Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
ANKIETA do mojej pracy mgr na temat Czerwonych Koszar
Autor Wiadomość
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-06-07, 02:10   ANKIETA do mojej pracy mgr na temat Czerwonych Koszar

jeśli ktoś ma ochotę wypełniać to bardzo proszę :)

pytań jest mało :)

ANKIETA
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-06-07, 02:12   

w przygotowaniu ankieta dla mieszkańców osiedla!
ta powyżej jest dla osób, które tam NIE mieszkają :)
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-07, 06:53   

trochę zmieniłbym pytania w ankiecie...no i odpowiadając negatywnie na 1(pierwsze) pytanie, odpowiedzi na pozostałe powinny pozostać...bez odpowiedzi gdyż w innym przypadku ankieta będzie niewiarygodna....ale zaraz będzie, że się czepiam ;P ankietę wypełniłem żeby nie było, że... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-06-07, 08:13   

sugestie mile widziane to na razie jest wersja testowa :P

jeszcze nie konsultowalam z promotorka pytan, wiec wszystko mile widziane, ankiety i tak bede raczej osobiscie przeprowadzac, a to co wisi na necie to takie testy :)
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-06-07, 09:01   

colutea napisał/a:
jeszcze nie konsultowalam z promotorka pytan,
A z właścicielem forumbrzeg skonsultowałaś? Co prawda w regulaminie nic na ten tamat, ale na innych poważnych forach, do których się zaliczamy, taki obowiązek istnieje.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-07, 12:22   

Cytat:
10. Czy kojarzy Pan/Pani jakiś rodzaj ludzi, którzy tam mieszkają? Jacy oni są?*


? Ale o so chosi? :shock: Kosmici tam przeca nie mieszkają tylk normalni ludzie :-P
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-06-07, 14:16   

Na temat tego jednego pytania można pracę napisać, no może nie magisterską, a licencjacką z pewnością. Chodzi o to, czy nieudacznicy, czy właśnie ludzie zaradni? Czy starsi z kasą, czy młodzież bez kasy, czy wierzący, czy niewierzący, czy kolorowi, czy sami biali, czy mieszkańcy Brzegu, czy okolicznych wiosek, czy ludzie z tzw. marginesu, czy z pozycją społeczną, czy homoseksualni, czy heteroseksualni itd. itp. Ale na forum to chyba nie znajdziemy odpowiedzi na te pytania? Za odpowiednią opłatą z 40 stron na ten temat podejmuję się napisać.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2008-06-07, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-06-08, 19:54   

to nie jest ankieta ani praca na temat tego jacy sa ludzie z Czerwonych Koszar...

ja chce wykazac pewne skojarzenia ktore wydaje mi sie zakorzenily sie w swiadomosci mieszkancow brzegu na temat CzK i skonfrontowac z prawda...

poza tym praca mgr jest projektowa wiec ta ankieta to taki bzdet i nie musze o tym pisac 40 stron... nie musze jej nawet uwzgledniac w mgr to jest ankieta tylko i wylacznie dla mnie zeby cos tam wykazac



poza tym co to za tekst ze ankiete musze z kims tam konsultowac??? z wlascicielem forum???? z jakiej racji????? ankieta nie jest zamieszczona na tym forum wiec po kiego ..... ? tutaj jest tylko informacja ze taka ankieta jest i nikt mi nie moze zabronic o tym informowac
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-06-08, 20:21   

Zrobiłam tą ankietę i rzeczywiście odbiega od wszelkich norm budowania ankiety. Jakby nie było Roztropek czepia się i szuka dziury w całym. Zawsze i wszęzie tak jest.
Wracając do ankiety, to ostatnio dużo się nagimnastykowałam, żeby zrobić ankietę na zaliczenie i to wcale nie z przedmiotu pt: seminarium tylko z doradztwa i wiem jaki to jest wysiłek, żeby zrobić to dobrze.
Ostatnio zmieniony przez Silke 2008-06-08, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, czerwonych, do, koszar, mgr, mojej, na, pracy, temat


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu