Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:35
Czy Polska powinna organizować Euro 2012 z Ukrainą??

Czy Polska i Ukraina będa organizować Euro2012?
Tak
57%
 57%  [ 4 ]
Nie
42%
 42%  [ 3 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2005-11-10, 09:41   Czy Polska powinna organizować Euro 2012 z Ukrainą??

Jak sądzicie, czy to nie jest śmieszne aby nasz kraj organizowal takie zawody za 6 lat pokazując jak narazie biede, mówiąc o stadionach, drogach i czy nawet kibicach oraz aferach w Polskim Zwiazku Pilki Nożnej?! Wiadomo, każdy Polak chcialby, aby nasza ojczyzna byla organizatorem jednej z największych imprezy pilkarskich na świecie. Jednak jak dla mnie to jest narazie śmieszne i wstyd.

Zapraszam do rozmowy, bo jak narazie to jest na TEMAT NA TOPIE :D
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-10, 10:06   

steve napisał/a:
Jednak jak dla mnie to jest narazie śmieszne i wstyd.


Dla mnie również.

Teraz jestem na NIE, ponieważ w Polsce jest bieda, aż piszczy a kase na takie przedsięwzięcie skądś trzeba wziąść.
Tym bardziej organizacja takiej imprezy z innym państwem, z którym stosunki dyplomatyczne nie sa za bardzo to może wyjśc jeden wielki klops i niewypał.

Może za kilka-kilkanaście lat, jak już w Polske będzie normalnie i sami będziemy w stanie zorganizowac taką impreze to i owszem, ale teraz NIE :!:
0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 37
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-11, 12:02   

Mam jakieś takie przeczucie, że nie będziemy musieli sobie zaprzątać głów ewentualną koniecznością budowy nowych stadionów i autostrad. UEFA nie pozwoli żebyśmy się za bardzo zamartwiali :wink: a szkoda!!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-11, 13:59   

Czarny napisał/a:
Mam jakieś takie przeczucie, że nie będziemy musieli sobie zaprzątać głów ewentualną koniecznością budowy nowych stadionów i autostrad. UEFA nie pozwoli żebyśmy się za bardzo zamartwiali :wink: a szkoda!!


ja tak samo mysle :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-11-12, 09:50   

ale czy nie uważacie że to jedyna szansa (na najbliższy czas) rozbudowy kraju i inwestycji państwa.....powstaną stadiony piłkarskie na europejskim poziomie drogi i hotele jeśli to nie powstanie właśnie na mistrzostwa to o stadionie możemy zapomnieć
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-12, 10:48   

warlike napisał/a:
ale czy nie uważacie że to jedyna szansa (na najbliższy czas) rozbudowy kraju i inwestycji państwa.....powstaną stadiony piłkarskie na europejskim poziomie drogi i hotele jeśli to nie powstanie właśnie na mistrzostwa to o stadionie możemy zapomnieć


a wiesz, ze taką rozbudowe kraju już dawno planowano i nic z tego nie wyszlo... i tym bardziej teraz nie ufam ludziom co siedzą sobie wygodnie fotelikach i zglaszają Polske do organizowania wielkie i drogiego turnieju w Europie, gdzie będą zwrócone wszystkie oczy świata na nas. Więc jeśli my nie mogliśmy zbudować chociaż jednego wspanialego stadionu dla reprezentacji przez te kilkanaście lat, czy teraz nam się uda zbudować w 6 lat taki stadion lub rozbudować inne?? No, a ja nawet juz nie mowie o drogach :/ wiec naprawde o stadionie na poziomie możemy zapomnieć :)
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2005-11-12, 14:03   

Kilka lat temu ubiegaliśmy się o organizację EXPO i nic z tego nie wyszło. Jeżeli nie będziemy próbowali organizować tego typu imprez to staniemy się zaściankiem Europy. Poza tym wydaje mi się, że włożone pieniądze w budowę i rozbudowę infrastruktury to korzystna inwestycja. Ale może się mylę bo się na tym nie znam.
0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 37
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-12, 16:12   

Jasne, że to może być bardzo korzystna inwestycja. Ktoś tam w tv mówi, że jeszcze żaden kraj na organizacji ME nie stracił.Ale patrząc realnie, moim zdaniem UEFA nie może podjąć tak dużego ryzyka jak przyznanie ME krajowi, który od ok. 10 lat "buduje" stadiony narodowe na przemian w Krakowie i Warszawie i nic z tego nie wychodzi.Aktualnie najnowocześniejszy stadion jest w Kielcach, a PZPN wykluczyło rozgrywanie meczów ME w tym mieście. W prównaniu z konkurencją małe szanse, ale może jendak się uda
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-11-12, 16:16   

ale teraz kiedy Polska jest w 2 rundzie w wyścigu o organizacje mistrzostw jesd duża szansa na to że stadiony powstaną nawet jeśli nie uda się zorganizować tych mistrzostw to stadiony zostaną a drużyny na nich grające przyciągną więcej sponsorów wiadomo więcej miejsc na stadionie więcej kibiców więcej osób widzących reklamy większa kasa dla klubu i sponsora
0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 37
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-12, 17:53   

Miejmy nadzieję, że PZPN wykorzysta ten czas, który pozostał do ostatecznego wyboru gospodarza mistrzostw i powstanie chociaż jeden nowy stadion. To i tak będzie wiele. Może UEFA zauważy, że Polak potrafi. Jak bez stadionów jesteśmy już w ostatecznej rozgrywce, to co się stanie jak wybudujemy chociaż ten jeden :D
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2005-11-12, 18:32   

zdaje sie oczywiste ze, swoja decyzja uefa 'wyczyscila' pole dla wlochow.
kraj w ktorym pilka rzadzi korupcja, w ktorym w 21 wieku nie ma stadionu narodowego, a poziom ligi jest eufemistycznie mowiac 'skromny' nie moze organizowac euro 2012.

oczywiscie powinnismy sie cieszyc, bo to wielki sukces i zacheta, do przyszlych staran.
byc moze w koncu rzad rozpocznie odpowiednie inwestycje...

alferx napisał/a:
steve napisał/a:
Jednak jak dla mnie to jest narazie śmieszne i wstyd.


Dla mnie również.

Teraz jestem na NIE, ponieważ w Polsce jest bieda, aż piszczy a kase na takie przedsięwzięcie skądś trzeba wziąść.
Tym bardziej organizacja takiej imprezy z innym państwem, z którym stosunki dyplomatyczne nie sa za bardzo to może wyjśc jeden wielki klops i niewypał.

Może za kilka-kilkanaście lat, jak już w Polske będzie normalnie i sami będziemy w stanie zorganizowac taką impreze to i owszem, ale teraz NIE :!:



jesli chodzi o stosunki z ukraina, to polska ma jedne z najlepszych sposrod wszystkich innych krajow w regionie a tymbardziej na swiecie. organizacja tak wielkiej imprezy jak mistrzostwa europy, lub swiata z innym graniczacym krajem, zwieksza szanse na wygrana w konkursie. tymbardziej kraju takiego jak polska, ktora nie wybuduje w szybkim tempie odpowiedniej infrastruktury, stadionow...
ale o tym juz wspomnialem..
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, czy, euro, organizowac, polska, powinna, ukraina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu