Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Tango Argentyńskie w Brzegu
Autor Wiadomość
asikorski 


Wiek: 63
Dołączył: 22 Maj 2008

UP 0 / UP 2



Wysłany: 2008-05-22, 11:03   Tango Argentyńskie w Brzegu

W związku z zawieszeniem oficjalnej strony Projektu Tango Brzeg proszę potraktować to miejsce jako punkt wymiany informacji.

Zapraszam w TANGO !!









edit smooth:
Nie używamy Caps Locka. Poprawiono!.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-05-22, 15:46, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
asikorski 


Wiek: 63
Dołączył: 22 Maj 2008

UP 0 / UP 2



Wysłany: 2008-05-22, 11:09   

Wystawa zdjęć Teresy Rybackiej i Damiana Wisa jeszcze przez ok. dwa, trzy tygodnie będzie gościła na Zamku.

:!: ISTOTNYM JEST !!! aby podczas oglądania poprosić o włączenie muzyki (sprzęt na sali), zdjęcia przenoszą wtedy w całkiem inny wymiar
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-22, 11:33   

Witam!

Potwierdzam. Tango w Brzegu to teraz więcej grup :) . Drugi nick na tym forum "Tangowbrzegu" zostanie wkrótce zlikwidowany, albo ulegnie zmianie na bardziej osobisty.

Co nie zmienia faktu, że tango gra nam w duszach i Brzeg tańczy tango. To nie jest tak, że projekt został zawieszony. Osobiście uważam, że został ZAKOŃCZONY. Tango w Brzegu stało się faktem i jest i działa. Magicznie, kreatywnie, destrukcyjnie, ale działa.

Abrazos!

Franco
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-22, 12:25   

Jeszcze jedno. Zostałem poproszony o umieszczenie odnośnika do tego wątku na stronie projektu. Zgodziłem się w ciemno. Niestety nie zgadzam się. Pracowałem na rzecz GRUPY TANGO BRZEG i ludzi. W momencie, w którym tango ma być kojarzone z asikorski - ja przepraszam. Proszę sobie zakładać własne strony, pracować samemu i samemu siebie promować. A nie jechać na garbie innych.

Jednocześnie oświadczam, że odcinam się od działalności tangowej A. Sikorskiego i E. Radwańskiej z chwilą zakończenia festiwalu Magia Tanga. Nie biore odpowiedzialności za ich działalność w BCKu i na jakichkolwiek innych polach. Tym bardziej, że wbrew pozorom grupa nie jest otwarta, a nabór do grupy jest selektywny. Proszę mnie już nie kojarzyć z tą parą. Dziękuję za tango, dziękuję za "współpracę" i "razem".

Wykażcie się swoją tangową kreatywnością.

Franco Zarrazzo
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-05-22, 14:00, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
asikorski 


Wiek: 63
Dołączył: 22 Maj 2008

UP 0 / UP 2



Wysłany: 2008-05-22, 14:22   

Jeszcze dygresja odnośnie wystawy zdjęć w muzeum.

Na płytce jest dużo różnej muzyki więc można wybrać to co najbardziej podchodzi
0 UP 0 DOWN
 
asikorski 


Wiek: 63
Dołączył: 22 Maj 2008

UP 0 / UP 2



Wysłany: 2008-05-22, 14:57   

W zasadzie od tego powinienem zacząć ten temat na forum.

Wielkie dzięki dla pana Kozerskiego, Księcia na Brzeskim Zamku.
To jego wyrozumiałość i zaufanie pozwoliło przeprowadzić tę imprezę.
Na szczyty wzniósł się gdy o 2 w nocy prosiliśmy go jeszcze o możliwość tańca na dziedzińcu.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Oczywiście również dziękujemy Władzom Miasta na ręce pana Burmistrza a także pani Beacie Zatoń i Andrzejowi Bubiłkowi, który może nawet o tym nie wie w pewnym momencie ratował imprezę.

Jankowi Mozelewskiemu postaram się podziękować osobiście :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-22, 15:36   

W zasadzie właśnie od tego powinieneś zacząć :) . Od podziękowań dla Władz Miasta i wszystkich ludzi z zewnątrz, którzy tę imprezę robili. I przeprosić kilka osób.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-05-22, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-22, 15:59   

asikorski napisał/a:
Oczywiście również dziękujemy Władzom Miasta na ręce pana Burmistrza a także pani Beacie Zatoń i Andrzejowi Bubiłkowi, który może nawet o tym nie wie w pewnym momencie ratował imprezę.


Poza tym nie wiem kto to jet Andrzej Bubiłek. Jeśli Ci chodzi o Dyrektora BCKu, to wg wszelkich posiadancyh mi danych ma on na imię Adam.

Oczywiście, że ratował imprezę, był jednym z organizatorów, podczas gdy inni (tangowi) dotarli na Zamek w sobotę o 18.10 (podczas programowego rozpoczęcia jej o 18).
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-05-22, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
K.B 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Wrz 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-22, 16:40   

W jakich godzinach można się raczyć wystawą i muzyką ?
Co prawda oglądałem zdjęcia na festiwalu, jednak w takim tłumie, że to raczej był "rajd"...
0 UP 0 DOWN
 
asikorski 


Wiek: 63
Dołączył: 22 Maj 2008

UP 0 / UP 2



Wysłany: 2008-05-22, 19:37   

Przepraszam pana Adama za zmianę imienia, poszło jakoś z biegu :)

Wystawa jest na salach Zamku, więc obowiązują godziny zwiedzania Zamku.

Jeśli dobrze pamiętam to sobota jest za darmo.

Myślę, że o muzykę trzeba się będzie upomnieć, bo panie mają inne obowiązki i włączanie magnetofonu nie do końca leży w ich obowiązkach
0 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-23, 10:21   

Więcej o wystawie Abrazos de Tango przeczytacie w odpowiednim wątku na Forum:
http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=10935

Po obejrzeniu wystawy Książe Dyrektor sam zaproponował artystom dłuższą ekspozycję. Autorzy prac wrócą do Brzegu już wkrótce :) .

Artyści dziękują pracownikom Zamku za "nieocenioną" pomoc, jakiej Ci udzielili im podczas instalowania się z wernisażem.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-08-26, 11:16, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Virtz 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-23, 17:25   

Niniejszym żegnamy największego hamulcowego Tanga w Brzegu, największego malkontenta jakiego świat widział PANA JACKA, który swoim sposobem bycia potrafił niejednego do tanga zniechęcić. A wstyd który przyniósł grupie tangowej swoimi PUBLICZNYMI napadami agresji będzie towarzyszył nam jeszcze długo. Na przyszłość życzę więcej skromności i mniej lansowania własnej osoby kosztem grupy, która bez osób tego pokroju mogłaby być naprawdę zgrana.

Co do osób szkalowanych postami PANA JACKA to prawda jest taka że bez nich Tango w Brzegu by nie istaniało mowa tu o Andrzeju i Ewie, którzy poświecając bezinteresownie własny czas uczyli nas tańczyć (wszystkich chętnych nie wybranych)

Co do zasług PANA JACKA to nieukrywam jest ich wiele strona Projektu, warsztaty Aishy i Victora i wiele innych jednakże zachowanie podczas festiwalu pokazało jakim człowiekiem PAN jest PANIE JACKU
0 UP 0 DOWN
 
K.B 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Wrz 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-23, 19:21   

Nie znam kulis tej sytuacji, więc nie rzucam wyrokami tak jak Virtz, który swoją drogą zalogował się chyba tylko po to, żeby objechać komuś rzyć, bez podania godności :D
Powiem tylko że, dla mnie Franco to człowiek z wielką pasją - to dzięki niemu zacząłem swoją przygodę, dzięki niemu pojechałem na swoją pierwszą milongę, i tak naprawdę poczułem, że tango to nie tylko taniec. Potrafi, nomen omen, Zarrazzić i nigdy nie czułem od niego żadnego dystansu, a tym bardziej "lansowania się".

Chill out życze... wszystkim :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-23, 21:27   

Spoko i luzik. To że mnie nerwy poniosły, to fakt. To że ktoś nie potrafi stanąć twarzą w twarz ze mną, nawet tu na forum, świadczy właśnie o niedojrzałości naszej grupy. Niedojrzałości tangowej. Tango to sztuka dokonywania wyborów, asertywności zarówno ze strony partnerek i partnerów. Tanga nie można zamykać w jedną i do tego ubogą interpretację. A do tego narzucając ją bezmyślnie innym.

Jeśli ktoś komuś przyniósł wstyd, to przede wszystkim samemu sobie :) .

Tango w Brzegu istnieje od jesieni 2004 roku. To prawda, że pojechałem na pierwszą lekcję na zaproszenie Andrzeja i Ewy, ale było to raptem bodajże 3-4 tygodnie po tym, gdy oni to zaczęli. Zresztą nie ukrywam tego i podkreślam to w każdym materiale, na którego treść miałem wpływ.

A co do pretensjonalności - są różne jej wykładnie. Jedną z nich większość grupy pokazała podczas niedzielnej milongi otwierającej pobyt AiV w Brzegu. Żegnam się bez żalu, aczkolwiek z nutką nostalgii. I wcale nie obiecuję, że moje tango się kończy. Moje tango właśnie dopiero się zaczyna :) .

Serdeczności i dzięki K.B. za głos rozsądku. Pamiętajcie, że mimo wszystko tango ma trwać i macie je tańczyć tak czy inaczej. Tango to emocje. Miłość i subtelnośc. Ale też zazdrość, agresja i nienawiść. A tych trzech ostatnich było za dużo w moim mniemaniu w naszym tangu. Ja uwalniam Was (znaczy tych, których rzekomo reprezentuje jakiś tam VIRT czy co tam) od siebie. O to samo prosze Was. Tańczcie swoje tango. Z moim Wam nie po drodze (przynajmniej na razie - bo do II Festiwalu honor trzeba na bok odstawić :P ).

Jak już mówiłem i powiem to po raz kolejny, cytując Astora Piazzollę: "Nie będzie prostej historii. W mojej Anioły mieszają się z diabłami."

Powodzenia - z niecierpliwością oczekuję pierwszej brzeskiej milongi bez mojego zaangażowania, strony brzeskiego tanga i czegokolwiek poza bezmyślnym tańczeniem czyichs kroków. Życia cudzym życiem. Zacznijcie tańczyć własne tango. Zacznijcie żyć własnym życiem!

Salud i Adios "Muchachos" !


-------eycja postu się kłania Franco: scalono------


Jeszcze jedno.

http://www.tango.waw.pl/content/view/106/47/

Pod tym linkiem są ceny warsztatów w Wawie z Aishą i Victorem. Jak widać - jedna lekcja 1,5 godzinna kosztuje tam 75 pln. SIEDEMDZIESIĄT PIĘĆ PLN !!!
45 pln drożej, niż udało MI się uzyskać w trakcie półrocznych negocjacji, rozmów i kształtowania Festiwalu dla Brzegu. Pomijam już "dziękuję" dla mnie i Izki, której się dostało od tagueros za sumienność wykonywanych obowiązków, ale może któryś z grupy się w końcu odważy podziękować ludziom, bez których tej imprezy by nie było? Ludziom i instytucjom? Ja cały czas czekam, najprawdopodobniej czekają na to też właściwe osoby. Zamiast logować się anonimowo - proszę przejść się po osobach, które skorzystały z festiwalu i pobytu (zwłaszcza tych nietangowych) i wymodzić jakieś podziękowanie.

Ja dziękował będę po zakończeniu festiwalu. Dla mnie on nadal trwa. Rozliczenia, media, podsumowania. Właśnie napłynęły gratulacje z Warszawy !!! Dzwoniła Ambasada. Na Uniwersytecie Opolskim huczy o Brzegu i festiwalu - Opole próbowało, ale się nie udało.
VIRTcośtam? Podziękujesz? Czy uważasz, że jesteś pępkiem swiata i wszyscy powinni Ci się kłaniać w pas i podstawiać wszystko pod nos?

Abrazos !

P.S. Powtórzę to tutaj jeszcze raz, i mam nadzieję, że osoba kompetentna to potwierdzi. Negocjowano nawet możliwość BEZPŁATNYCH warsztatów dla grupy tangueros. Pierwszą osobą, która powiedziała NIE był... Wszystkie inne próbowały to zrobić. I AiV byli naprawdę bardzo ulegli i serca im kruszały w miarę wymiany maili.

Buziaki :)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-05-24, 11:41, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-23, 22:27   

I jeszcze raz (BANA MI !): post z ogólnopolskiego forum tangowego:

Viva tango - warsztaty
Data: Piątek, 23 maja 2008 18:43:10
Hmm....75 PLN za jedne warsztaty u Aishy i Victora. Już widzę tłumy chętnych.
Btw. ile oni kosztowali w Brzegu ? 40?



Znaczy zapadliśmy w pamięć. Brzeg ma promocję i o to chodziło też.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: argentynskie, brzegu, tango


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu