Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Józef Kuczyński - Prokonex - - Obiecanki / Kłamstwa
Autor Wiadomość
eyeglower 


Wiek: 33
Dołączył: 14 Cze 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-06-14, 13:57   Józef Kuczyński - Prokonex - - Obiecanki / Kłamstwa

Witam

Otóż minęły już 3 miesiące od turnieju na zamku tj. 13.03.2010r.
XIV Turniej Piastowski o Puchar Burmistrza Miasta Brzeg.

Na którym, to właśnie prezes Józef Wilhelm Kuczyński spółki Prokonex z Brzegu jaki drużyny szachowej pod tą samą nazwą( którzy grają w ekstralidze szachowej z najlepszymi szachistami nie tylko z polski) przed samym turniejem zadeklarował przed forum publicznym na turnieju iż zwycięzca tegoż turnieju otrzyma nagrodę w wysokości 800zł - ufundowaną w całości przez niego.
I tak właśnie minęło już te 3 miesiące i nic dalej z p. Kuczyńskiego strony nie słychać.

Już na koniec turnieju, kiedy to zaczęło się podliczanie pkt i zakończenie turnieju p. Kuczyński "uciekł" z turnieju jeszcze przed rozdaniem nagród i wręczeniu Pucharu oznajmiając zwycięzcy iż się odezwie w tygodniu - no i "zwiał".
Tak też mijał ten "tydzień" i nie było odzewu od tegoż pana. Tak więc po rozmowie telefonicznej z nim stwierdził, że nie ma czasu rozmawiać, bo jest zajęty i że się odezwie. I tak mijał kolejny tydzień. I znowu nic. I znowu podczas kolejnej rozmowy telefonicznej (nie z jego strony) stwierdził, że za dużo do niego dzwonię i żebym nie był taki nachalny (2 telefon przypominający, bo sam się nie raczył odezwać) oraz to, że musiał opłacić jakiemuś zawodnikowi jakiś tam turniej - oczywiście jak zwykle ściema. A drugie to co kogo obchodzi, że musiał coś jakiemuś zawodnikowi zrobić, bo jeśli się deklaruje to się wypełnia obowiązek. I na sam koniec stwierdził, że nie będzie ze mną rozmawiał i się rozłączył.

Tak więc gwoli nerwów z zaistniałej sytuacji wysłałem sms, że jak tak postępuje ze mną (notabene, to ja wyszedłem z kolegą I. Galantem o założenie drużyny szachowej pod jego egidą i też jesteśmy współzałożycielami oraz byliśmy graczami), to napisałem, że porozmawiam sobie z zastępcą burmistrza miasta Brzeg na temat jego postępowania. Tak więc po rozmowie z p. Kowalczykiem, który poradził mi abym odczekał trochę, tak też zrobiłem. Czekałem prawie miesiąc. I nic. Wykonałem kolejny telefon do p. Kuczyńskiego, który to stwierdził, że nie będzie ze mną rozmawiał i się rozłączył. Tak więc wysłałem sms po raz kolejny ale już w formie ostrzejszej, że jeśli nie odezwie się i nie porozmawiamy na ten temat, to zgłoszę to do odpowiednich podmiotów (co właśnie zaczynam czynić). I napisałem datę i czas do której ma się dostosować. Oczywiście godzinę przed upływem ultimatum puścił tylko sygnał, po czym miał telefon wyłączony. Gdzie na następny dzień udało mi się dodzwonić. Kuczyński stwierdził, że nie będzie słuchał "szantażysty" i się rozłączył.

I tak oto ta sprawa się z nim zakończyła.

W związku z powyższym jestem na etapie przygotowania pozwu cywilnego oraz upublicznieniu (jak zapowiedziałem mu wcześniej) tych informacji jaki to p. Kuczyński jest uczciwy oraz honorowy i jak postępuje z ludźmi którym zawdzięcza założenie drużyny, którą to teraz zarządza, oraz pomimo tego, że złożył umowę ustną przed forum publicznym zamkniętym na turnieju - nie dotrzymał jej.
Oczywiście sprawa też trafi w odpowiednie media, które pozwolą pokazać osobę p. Kuczyńskiego.


Oczywiście do tego są ludzie i świadkowie, którzy mogą i poświadczą całą tą sprawę.

Sprawę oczywiście jak się skończy opiszę w całości tutaj na forum.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez eyeglower 2010-06-14, 14:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jozef, klamstwa, kuczynski, obiecanki, prokonex, szachy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu