Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Koniec z Piractwem na drogach
Autor Wiadomość
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
  Wysłany: 2008-05-19, 23:00   Koniec z Piractwem na drogach

W powiecie brzeskim zostaną ustawione maszty pod fotoradary - dowiedziało się Radio Opole. Policjanci z Sekcji Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu od kilkunastu miesięcy zabiegali o takie urządzenia. Jeden z nich stoi już od kilku dni w Skorogoszczy i jest straszakiem na niezdyscyplinowanych kierowców. Drugi do końca maja zostanie ustawiony na obwodnicy Brzegu pomiędzy skrzyżowaniami ze Żłobizną i Skarbimierzem.

http://brzeg24.pl/content.html
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 00:08   

Nie żebym się czepiał ale ciągłe wstawianie źródła jako brzeg24 mnie już denerwuje, źródłem w tym wypadku jest radio.opole.pl a na brzeg24 jest tylko nazwisko redaktora RO i wygląda jakby było ich.
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-05-20, 00:26   

yasiu, nie tylko Ciebie denerwuje :twisted:
brzeg24 - żal :?
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-20, 00:51   

Mnie ciekawi jedno, dlaczego to co się pojawi na nto to pojawia sie na brzeg24 i tak w kółko, to co czytam na nto pojawia sie na brzeg24 i na odwrót, dziwne...

yasiu

:mrgreen: +
Ostatnio zmieniony przez yashin 2008-05-20, 01:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-05-20, 01:03   

yashin, jeszcze zapomniałeś dodać Radio Opole :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 07:52   

mi tam obojętnie ważne że docieraja domnie informacje
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 08:17   

yasiu napisał/a:
Nie żebym się czepiał ale ciągłe wstawianie źródła jako brzeg24 mnie już denerwuje, źródłem w tym wypadku jest radio.opole.pl a na brzeg24 jest tylko nazwisko redaktora RO i wygląda jakby było ich.


Sorry od nas to ktoś dodaje? Nie, więc po co zbędne komentarze ;| i znowu idzie na b24 jeżeli to nikt nie od nas dodał...

ps.
z NTO wymieniamy się informacjami, jeżeli u nich jest jakiś nasz news to dziwne aby nie było go u nas, jeżeli ich jest u nas, zawsze podane jest źródło...
z NTO i Radio Opole mamy pisemne umowy co do współpracy...
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-05-20, 08:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Calipso1 
walczę o pokój aż się krew leje...



Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 10:05   

Znowu się kłócicie.......... Aż żal to czytać :sad: Zamiast konkretnych informacji i komentarzy do nich mamy wieczne spory :/ Ehhhh znowu to samo <załamany>
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 10:28   

Kolejna niepotrzebna dyskusja. Proponuje, aby w końcu utworzyć jeden temat, w którym ewentualnie (jak już muszą) będą rozwiązywane nieporozumienia między FB i B24 (i tego typu)

Proponuje również skupić sie na meriutm sprawy coby nie trzeba było znowu zamykać tematu.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2008-05-20, 11:25   

$ Koral $ napisał/a:
pomiędzy skrzyżowaniami ze Żłobizną i Skarbimierzem.
mi się wydaje że bardziej przydało by się takie cacko między np. Lotosem a skrzyżowaniem koło Żłobizny :) tam to sobie przycisnąć lubią :)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 11:38   

yasiu napisał/a:
Nie żebym się czepiał ale ciągłe wstawianie źródła jako brzeg24 mnie już denerwuje, źródłem w tym wypadku jest radio.opole.pl a na brzeg24 jest tylko nazwisko redaktora RO i wygląda jakby było ich.


$ Koral $ nie wstawił brzeg24.pl jako źródła tylko link.

Pozdrawiam serdecznie Devon

Cytat:
Link - w technologiach komputerowych, inaczej hiperłącze - element nawigacyjny ułatwiający przemieszczanie się pomiędzy dokumentami, bądź różnymi miejscami w tym samym dokumencie (odsyłacz do innego pliku).


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Link

Cytat:
Źródła informacji, czyli materiał, z którego czerpane są informacje zaspokajające określone potrzeby informacyjne. W szerszym znaczeniu źródłami informacji mogą być dokumenty, osoby lub instytucje[2]. Według innego ujęcia, za źródło informacji uważa się zarówno dokumenty, jak i zespół warunków (system, miejsce, organizacje, konferencje, spotkania itp.), w których mogą być uzyskane przydatne wiadomości z dziedziny nauki, techniki lub ekonomiki[3].

Elektroniczne źródła informacji dokumenty dostępne za pomocą narzędzi elektronicznych i/lub w środowisku elektronicznym. Do tej grupy najczęściej klasyfikuje się książki i czasopisma elektroniczne oraz bazy danych i źródła internetowe[4]. Na stronach bibliotek zagranicznych można w tej kategorii odnaleźć również: e-zdjęcia, e-muzykę, elektroniczne katalogi czy elektroniczne przewodniki tematyczne


Źródło: http://www.ebib.info/2007/84/a.php?karciarz
Ostatnio zmieniony przez Devon 2008-05-20, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-05-20, 11:44   

Pecik napisał/a:
mi się wydaje że bardziej przydało by się takie cacko między np. Lotosem a skrzyżowaniem koło Żłobizny tam to sobie przycisnąć lubią

Przydaloby sie ale to jest droga nienalezaca chyba do miasta (w sensie nie ma tam ograniczenia do 50 km/h).
Znaki przydaly by sie w kilku miejscach w Brzegu np. na Slowackiego kolo biedronki. Wczoraj bylem swiadkiem proby mocy beemki na tej ulicy. Nie powiem ladnie pierdzial silnik ale takie akcje to na lotnisku a nie w miescie. Zreszta po raz kolejny kierowca beemki dowiod jacy sa wlasciciele tych aut z dresami i przeciagiem miedzy uszami.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2008-05-20, 12:18   

Corvin napisał/a:
Przydaloby sie ale to jest droga nienalezaca chyba do miasta (w sensie nie ma tam ograniczenia do 50 km/h).
no tak :) ale ten odcinek między Żłobizną a Skarbimierzem też do miasta chyba nie należy i też tam chyba nie ma ograniczenia do 50 km/h :?:
0 UP 0 DOWN
 
cheaken 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 13:47   

Devon, co Ty pieprzysz. Link do tego artykułu nie miał by postaci brzeg24.pl/content.html tylko brzed24.pl/wydarzenia/tytulwydarzenia.html. On wstawił link, do informacji najnowszej w serwisie. Jeżeli informacja z pierwszej strony brzeg24 zmieni się, zmieni się zawartość tego HIPERŁĄCZA. Także. Nie zabieraj głosu, jak Twoim źródłem informacji jest jedynie wikipedia.


Wracając. Troche sie offtopic zrobil..


Pozdrawiam serdecznie, Render.
Ostatnio zmieniony przez cheaken 2008-05-20, 13:48, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 13:52   


Render widzę, że powoli się prosisz o ostrzeżenie. ps. więcej kultury
Ostrzegam, że każdy wpis nie dotyczący tematu lub prowokujący offtopic może skutkować ostrzeżeniem!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: drogach, koniec, na, piractwem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu