Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kilka pytań nt. Brzegu
Autor Wiadomość
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-16, 21:51   Kilka pytań nt. Brzegu

Jak oceniacie działania władz lokalnych służące rozwojowi lokalnemu. Czy wiecie w jaki sposób władze gminy oddziałują na rozwój lokalny gminy Brzeg, co Waszym zdaniem jest robione źle a na co powinno się zwrócić uwagę

potrzebuję pilnie trochę opinii do pracy zaliczającej rok na uczelni....
bez zbędnych :offtopic: Wasze spostrzeżenia etc...
z góry dziękuję....
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-16, 22:17   

łeee, idziesz na łatwiznę, to teraz taka moda? brać temat a potem liczyć na internetowych naiwniaków którzy za ciebie napiszą pracę? jak robisz ankietę to porządnie ją sformułuj i roześlij po konkretnych ludziach. Przeczytaj strategie rozwoju Miasta Brzeg, pogadaj z radnymi. Chyba że badasz zadowolenie mieszkańców...

ale wiesz ludzie lubią wiedzieć w czym uczestniczą. Napisałbyś chociaż na jakiej uczelni, jaki temat pod czyim kierunkiem? Może będę chciał zobaczyć w jaki sposób wykorzystujesz ewentualną moja wypowiedź?
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-16, 22:42   

plan rozwoju znam, strategię czytałem....

ale wiesz co Radku, prosiłem raptem o kilka wypowiedzi ale się okazuję, lepiej chyba poprosić znajomych o wypowiedź.... myślałem że ludzie są bardziej przyjemni i pomocni.... no cóż widać po raz kolejny się pomyliłem....

Cytat:
eee, idziesz na łatwiznę, to teraz taka moda?

moda raczej jest chyba na żółty kolor tego lata, a nie o prośbę o jakieś spostrzeżenia....
łatwizną byłoby zinterpretowanie tego forum etc....

Cytat:
naiwniaków którzy za ciebie napiszą pracę?

tu troszkę za mocno sobie pojechałeś, potrafię używać klawiatury i własnych przemyśleń, ale widać, iż niektórzy chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem....

co do radnych brzeskich mam swoje zdanie i wolałbym zapytać już dzieci w przedszkolu....
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-05-17, 08:45   

allaceno moim zdaniem masz troszke pecha bo w złym momencie zadałes te pytania.... jesli zapoznałes sie ze strategią rozwoju miasta to zapewne wiesz ze planów inwestycyjnych jest na chwile obecną sporo, jednak to w niedalekiej przyszłości (głownie do 2012 roku ;) ) się okaże co tak naprawde oprócz planowania władze w Brzegu zrobią dla naszego lokalnego rozwoju....
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-05-17, 13:42   

alleceno napisał/a:
Jak oceniacie działania władz lokalnych służące rozwojowi lokalnemu.


średnio, promocja jest w gruncie rzeczy obliczana na krótki okres, ale to np.

1) miasto promuje się na miasto przyjazna kibicom/chcące być bazą dla zespołów na EURO 2012, ale dlaczego nie pokaże teraz, kiedy nie jest to tak medialne (jak podczas EURO 2012), że dba o Kibiców?
2) dlaczego nie pomyśli np o organizacji jakieś turnieju piłkarskiego dla młodych zawodników (ale takiego z prawdziwego znaczenia),
3) Softball i Bejsball, z tego co pamietam mamy jedne z lepszych zespołów w kraju, dlaczego to nie jest wzmacniane i ciagnięte na promocje miasta
4) życie w mieście, to miasto w tygodniu to w większości śpiące miasto, po 20 cisza i nic sie nie dzieje (pomijam weekendy)
5) uczelnia wyższa (a raczej oddział), dlaczego miasto nie stara sie np o oddział jakieś znanej uczelni, już choćby jakieś ciekawe kierunki, które są słabo "rozwinięte na macierzystej uczelni", ale które mogłby by być w przyszlości pomocne i mocniej w brzegu rozwijane
6) gimnazjum piastowskie, kiedyś jedna ze znanych szkół, teraz zarośnięte grzybem nieużytki w centrum miasta

to tak po krótce od złej strony ;)
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-18, 11:41   

KtOŚ co masz na myśli mówiąc o dbaniu o kibiców? Bo nie bardzo mogę to podpiąc pod jakieś konkretnie działania władz czy kogokolwiek. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-05-18, 12:21   

Piotro,

zobacz sobie co np robi dla Kibiców Wrocław oraz np wiele innych miast (nawet mniejszych od Brzegu), by na okres mistrzostw zrobić coś, by każdy kibic mógł przyjść i oglądnąć mecz w dużej grupie (mówię tu a stadionach/amfiteatrach, przerabianych na ten okres w miejsca, gdzie są transmitowane najważniejsze mecze), niestety u Nas miasto ma w głębokim poważaniu kibiców i jest w stanie zrobić coś, tylko wtedy jeśli można się na tym wypromować lub właśnie zbliżają się wybory i jest to elementem gry o wyborców...
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-18, 20:01   

Wrocław to duże miasto. Tam jest dla kogo robić imprezy (chodzi tu o kibiców, tych czynnych, a nie biernych widzów). Brzeg to inna bajka, inna mentalność. Nie oznacza to oczywiście, że nie powinno się cokolwiek dziać.
Tyle jeśli chodzi o imprezy dla kibiców.

Odnośnie reszty tematu, to wiele było obiecywane i planowane odnośnie E2012. Ile z tych planów zostanie zrealizowane? Zobaczymy. Jak do tej pory jest marnie.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-05-18, 20:06   

Piotro napisał/a:
Wrocław to duże miasto. Tam jest dla kogo robić imprezy (chodzi tu o kibiców, tych czynnych, a nie biernych widzów). Brzeg to inna bajka, inna mentalność. Nie oznacza to oczywiście, że nie powinno się cokolwiek dziać.
Tyle jeśli chodzi o imprezy dla kibiców.


1) Podałem Wrocław i inne miasta (znalazłem nawet miasto wielkości 15k ludzi i było organizowane, czyli można i sie opłaca
2) próbowałeś znaleźć bar podczas eliminacji?.....chyba nie
3) to pomyśl, ze podczas piłkarskiego święta jest ich 10 razy wiecej ;)
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-18, 22:29   

należy więc zapytać naszą władzę czy na czas ME planuja

a) wolne dla rajców z możliwością oglądania meczów na tym fajnym telewizorku w Powiatowym Urzędzie Pracy, swoją drogą widział go ktoś z Was ???
b) wspólne oglądanie meczy np. na brzeskim rynku....
c) że co ??? jakie oglądanie meczy ??
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-05-18, 22:53   

alleceno napisał/a:
jakie oglądanie meczy ??


meczy to koza :P .......meczów ;)

a co do pytanka nr c) to nie zrozumiałem :P ..zacytuj o co pytasz :)
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-19, 02:50   

[quote="KtOŚ"]
alleceno napisał/a:
a co do pytanka nr c) to nie zrozumiałem :P ..zacytuj o co pytasz :)


że takowa przyjemność nie będzie możliwa
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, kilka, nt, pytan


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu