Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz Polska - Niemcy 08.06.2008r.
Autor Wiadomość
Fabian 



Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-08, 22:17   

Piotro co Ty wogole mowisz? Moim zdaniem ROGER zagral bardzo dobry mecz w drugiej polowie..Bardzo duzo tam wniosl i nie mow ze jest zlym zawodnikiem bo to nie prawda :x
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-08, 22:20   

wogole Polski zespól zagrał dobry mecz pare wpadek sie zadazylo np. obronców przy stracownych bramkach ale i tak uważam że był to dobry mecz.

Wielkie dzięki dla Krzyśkaq za dotrzymywanie kroku w dopingu :D swój chłop :D i do zobaczenia na kolejnym meczu

pozniej dodam fotke :D
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-06-09, 00:49   

Roger był najlepszym zawodnikiem Reprezentacji Polski obok Mariusza Lewandowskiego i mam nadzieję, że zagra w koljnych dwóch meczach od pierwszych minut. Aż miło się patrzyło na styl gry piłkarza Legii Warszawa.

PS. Piotro, teksty w stylu: "Roger nigdy nie będzie Polakiem" są nie na miejscu, bo on tak samo jak Ty (?) ma obywatelstwo polskie!

W jednej kwestii się zgodzę. Brak lewej strony! Jackowi Krzynówkowi dziś nie szło, podobnie jak Dudce.. i żal tej akcji Żurawskiego, tak niewiele brakowało do szczęścia..

Mimo wszystko - pozostają dwa mecze i trzeba zagrać tak jak z Niemcami, z małym wyjątkiem - trzeba wygrać!
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-09, 06:28   

[quote="MaRiO"]Roger był najlepszym zawodnikiem Reprezentacji Polski obok Mariusza Lewandowskiego i mam nadzieję, że zagra w koljnych dwóch meczach od pierwszych minut. Aż miło się patrzyło na styl gry piłkarza Legii Warszawa.

Masz racje też bym chciał żeby Roger zagrał w następnych meczach od pierwszej minuty.

Mam nadzieje że w następnych meczach będą już tylko wygrane
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-09, 07:30   

Nic się nie stało!!! Trzeba wierzyć i wygramy z Austrią,ja wierze i mam nadzieje,że wy tez wierzycie. :)
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-09, 08:53   

Jeśli obywatelstwo jest wyznacznikiem tego czy ktoś jest Polakiem czy nie, to zwracam honor!

Z kolei teraz, mogę stwierdzic, że jednak miał pare razy sytuację, w której się zachował dobrze. Jednak dla mnie to nie jest wystarczający powód, by go chwalic. W końcu został sprowadzony do nas specjalnie. I nie zgodzę sie, żeby Lewandowski grał wczoraj dobrze. Już naprawdę lepiej wypadł kolega Roger.

Reasumując nie graliśmy źle zwłaszcza w końcówce I połowy no i później gdy w paru przypadkach dobrze zachował się Roger. Niestety nie jesteśmy drużyną "klasową" bo takiej nie zdarzają się tak śmieszne błędy jak przy drugiej bramce!

Kolejna sprawa: zmiany!

Myślę, że jeśli Żurawski by mógł grac, to lepiej wyglądałoby zestawienie Żurawia z Rogerem i Smolarkiem. Krzynówek zawiódł mnie niestety.

PS "Akcja Roger nigdy nie będzie Polakiem" jest skierowana bardziej w strone PZPN-u, który nie potrafi docenic rodzimych piłkarzy.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-06-09, 10:38   

co do Rogera, to może Piotro masz jakieś uprzedzenia? wg mnie tez zagrał dobrze i tak jak napisała Martuska po jego wejściu zaczeło sie cos dziać. moze zdarzyłoby sie 'wiecej' gdyby grał od początku..
graliśmy jak nigdy, przegraliśmy - jak zawsze<----coś w tym jest :x własciwie to powiedzmy sobie szczerze.. wiadome było, że przegramy, tylko ja miałam nadzieje że chociaż 1:2... :x
możemy sie tylko pocieszać zwycięstwem Kubicy, a co do piłki to mieć tylko nadzieje, że bedzie lepiej niż gorzej...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-09, 10:50   

Show must go on - mówi Leo. I tyle :) . Teraz mecz o wszystko. A potem o honor ;) .

Dziękuję wszystkim za wspólne kibicowanie, Verbeinie za wymalowanie, Alfixowi za kiełbaski i szałszłyka, TERA za chlebek ze szmalczykiem i piwa łyka, Tadeuszowi za szybkie strzały przy bufecie i Chmurkolistnej za odcholowanie na stare śmiecie (i nie tylko :P ).

Kiedy Kubica wjechał na metę, to było już tak, jakbyśmy cały świat jak kamyk trzymali w dłoni - wydawało się, że ten bolid Kubicy wjedzie razem z piłką do bramki Niemców. Niestety tak się nie stało. No cóż - do 17 tu razy stuka, mówi stare przysłowie pszczół ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-06-09, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-09, 11:08   

Każdy kto gra z Orzełkiem na piersi jest dla mnie Polakiem i finał,reprezentuje nasz kraj a że nieraz robi to gorzej lub lepiej nie ma dla mnie żadnego znaczenia,ważne że zostawia zdrowie na boisku stara się i mu zależy,nie ważne czy się urodził w naszym kraju lub nie.
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-09, 11:34   

Ja od siebie dodam:
Leo why? - for money.
A tak na serio - dzieki wszystkim którzy wspolnie ze mną kibicowali i dopingowali w Big Starze :) chodz przegralismy - klimat byl i za to wszystkim dziekuje.
Co do meczu nie zapominajcie o fantastycznej interwencji Boruca ktory uchronil przed jeszcze wiekszym rozmiarem porazki.
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2008-06-09, 11:40   

R002 napisał/a:
ptak82 napisał/a:
Żenada


Popieram (piwko)

skalpel napisał/a:
Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź, bo nie wiem jak ją interpretować.


A przeczytaj co napisałeś jeszcze raz uważnie drukowanymi literkami to MOŻE zrozumiesz. :twisted:


Nie wiem o co wam chodzi, zadałem tylko pytanie, bo wiele pubów łamie właśnie teraz w ten sposób prawo. Nie twierdzę, że Big Star też, ale tylko pytam, bo to jednak mały klub a licencja nieco kosztuje.

Co do meczu, to przebieg był dokładnie taki, jak się spodziewałem ;] Przyzwoicie wypadł tylko Lewandowski. No i Roger pokazał, że można na niego stawiać.

Pewnie zostanę zaraz "zajechany", ale bardzo dobrze widać, że na mistrzostwach mamy najsłabszą reprezentację i właściwie to nie mamy na co liczyć :| Trudno mi uwierzyć, żebyśmy pokonali Austrię, która ponoć całkiem nieźle się zaprezentowała (osobiście oglądałem F1), a przy tym jest gospodarzem (pomogają nie tylko "ściany", ale sędziowie też).
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-09, 11:45   

Wszyscy napawali optymizmem przed meczem, chodź dobrze wiedzieliśmy jak sie skonczy.
Co do tego czy mamy najsłabszą reprezentacje to może i tak jest ale nie ze względów fizycznych, bardziej mentalnych ponieważ na wielkich imprezach zazwyczaj gramy słabo gdyz wszysc nastawieni są na same zwycieztwa. Mecz z Niemcami niczego nie zamyka miejmy nadzieje ze Polakow w spotkaniu z Austrią nie zje trema i mimo tego ze gramy z gospodarzami w tym momencie Austriacy sa na nieco nizszym poziomie - wiec mamy szanse.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-06-09, 12:05   

skalpel napisał/a:
Co do meczu, to przebieg był dokładnie taki, jak się spodziewałem ;] Przyzwoicie wypadł tylko Lewandowski. No i Roger pokazał, że można na niego stawiać.

Pewnie zostanę zaraz "zajechany", ale bardzo dobrze widać, że na mistrzostwach mamy najsłabszą reprezentację i właściwie to nie mamy na co liczyć Trudno mi uwierzyć, żebyśmy pokonali Austrię, która ponoć całkiem nieźle się zaprezentowała (osobiście oglądałem F1), a przy tym jest gospodarzem (pomogają nie tylko "ściany", ale sędziowie też).


Austria zaprezentowała się nieźle bo Chorwacja nic nie grała....co do siły reprezentacji to myśle jednak że najsłabsi tam nie jesteśmy. Niemcy zawsze byli niewygodnym dla nas przeciwnikiem, zresztą nie tylko dla nas...
co do samych zawodników to kilku mnie zawiodło ale było też kilku którzy się pokazali z dobrej strony. Napewno można wymienić więcej niż 2 :-P

to ten mecz za nami teraz trzeba wygrać 2 następne a z Niemcami w finale :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-09, 13:15   

Co do Rogera to nie mam żadnych uprzedzeń Agnes. Po prostu nie jestem zwolennikiem jego gry, uważam, że Żurawski zagrałby lepiej. Mogę się mylić ale takie jest moje zdanie.
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-09, 14:27   

Piotro napisał/a:
Jak się bierze do reprezentacji murzyna, który nie umie dwóch słów w naszym języku, to czego się spodziewac? Nie ma komu grac w tej drużynie...

Koleżko, po pierwsze, pisze się Murzyna.
Po drugie, chodzi Ci o jego kolor skóry, czy też o to, że nie urodził się w Polsce?
Jeśli o tę drugą rzecz, to słaby jesteś. W reprezentacji Niemiec z piątki napastników tylko jeden jest pochodzenia niemieckiego. Śmiem więc twierdzić, że masz zadatki rasistowskie. Ja jestem rasistą, ale nie uważam, by Murzyn w naszej reprezentacji spowodował przegraną. Znawcą piłki nożnej nie jestem, natomiast Roger dużo lepiej spisywał się od Żurawskiego.
Piotro napisał/a:
Cały ten mecz słyszę wywody komentatorów na temat wspaniałego murzyna grającego w reprezentacji Polski. Zaraz po tym skupiają się na tym jak Podolskiemu jest ciężko strzelać Polakom bramki. No naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać? Przecież sam to wybrał dla mnie temat zamknięty!

Nie wiem, czy wiesz, ale kilka lat temu Podolski starał się o grę w reprezentacji Polski. Niestety, Listkiewicz i cała jego mafia, zwana PZPNem, stwierdziła, że grał w kadrze nie będzie. Na miejscu Podolskiego strzelałbym te bramki z niejakim zacięciem i zadowoleniem. :P
Piotro napisał/a:
Kolejna sprawa, która rzuciła mi się w oczy to kompletny brak gry lewą stroną boiska w drugiej połowie. Krzynówek niestety się skończył i nie pokazuje już nic poza mocnym, rzadko celnym strzałem. Całkiem inaczej sobie wyobrażałem dzisiejszy mecz...
Lewandowski też dla mnie porażka. Ale na niego nigdy nie liczyłem.

A masz jakieś propozycje lub kandydaturę innych zawodników na te pozycje, czy tylko sobie popierdujesz, by popierdywać?



Piotro napisał/a:
Jeśli obywatelstwo jest wyznacznikiem tego czy ktoś jest Polakiem czy nie, to zwracam honor!

Jeśli mi pokażesz inny wyznacznik, według którego można jednoznacznie stwierdzić, że ktoś jest Polakiem, a ktoś inny nie, to masz u mnie duże piwo.

Piotro napisał/a:

PS "Akcja Roger nigdy nie będzie Polakiem" jest skierowana bardziej w strone PZPN-u, który nie potrafi docenić rodzimych piłkarzy.

Ale mafia PZPNowska jednak wybrała go na piłkarza polskiego. Zauważ, że Roger też mógłby lachę położyć i sobie do góry jajcami leżeć. A on chce reprezentować nasz kraj. Myślę, że chce to robić jak najlepiej i z godnością. Jeśli jakiś niezły zawodnik ma strzelać bramki, a Polska ma wygrywać, to dlaczego nie?
Pozdrawiam, Krzysztof Dzięgiel.

blaster napisał/a:

Wielkie dzięki dla Krzyśkaq za dotrzymywanie kroku w dopingu :D swój chłop :D i do zobaczenia na kolejnym meczu


Ano, do zobaczyska. POLSKA - BIAŁO-CZERWONI! :D

Dziękuję wszystkim Forumowiczom, z którymi dane mi było pokrzyczeć, pośpiewać i w ogóle pobawić się. :)
Mam nadzieję, że widzimy się w czwartek! :D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 08, 2008r, mecz, niemcy, polska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu