Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz Polska-Chorwacja 16.06.2008

Jakim wynikiem zakończy się mecz Polska-Chorwacja?
0:0
0%
 0%  [ 0 ]
1:1
0%
 0%  [ 0 ]
1:0
4%
 4%  [ 1 ]
0:1
36%
 36%  [ 9 ]
2:2
4%
 4%  [ 1 ]
2:0
12%
 12%  [ 3 ]
0:2
12%
 12%  [ 3 ]
2:1
4%
 4%  [ 1 ]
1:2
0%
 0%  [ 0 ]
3:0
4%
 4%  [ 1 ]
3:1
0%
 0%  [ 0 ]
3:2
0%
 0%  [ 0 ]
0:3
20%
 20%  [ 5 ]
1:3
4%
 4%  [ 1 ]
2:3
0%
 0%  [ 0 ]
3:3
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-06-16, 22:36   

No, po tym co mowi ten komentator od siedmiu bolesci, wynika, ze Polacy przegrali nie dlatego, ze zawodnicy slabo zagrali, ale dlatego, ze trenerzy zle ich przygotowali oraz... bo dyrektor jakis tam nie pomyslal, zeby uczcic pamiec bylego reprezentanta, ktory popelnil samobojstwo...
Tak, jakby zawodnicy nie mieli wlasnych rozumow. Skoro oni nie pomysleli, to znaczy, ze czlowiek nie byl dla nich wazny, albo ze nie wiedzieli...
Wylaczylem telewizor.
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-16, 22:46   

Dumni po wygranej,wierni po przegranej!! Nie było aż tak źle naprawde. Ale mam tylko jedną prośbe Leo zostań!!!!!! Może jestem dziwny ale Ja osobiście jestem dumny z chłopaków,byłem dumny z tego że mogłem im kibicować!!! Szkoda,że się nie udało ale i tak jestem z was dumny chopaky :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-16, 23:24   

A ja nie wiem co powiedzieć. Jako gówniarz oglądałem Orły... niewiele pamiętam. W kabaretach wyśmiewano Gmocha za... wystawienie Dziadów w Argentynie i za ... Szczęki... a co mamy od 6 lat?

Kolejne brawurowe wystawienie Dziadów, tym razem w reżyserii Leo. Gmoch to Mistrz - grał bez przychylnmej widowni i doszedł prawie do finałów.

Nie gram w piłe na co dzień, ale oglądałem wszystkie mecze do dzisiaj całego Euro. Prawda jest straszna - gramy jak ciapy, nie ma drużyny, nie ma motywacji. Byliśmy najgorsi w tych finałach. I takie zapewne będą statystki.

Nawet nie graliśmy na chodząco. Staliśmy w miejscu z nielicznymi wyjątkami. CZekanie na piłkę, gracze nie mający do kogo podać. Jedynie samotny, romantyczny bohater, król Artur z Borucji.

Mickiewicz wieszczył i wywieszczył - nie wiem czy go błogosławić, czy przeklinać - DZIADY ! I nie wnikam czyja wina. Dość pobłażliwości i "Chłopaki, nic się nie stało". Stało się... mać. Lepiej nie awansować do takiego finału i nie robić obciachu narodowi i kibicom.
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-17, 06:41   

Wczorajszy mecz to była żenada ale nadzieje pozostają zawsze szkoda że tak słabo grali bo po eliminacjach nasze nadzieje były ogromne ale jest jak jest :( "Chłopaki, nic się nie stało, nic się nie stało" :D
Może następnym razem będzie lepiej
Mam jedno życzenie żeby Leo został :)
Ostatnio zmieniony przez cirek 2008-06-17, 06:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-06-17, 06:47   

Mial byc zmasowany atak (tak bunczucznie zapowiadany przed meczem), a tym czasem ogladalismy kolejna kopanine w wydaniu naszych "orlow". Zmasowany atak to byl Turkow na Czechow i przynioslo to pozadane rezultaty. Takze TC podziwiam cie za optymizm i pozytywne patrzenie na rzeczywistosc (troche mi to przypomina retoryke PIS za poprzedniej kadencji).
Szkoda, ze tak sie stalo. Przegrana z rezerwa Chorwacji jeszcze bardziej boli. Ale coz teraz ze spokojem mozna ogladac te mistrzostwa.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-17, 07:18   

Ja głosowałem na 0-3 Polska - Chorwacja! Na pewno bym się nie pomylił gdyby nie Boruc... <lol> :D
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-17, 07:23   

I teraz się zacznie podsumowanie tego co zrobił Leo mądrzy byli trenerzy zaczą wtytykać błędy tak jak to robi Engel czy Tomaczewski sądzą że zawsze mają racje i niewiadmo co by mogli zrobic
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-06-17, 07:41   

A.Mason napisał/a:
No, po tym co mowi ten komentator od siedmiu bolesci, wynika, ze Polacy przegrali nie dlatego, ze zawodnicy slabo zagrali, ale dlatego, ze trenerzy zle ich przygotowali oraz... bo dyrektor jakis tam nie pomyslal, zeby uczcic pamiec bylego reprezentanta, ktory popelnil samobojstwo...

Taaak, bo według komentatorów porażka naszej drużyny, to nigdy nie jest wina piłkarzy. Po prostu zabrakło trochę szczęścia, trochę kondycji, trochę wiatr wiał w nieprzychylną stronę, itd... :roll:
Wczorajsze 'widowisko' trudno było nawet nazwać meczem. Co dziwne drużyna Chorwacji też nie pokazała jakiejś wielkiej klasy. Chyba, że Chorwaci sobie już odpuścili, mając zagwarantowane wyjście z grupy. Natomiast Polacy, którzy mieli ostatnią szansę, nawet nie spróbowali jej wykorzystać. Na szczęście w naszej drużynie grał fenomenalny Boruc i wyłącznie dzięki niemu przegraliśmy tylko 0:1.
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2008-06-17, 07:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-06-17, 09:10   

Kathia napisał/a:
Chyba, że Chorwaci sobie już odpuścili, mając zagwarantowane wyjście z grupy.

To był ich drugi skład ;)

Co do meczu,no cóż odpadliśmy ale powiedzmy sobie szczerze,zarówno Chorwacja jak i Niemcy to w tej chwili lepsze drużyny od naszej.Polakom brakuje graczy którzy grają regularnie a jak są to nie dostają powołania (dlaczego do ch** nie ma Jelenia !?!?!).Przykre to ale jeśli nic się nie zmieni i na Euro 2012 nie wyjdziemy z grupy a tego nikt by chyba nie chciał.Wina leży po stronie i trenera i piłkarzy.
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-17, 10:03   

Ja tam nie narzekam. Przecierz wszyscy sie tego spodziewaliśmy. No powidzmy sobie szczerze - taki juz nasz los - zawsze odpadamy w takich turniejach, zdążyłem sie przyzwyczaić...
Ciesze sie tylko że mecze były puszczane na Polsacie a nie na TVP z Szpakowskim który co przegrany mecz wraca na sławne "wembley" i przypomina sobie jak to grałismy w '74 czy *** wie w którym.
Polska do domu, przynajmniej nie będe sie juz stresował o dalsze wyniki.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-06-17, 10:21   

bo z reprezentacja polski jest jak z jądrami... biora udział a nie wchodzą dalej....

Ja i tak jestem dumny z reprezentacji ;) i jestem dumny że jestem Polakiem ;)
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-17, 10:32   

Pan_Pasztet napisał/a:
bo z reprezentacja polski jest jak z jądrami... biora udział a nie wchodzą dalej....

Dobry cytat ^^
A tak na marginesie - dobrą sprawe i biznes zrobił Roger. Przechodząc w barwy Polskie zrobił sobie dobrą marke w tych 3 meczach Polskiej reprezentacji. Teraz moge sie założyć że napłynie mnóstwo propozycji z zachodnich klubów. No ale chyba o to mu chodziło nie?
Ciekaw jestem czy inni reprezentanci dostaną jakies propozycje ze swojej "wspaniałej" gry na EURO (O Boruca i Saganowskiego sie nie martwie)
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-06-17, 11:24   

Z Rogerem będzie jak z Olisadebe,jak poczuje większą kasę oleje reprezentację i będzie narzekał na kontuzje włosów :>
Lewandowski ponoć jest obserwowany przez jakieś angielskie kluby,było by fajnie gdyby zagrał w Premiership bo pasuje tam,mecz z Niemcami miał b.dobry z Austrią średni a Chorwacją słaby ale mimo wszystko to dobry zawodnik i zasługuje na coś więcej niż liga ukraińska.
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-17, 12:07   

Cover, Roger zrobił to co do niego należało - nikt nie może miec do niego pretensji o gre. A ze zrobił to nie z patriotyzmu dla Polski tylko chęci pokazania sie w Europie to juz jego sprawa ;)
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-06-17, 12:19   

Nie mam pretensji że zagrał dobrze za to jestem mu wdzięczny(szkoda że inni nie grali tak jak on).Ale boje się że oleje reprezentację tak jak Olisadebe kiedyś.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 16, 2008, mecz, polskachorwacja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu