Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wspomnienia związane z "2"
Autor Wiadomość
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-14, 20:08   Wspomnienia związane z "2"

Skoro już mowa o "2" (R.I.P.),to proponuję podzielić się jakimiś wspomnieniami związanymi z tym miejscem :) .Dla mnie Dwójka to przede wszystkim niepowtarzalny klimat,zrozumiały dla niewielu.Cała masa dobrych gierek w basket na 2 kosze (potem na 1),dużo dobrych imprez i ludzie którzy swego czasu trzymali się "razem".To tak w skrócie :P
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-14, 21:09   

Jak dla mnie "2" to miejsce gdzie poznałem wielu wspaniałych ludzi i Ziomka mojego Maria... (od razu pozdrowienia dla wszystkich)... przy tym od razu super imprezki wieczorne i gierki w kosza, a czasami nawet w piłkę nożna :D

w "2" dużo czasu spędziło się lecie :) czasami codziennie i to prawie całe dnie :)

miło było, ale szkoda, że się skończyło... czas gimnazjum i liceum w dwójce uważam za udany :)
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-15, 12:48   

Ja zaczełem chodzic do Dwojki w wieku 6/7 lat z nie jakim Kisiołem najpierw piłka nozna nastepnie od 4 klasy dosc intensywnie grałem w kosza całe dnie praktycznie :D :D:D pozniej mniej wiecej 8 klasa, 1 srednia grałem w to i to teraz głownie pifko oraz czasami kosz ale teraz nie ma boiska :cry: no ale nic DWOJKA NA ZAWASZE pozostanie w moim sercu...... :)


P.s. sorry za caps look ale musiałem.....
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-26, 15:36   

To prawda fajnie się tam grało w kosza grałem tam ok 8 lat może więcej, klimat był niezły wolałem grać tam niż na innych boiskach :D może ktoś pomyśli jeszcze raz i boisko zostanie odnowione
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-05-30, 16:58   

I ja również mam wiele wspólnego z Dwójką. Najpierw cztery lata liceum (LE na Słowiańskiej) a później kilka dobrych lat wśród wspaniałych ludzi podczas gry w kosza i w nogę i niezapomniane mecze: koszykarze kontra piłkarze (zawsze miałem dylemat w której drużynie grać :wink: )

Pozdrowionka dla wszystkich Dwójkowiczów! Trzeba się zgrać i spotkać na ławeczce! Mam nadzieję, że w niedługim czasie będzie okazja by spotkać się znów na boisku - i tym nożnym i tym koszowym ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yankes 


Wiek: 32
Dołączył: 18 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-18, 11:41   

Mimo 17lat to moglbym juz ksiazke napisac o tym co sie dzialo na 2jce.
Od 'grania' w kosza gdy niemoglo sie dorzucic do kosza aż do seryjnych trojek kilka lat potem;), 1sze libacje z napojem wyskokowym(nalewki haha) poprzez granie w futbol, siedzenie na lawce sluchajac muzyki, spotkania ze znajomymi.
Teraz to jest tylko przyzwyczajenie i chodze tam posiedziec jak nie ma nic innego do robienia. Czasy sie zmieniaja, Dwójka też szkoda tylko ze na gorsze

2 Squad ! xD
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: quot2quot, wspomnienia, zwiazane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu