardzo ofensywna i strzelali dużo goli a w kolejnych fazach było już coraz gorzej, co do Portugali to ga nieżle ale mam takie wrażenie że jak jest duża presja to Ronaldo nie daje rady jej udzwigąć a większa część gry zależy od niego
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2008-06-18, 12:34   

Drabinka turniejowa wygląda tak, że co najwyżej będzie półfinał Holandia - Włochy ;)

Moje przewidywania uległy małym zmianom ;)

Pierwszy półfinał:

Niemcy - Chorwacja

Nie wierzę w Portugalię, a Turcy już i tak zrobili mega sensację, więc im wystarczy ;)

Drugi półfinał:

Holandia - Włochy

Niestety Hiszpanie, tradycyjnie, polegną w ćwierćfinale ;) A Szwedzi (ewentualnie Rosjanie) nie mają szans ;)

Finał:

Chorwacja - Włochy

Zwyciestwo Italii ;)

Dlaczego? Chorwaci powinni ponownie poradzić sobie z Niemcami. Holendrzy będą mieli spadek formy, bo trzy tygodnie grać tak jak teraz, to niemożliwe. A Włosi z meczu na mecz będą się teraz rozkręcać ;)
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-18, 12:56   

Ja stawiam na Holandię :D :D
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-18, 13:02   

Ja także staniam na Holandie.
Mają bardzo młody skład i wybiegany w każdym meczu widać u nich chęć do gry a ze skutecznością tzn z celnością napastków Luca Toniego jest słabo co było widać na wczorajszym meczu
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, euro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu