Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz Polska - Austria 12.06.2008r.

Jakim wynikiem zakończy się mecz Polska - Austria?
0:0
4%
 4%  [ 1 ]
1:1
12%
 12%  [ 3 ]
1:0
16%
 16%  [ 4 ]
0:1
4%
 4%  [ 1 ]
2:2
0%
 0%  [ 0 ]
2:0
12%
 12%  [ 3 ]
0:2
0%
 0%  [ 0 ]
2:1
33%
 33%  [ 8 ]
1:2
8%
 8%  [ 2 ]
3:0
0%
 0%  [ 0 ]
3:1
4%
 4%  [ 1 ]
3:2
4%
 4%  [ 1 ]
0:3
0%
 0%  [ 0 ]
1:3
0%
 0%  [ 0 ]
2:3
0%
 0%  [ 0 ]
3:3
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-06-15, 00:02   

robaczek napisał/a:
i śmieszą mnie te wszystkie obrazeczki na nk czy forach, jak i wypowiedzi takie jak Twoje...


z dumą można przegrać jeśli przegrywasz w normalnych okolicznościach....jakby strzelili bramkę z akcji lub nawet karnego....ale nie w sytuacji, w której jest powtórzony rzut wolny z kosmosu i nagle pojawia się karny z jeszcze innej bajki...... widać dla Ciebie porażka....a to co było jest tym samym...ale dla normalnego porażka to jest policzek.... i drugiego nie można nastawić, bo to tylko pogłębi tą patologie....dlatego trzeba to wykrzyczeń, spowodować reakcje i to właśnie może dać lepszą przyszłość dla piłki, bez tak kontrowersyjnych sytuacji i wyciąganych rzeczy z kapelusza...
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-06-15, 07:30   

tak, i najlepiej w tak żałosny sposób, w jaki to robimy na nk prawda? człowieku, czy ty na prawdę masz tyle lat ile podajesz w profilu? to jest taka dziecinada że ręce opadają, żałosne wręcz! i śmiać mi się chce, a zarazem płakać i wstyd mi za to zachowanie polaków. bo można było to wykrzyczeć, jak to mówisz, w inny, bardziej CYWILIZOWANY sposób :/
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-06-15, 10:17   

RaVeN napisał/a:
Chodzi o to że jesli cała drużyna grała słabo to i w naszych oczach Lewandowski tak samo wypadł. Cięzkiej pracy w środku pola nie zauważamy bo tam najczęsciej traciliśmy piłke.
Może dlatego?

Piłkę traciliśmy w środku pola ponieważ nasza linia obrony jest tak ustawiona,najwyżej na całych mistrzostwach i dlatego wyglądało to na środek pola ale winy lewandowskiego w tym nie ma bo on akurat zagrał dobrze.Nie spadając poniżej określonego poziomu.

Co do Webb'a czy taki krzyk naprawdę coś da ? Gdyby Polska reprezentacja naprawdę zasłużyła na zwycięstwo zapieczętowała by je bramkami,a tak padła tylko jedna ze spalonego.Więc błędy sędziego rozłożyły się po równo i przestańcie mieć do niego pretensje bo tak naprawdę przegraliśmy naszą fatalną skutecznością nie błędem sędziego.Bo gdyby było 2:0 sędzia nie popsuł by wyniku takim karnym.
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-15, 10:55   

Hah tak zmienie temat po raz kolejny, pamiętam jak większość osób na pcozątku mówiła że Roger nigdy nie będzie Polakiem itp. Teraz po tym jak zagrał Roger po dwóch meczach nagle wszyscy ucichli... ciekawe czemu?
Przypominają mi sie czasy Olisadebe. :?
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-06-15, 10:58   

Nie jest polakiem w dalszym stopniu.Gra w reprezentacji ale Polakiem nie będzie nigdy,obywatelstwo nie oznacza tego ze ktoś jest Polakiem ma w związku z nim tylko przywileje jak zwykły obywatel ale Polakiem w pełnym tego słowa znaczeniu nie był i nie będzie,a jeśli mówi że jest Polakiem to moim zdaniem jest śmieszny.Z tego co słyszałem tak mówi a jeśli to prawda to jako człowiek nie jest warty więcej od szmaty rzuconej na ulicy,jako piłkarz może być wielki ale jako człowiek na szacunek nie zasługuje.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-06-15, 11:00   

RaVeN napisał/a:
Teraz po tym jak zagrał Roger po dwóch meczach nagle wszyscy ucichli... ciekawe czemu?


tak często bywa....Roger pokazał na boisku że będzie walczył z orłem na piersi a za to się kocha piłkarzy...cieszy mnie to że tak dobrze się zgrał z resztą drużyny...dodał nazym troche kolorytu :-P a jego sztuczki techniczne ogląda się z przyjemnością...jednak Leo ma głowe do talentów :evil: oby go nie zwolnili po mistrzostwach
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-15, 11:04   

Co do Leo PZPN zapowiedział ze do 2009 roku będzie miał prace w Reprezentacji Polski :)
A co do Rogera, ja uznaje każdego który chce reprezentowac nasz kraj z własnej woli i chce grac z orzełkiem na piersi jest Polakiem i Polske może reprezentować.
Nawet jeśli nie jest urodzony w Polsce jesli chce należeć do naszych to nie ma problemu.
Ostatnio zmieniony przez grampp 2008-06-15, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2008-06-15, 21:51   

co do ataków na Webba, to mam dokładnie te samo zdanie co robaczek

A co do Leo, to jak na razie w niczym nie przebił dokonań Engela i Janasa. zobaczymy jak to będzie po meczu z Chorwacją.
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-15, 22:01   

skalpel, a może to nie zależy od trenera? tylko od samych zawodników którzy na wielkich imprezach nie potrafią wiele zdziałać (coś jak kiedyś Hiszpani)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-15, 22:02   

skalpel napisał/a:
A co do Leo, to jak na razie w niczym nie przebił dokonań Engela i Janasa. zobaczymy jak to będzie po meczu z Chorwacją.



wystarczy ze doprowadzil nas na Euro i tym sie wybil
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-15, 22:11   

skalpel napisał/a:
A co do Leo, to jak na razie w niczym nie przebił dokonań Engela i Janasa. zobaczymy jak to będzie po meczu z Chorwacją.


jezuu kolejny ekspert piłkarski się znalazł ... :/ jezuuu ludzie czy wy w ogóle myślicie??

Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata i nagle połowa Polaków to eksperci jak Jan Tomaszewski :/
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-06-15, 22:21   

Przed chwilą zakończył się mecz Czechy - Turcja. Czesi prowadząc do 75 minuty 2:0 przegrali 2:3! Myślę, że to powinno dać wiele do myślenia, że w futbolu wszystko jest możliwe i zamiast rozpamiętywać mecz z Austrią powinniśmy skupić się i wierzyć w sukces Reprezentacji Polski w meczu z Chorwacją, a tamten mecz z rzutem karnym w 93 minucie to już historia..


Do boju Polsko! Do boju Biało-Czerwoni!
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2008-06-15, 22:28   

RaVeN napisał/a:
skalpel, a może to nie zależy od trenera? tylko od samych zawodników którzy na wielkich imprezach nie potrafią wiele zdziałać (coś jak kiedyś Hiszpani)


Po częsci tak, wiadomo że z pustego i Salomon nie naleje, ale mam też kilka swoich spostrzeżeń ;)

Jak nasi zakończą udział w turnieju, to proponuję założyć temat podsumowujący występ Orłów na Euro i tam podyskutować.

blaster napisał/a:
wystarczy ze doprowadzil nas na Euro i tym sie wybil


Znaczy się wygrał eliminacje. Tak samo jak wygrał eliminacje Janas i wcześniej Engel. A nie wmówisz mi, że eliminacje do Mundialu i Euro czymś się różnią ;)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-06-16, 04:00   

skalpel napisał/a:
Znaczy się wygrał eliminacje. Tak samo jak wygrał eliminacje Janas i wcześniej Engel. A nie wmówisz mi, że eliminacje do Mundialu i Euro czymś się różnią


skoro niczym się nie różnią to dlaczego gramy tam 1 raz :?:
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2008-06-16, 08:22   

warlike napisał/a:
skoro niczym się nie różnią to dlaczego gramy tam 1 raz


Dziwny argument :? Bo wcześniej nie mieliśmy wystarczających umiejetności do awansu i/lub szczęścia.

Grupy eliminacyjne do mundialu i euro niczym się nie różnią. Mają tyle samo zespołów, drużyny losowane są praktycznie z tych samych koszyków.

Przypomnę też, że byliśmy o włos od awansu na Euro 2004. W ostatniej kolejce wygraliśmy na wyjeździe z Węgrami, ale niespodziewanie Szwedzi odpuścili mecz Łotwie, która dzięki zdobyciu 3 pkt w Sztokholmie awansowała na mistrzostwa z drugiego miejsca.

Poza tym, gdyby nie kompromitujący mecz z Łotwą w Warszawie (0:1 trenerem jeszcze był Boniek), to awans wtedy też mielibyśmy pewny.
Ostatnio zmieniony przez skalpel 2008-06-16, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 12, 2008r, austria, mecz, polska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu