Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz Polska - Niemcy 08.06.2008r.
Autor Wiadomość
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-09, 15:12   

1. Chodzi mi o to, że nie urodził się w Polsce i z Polską ma wspólnego tyle co ja z Rumunią. To, że w drużynie Niemiec nie grają prawdziwi Niemcy, to nie moja sprawa i nie wiele mnie to obchodzi.
2. Piłką nożną interesuję się nie od dzisiaj i akurat jego sytuację znam (Podolskiego). I tu się z Tobą zgadzam- PZPN to jedno wielkie bagno. Z tego też bierze się moja frustracja poniekąd. Mianowicie musimy sobie "kupować" ludzi do gry w reprezentacji, bo prawdziwych zdolnych Polaków traktujemy, hmm nieodpowiednio. A to czy on chciał grac dla nas i to czy strzelanie bramek Polakom sprawia mu przyjemność jest już sprawą na całkiem inny rozdział.
3. Jeśli chodzi o konkretnie lewą stronę to znalazłoby się paru zdolnych chłopaków. Poza tym do tej pory Krzynówek wywiązywał się ze swoich obowiązków wzorowo. Wczorajszy mecz mu jednak nie wyszedł. Nie będę tutaj rozpatrywał z jakiego powodu, ale nie wyszedł wyraźnie. I nie tylko jemu.
4. Jeśli chodzi o bycie lub nie bycie Polakiem, to według mnie powinno się nim czuć przede wszystkim. Czy on się nim czuje? Nie wiem.
5. Ostatnia sprawa. Roger dostał obywatelstwo w trybie przyspieszonym za sprawą Leo. Mafia PZPN-owska miała raczej mniejszy wpływ na ten fakt. Chociaż władze tej skrajnie skorumpowanej organizacji winię za obecny obraz polskiej piłki. Wracając do Rogera to mógł położyć lachę, ale wtedy nie dostałby znacznych pieniędzy za granie.

Reszta, to już subiektywne odczucia co do gry poszczególnych zawodników. Tu ilu widzów tyle teorii. Miejmy nadzieję, że nasza drużyna odrodzi się w następnym meczu.
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-06-09, 16:07   

Żurawski zagrałby lepiej ? Kolego nie rozśmieszaj mnie.Żurawski grał dobrze gdy był młodszy ostatnio gra piach.Roger zagrał bardzo dobrze,wprowadził ożywienie w nasze szeregi,świetnie podawał i co najważniejsze walczył,Żuraw natomiast tego nie robił.I choć sam nie byłem zwolennikiem Rogera to zwracam mu honor bo zagrał dobrze ale Polakiem go jeszcze nie nazwę,z drugiej strony skoro w Niemczech może sobie grać Podolski to u nas może grać Roger.Ale jasna sprawa kogo wolałbym na stałe szkoda tylko że PZPN go olało ale trudno było minęło.Lewandowski zagrał dobry mecz,bez większych błędów z niezłymi próbami strzałów przy których mało brakowało do naprawdę groźnych sytuacji.Krzynówek zdecydowanie się gubił,pierwsza akcja była świetna ale nasz piękny Jacek tak brzydko strzelił z całej siły zamiast ładnie lekko kopnąć w bramkę i strzelić gola.Cóż mówi się trudno,ewidentnie widać brak Błaszczykowskiego czy Irka Jelenia,graczy szybkich którzy pociągnęli by grę razem z Rogerem.Nie ma co płakać nad tym meczem bo z Niemcami może przegrać absolutnie każdy a do tego jest to rywal który nigdy nam nie leżał (Francja,Włochy tak ale Niemcy czy Anglia nigdy).Mam nadzieje że w następnym meczu zajdą małe zmiany kadrowe,że Roger pojawi się w całym meczu i że coś stanie się z Krzynówkiem,na lepsze oczywiście.Miło było by też zobaczyć Łukasza Gargułe.

Polakom zabrakło wczoraj przede wszystkim odwagi czy jak kto woli "jaj",gdyby tego nie zabrakło mogło by się skończyć trochę inaczej.Nasi gracze bali się atakować Niemców bądź też nie wytrzymali by tego kondycyjnie,nie wnikam.Do tego byli znacznie wolniejsi przez co trudno szukać okazji z dryblingu (Jeleń gdzie jesteś :cry: )
Ostatnio zmieniony przez Cover 2008-06-09, 16:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-09, 17:45   

Mam nadzieję, że jeśli nie nazwę Cię kolegą, to nie obrazisz się. Tak więc Cover nie uważam aby Żurawski zagrał gorzej od Rogera. Nie porównywałbym też tych dwóch zawodników. Z jednego powodu- obaj spełniają nieco inne role na boisku. Od Żurawskiego od zawsze wymagano aby strzelał bramki. Odkąd przeniósł się do Larissy strzela je znowu. Na meczu też miał jedną wyśmienitą sytuację. Niestety nie wykorzystał jej. Od Rogera z kolei wymaga się właśnie walki i przede wszystkim tworzenia sytuacji podbramkowych poprzez podania lub indywidualne akcje. Zechciej również, że w jednym z moich wcześniejszych postów napisałem, że widziałbym bardziej zmianę Rogera za Krzynówka. Wtedy wg mnie nasza gra do przodu prezentowałaby się zgoła odmiennie. Co do reszty to jestem w stanie przyznać Ci rację. Zwłaszcza jeśli chodzi o Gargułę.
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2008-06-09, 17:49   

Piotro, jeśli Roger nigdy nie zostanie Polakiem to Ty na zawsze pozostaniesz idiotą
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-09, 21:24   

W tej chwili Mistrzowie Świata przegrywają 0:3. Jakże inaczej w tej chwili wygląda nasze wczorajsze 0:2 z Niemcami, którzy i tak byli faworytami. I nadal chyba są.

Zostało jakies 10 minut do konca meczu Włochy-Holandia.

Dodane:

Wynik się utrzymał. I co teraz? :P .

Dodane II:

Opis z GG koleżanki z Ozimka: Niemcom gratulujemy... Polaków :P :D
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-06-09, 21:54, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-10, 06:42   

Piotro Ty chyba oglądałeś inny mecz a nie ten sam co my.
Zmiana Żurawsiego na Rogera była słuszna i ne podlega wątpliwości i chyba była zapóżna bo powinna być zrobiona prędzej sam Leo na konferecji prasowej wczoraj przyznał się że roger powinien był wejść na boisko prędzej :) ale dzięki że to nie Ty jesteś trenerem i nie decydujsz o zmianach :-P
Ale szkoda Żurawskiego bo ma kontuzje i już chyba nie zagra i mam nadzieje że Roger w meczu z Austrią zagra od pierwszych minut.

Piotro co do Rogera to sobie odpuść kwestie jego Leo wiedział co robi chcąc go w swojej kadrze i powinieneś się cieszyć że zgodził się reprezentować nasz kraj :D
Ostatnio zmieniony przez cirek 2008-06-10, 06:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-10, 07:35   

A Żurawski pozbierał zabawki i wraca do domu :D
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-10, 07:43   

Cirek mamy odmienną wizję tej drużyny. I nie bardzo wiem po co pisałeś to, że nie jestem trenerem kadry. Nie jestem i nie będę- nie mam takich ambicji :wink: Mecz się skończył, emocje po nim opadły. Czas na kolejny. I powiem szczerze, że chciałbym zobaczyć Gargułę w akcji może być z Rogerem. Oby tym razem było lepiej.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-10, 08:23   

Roger napewno wystąpi a Garguła to nie wiadomo ale chciałbym żeby dostał szanse od pierwszych minut na pokazanie tego co potrafi.
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2008-06-10, 08:48   

Dobra, nie ma co już się wykłócać o "Żurawia" i naszego Brazylijczyka. Roger dał dobrą zmianę i sam Leo przyznał, że jeśli będzie zdrowy, to na 100% zagra w meczu z Austriakami. Co do Żurawskiego (którego osobiście b. cenię), to z przykrością muszę stwierdzić, że na większych imprezach zawodzi (vide: Korea-Japonia 2002, Niemcy 2006).

P.S. 1: Byłem przeciwnikiem gry Rogera w Kadrze aż do meczu towarzyskiego z Danią. Zmieniłem swoje zdanie podczas spotkania w Chorzowie, gdy Roger kilkakrotnie wkręcił Duńczyków w murawę. Stwierdziłem, że może być on dla naszej Repry b. wartościowym zawodnikiem.
P.S. 2: W Polsce jest wielkie larum, bo w Kadrze gra jeden naturalizowany Brazylijczyk. Popatrzmy zaś na naszych sąsiadów zza Odry. Ilu jest tam Niemców z krwi i kości. Klose, Podolski, Gomez, Kuranyi... Czy to jest repr. Niemiec czy też jakieś Internazionale?
P.S. 3: Boli jak Polska przegrywa po golach Polaka... (gdyby bramkę/-ki strzelił nam Klose, to nie pisałbym tego. Jaki Miroslav jest chyba wszyscy wiedzą i nie ma sensu po raz kolejny w grzeczny sposób przypominać mu, że nie ma honoru).
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-10, 08:55   

Michal-WKS napisał/a:
P.S. 3: Boli jak Polska przegrywa po golach Polaka... (gdyby bramkę/-ki strzelił nam Klose, to nie pisałbym tego. Jaki Miroslav jest chyba wszyscy wiedzą i nie ma sensu po raz kolejny w grzeczny sposób przypominać mu, że nie ma honoru).


W sumie to są odwołania do naszej historii. Teraz strzelamy sobie tylko gole, jeszcze nie tak dawno strzelaliśmy do siebie po różnych stronach linii frontu, wcielani siłą (lub i nie) do wrażych armii.

Ja do Podolskiego nic nie mam, chociaż zębami zgrzytnąłem dwa razy, gdy strzelił.

Zachował się chyba ok po tych golach. Boniek kilkanaście lat temu (albo i więcej), kiedy strzelił nam jako Włoch trzy gole pod rząd, nie był taki delikatny. Ktoś pamięta? Bo ja tak.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-06-10, 08:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-10, 11:07   

W czwartek przychodzi do Ibizy ta sama ekipa forumowiczów co w niedzielę?
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-10, 11:11   

W czwartek ja zawitam ponownie do BS'a kibicować naszym (i na mecz z Chorwatami tez zawitam tam) :) Zapraszam wszystkich do Big Stara naprawde jest klimat i te kanapy wygodne na środku jest naprawde w porządku :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-10, 11:16   

Ja też wracam ze Chmurkolistną. Proszę o rezerwację tej samej loży VIPów, co ostatnio :) .
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-10, 11:30   

ja rowniez wracam na ta sama sofe hehe
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 08, 2008r, mecz, niemcy, polska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu