Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Szkoła uwodzenia....
Autor Wiadomość
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-05, 20:48   Szkoła uwodzenia....

Witam mam pytanie szczególnie do dziewczyn? Czy dałaby się uwieść dla chłopaka, który z pierwszego rzutu oka nie byłby dla niej atrakcyjny o tuż ja myślę,że tak po przeczytaniu interesującej książki szkoła uwodzenia Adam Lange szczególnie polecam dla chłopaków nie mogących sie przełamać mających strach przed odrzuceniem ze strony dziewczyn :) piszcie co myślicie?. O tuż kobiety wcale nie muszą woleć bogatego czy przystojnego chłopaka ani wcale miłego do przesady tylko na odwrót dziewczyny tak naprawdę nie lubią być zdobywane lecz na odwrót :) chętnie udostępnię książkę dla chłopaków w pdf zapraszam pisać wypowiadać sie na ten temat....
Ostatnio zmieniony przez JOKER 2008-06-05, 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-05, 21:00   

widziałem wiele takich poradników, kilka zachomikowałem :)

Powiem szczerze, że prawdą jest - to działa, wiesz jak mowic, co mówić i jak sie zachowywać a robiąc dobre wrażenie na pewno pójdzie z górki.
Nie koniecznie trzeba to wykorzystywać akurat tylko do zdobywania. Polecam również tym co chcą mieć sposoby na swoją dziewczyne, one mają sposoby na nas to my powinniśmy też mieć sposoby na zdobywanie czego chcemy :evil: lektura pomoże i namówisz ją do wszystkiego :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2008-06-05, 21:06   

Jak nie będziesz soba, to żadne poradniki Ci nie pomogą...
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-05, 21:12   

Z tym się zgodzę jak ktoś ma dziewczynę a one chce nami manipulować narzucać warunki jest na to sposób,chodzi o to że jak ktoś jest nieśmiały to po przeczytaniu takiej lektury dużo się nauczy i nabierze odwagi podam przykład wielu chłopców tak jak pisze w książce zabiera się do sprawy nie z tej strony co trzeba co od razu dyskryminuje to wiele dziewcząt...

Nie piszemy post pod postem, używamy opcji edycji.
--->Scalono<---



Martuska napisał/a:
Jak nie będziesz soba, to żadne poradniki Ci nie pomogą...

nie zawsze bycie sobą pomaga jak ktos jest nie adekwatny do sprawy to nici z tego widzę ze pierwszą dziewczynę mamy to pytam jakby było z tobą chłopak by ci się na pierwszy rzut oka nie podobał a co później by sie okazało by cie uwiódł to co byś zrobiła :) sorka ze post pod postem
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2008-06-05, 21:37, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-06-05, 22:49   

Jasne. Ja jednak radziłbym zakup słowniczka ortograficznego. Też można zrobić wrażenie. A z kobietami jest tak jak w tej anegdocie:
- Odda mi się pani za milion dolarów?
- Noo, tak!
- A za 1 dolara?
- Za dziwkę pan mnie ma?!
- To już chyba ustaliliśmy, teraz negocjujemy cenę.
0 UP 0 DOWN
 
K.B 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Wrz 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-06, 08:50   

Marcim B. napisał/a:
Ja jednak radziłbym zakup słowniczka ortograficznego

Mnie nie męczy jego ortografia, a składnia - jest masakryczna ;/ JOKER, bój się Boga... :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-06-06, 11:49   

Jeżeli nie jesteś sobą w związku to prędzej czy później taki zwiazek się rozpadnie... bo twoja wybranka może nie tolerować twoich wad. Zawsze trzeba być sobą...


JOKER napisał/a:
a one chce nami manipulować narzucać warunki jest na to sposób,


rozmowa albo wymienic na nowszy model ??
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-07, 21:44   

A do czego mają niby się przydać takie poradniki?? Nie oszukujmy się kobiety też są wzrokowcami i umieją liczyć. Oczywiście jak ktoś ma gadane to nie musi imponować pieniędzmi, bo jak to w życiu dziś masz jutro nie.
Kiedyś stałem w oknie i paliłem papieroska przy bramie siedziała dziewczyna a obok niej stał chłopak z nogą opartą o ławkę, dialog wyglądał następująco:
- fajna jesteś :)
- wiem
tak mnie zaciekawiło że zapaliłem drugiego i czekam dalej i znowu
- wiesz, ale ty naprawdę fajna jesteś
- Wiem
i koniec rozmowy, tak sobie myślę jeju
aha
Są teraz małżeństwem :dobryżart:
Ostatnio zmieniony przez krt 2008-06-07, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-06-08, 08:54   

Cytat:
- fajna jesteś :)
- wiem
tak mnie zaciekawiło że zapaliłem drugiego i czekam dalej i znowu
- wiesz, ale ty naprawdę fajna jesteś
- Wiem
i koniec rozmowy, tak sobie myślę jeju
aha
Są teraz małżeństwem :dobryżart:



uzupełniają się nawzajem :D

z takimi poradnikami jest tak ze po przeczytaniu człowiek zastanawia się i podąża schematem zawartym w ksiazce. ja jestem przeciwnikiem takich poradnikow i innych pierdół.... po prostu trzeba byc soba. Jeżeli ktoś nie jest atrakcyjny to zawsze może przecież zwrócić uwagę na Siebie w inny sposób. :) np. Rozmowa
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-10, 16:04   

Ten poradnik nie jest po to, że komuś chodzi o związek tylko o uwiedzenie kobiety tzw. seks bez zobowiązań :) ale jak ty chcesz sie związać to dalszy proces tego i owego
Ostatnio zmieniony przez JOKER 2008-06-10, 16:13, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-10, 22:44   

Nie ma to jak wartościowa książka ucząca moralności w najczystszej postaci..
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-11, 06:36   

JOKER napisał/a:
Ten poradnik nie jest po to, że komuś chodzi o związek tylko o uwiedzenie kobiety tzw. seks bez zobowiązań :) ale jak ty chcesz sie związać to dalszy proces tego i owego


Jak chcesz zaliczać to źle się za to zabierasz. Polecam zgrupowania młodzieżowe typu pielgrzymka, ja mimo negatywnego stosunku do Kościoła, kiedyś często byłem ich uczestnikiem, te święte były zawsze najlepsze. :mrgreen:
A gadka sama z czasem przyjdzie i nie potrzeba do tego książki, bo jak ktoś niema humoru to żadna książka nie pomoże żeby wyrywać najlepsze panienki.
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-06-18, 08:43   

Po przeczytaniu poradnika pierwsze co to wiesz co robic a nie jaki byc :P jak bedziesz to robil ot tak bo tak pisze to dziewczyny wyczuja ze to tylko poza :P jezeli bedziesz dużo cwiczyl nad sobią to wejda Ci te zachowania w krew i juz nie bedziesz kolesiem ktory jest taki wesoly jak podrywa tylko bedziesz wesolym gosciem ktory podrywa :P same przeczytanie poradnika nie pomoze , czasem to sa nawet lata praktyki :)
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-19, 18:52   

zgadzam się z don B, podrywanie to umiejętność nabyta. trzeba się też jednak liczyć z tym, że każda kobieta jest inna i różnym kobietom podobają się różne podrywy.
poza tym kobieta to nie przedmiot w szkole, aby można było ją zaliczyć :/
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-19, 20:44   

Nie no jeżeli komuś zależy na pobiciu rekordu w "wyrywaniu lasek" to faktycznie, może jakaś książka o tym jak manipulować i pozować jest świetną pomocą. Natomiast jeśli zależy Ci na poznaniu wartościowej osoby, z którą masz coś wspólnego, to jakakolwiek poza raczej przeszkadza niż pomaga.
Jak przypuszczam (nie znam ksiązki więc nie wiem) książka opiera się na założeniu, że wzorzec postępowania z kobietami jest jeden i ten sam, znaczy uniwersalny. Faceci tak narzekają na kobiety i ich typowe dla płci wady, a jak chcą podrywać to sposobami, na które lecą właśnie takie "typowe kobiety" ... dziwne ale jeśli chodzi tylko o "... w aucie", to pewnie skuteczne.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: szkola, uwodzenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu