Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Usunięcie pieprzyka
Autor Wiadomość
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-03-19, 22:21   Usunięcie pieprzyka

Mam pieprzyka obok pępka i cały czas zahaczam go czymś. Bardzo mi przeszkadza, czasem jak mocniej go uszkodzę to strasznie mnie piecze i boli :x Ktoś miał usuwanego pieprzyka? Czy ktoś zna dobrego lekarza który mógłby go usunąć ? Najlepiej gdyby można było to zrobić prywatnie bez żadnych skierowań bo nie mam czasu biegać po przychodniach. Z góry dzięki :D
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-19, 22:27   

Moja koleżanka usuwała ostatnio piepszyk, ranka po paru dniach praktycznie niewidoczna, zabieg bezbolesny, jedynie znieczulenie dokazywało przez cały dzień :) (miała piepszyka pod pachą) spytam ją o szczegóły i do jakiego lekarza chodziła.
0 UP 0 DOWN
 
Madziunia 



Wiek: 38
Dołączyła: 14 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-20, 10:57   

We Wrocławiu usuwają pieprzyki, jest to prywatna klinika, ceny nie są wygórowane. Dowiem się więcej i dam znać.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-03-20, 23:08   

dr. Janiszewski usuwa ma gabinet na piastowskiej koło apteki i usuwa dobrze ;) moja siostra miała zabieg i wszystko w jak najlepszym porzadku :)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-21, 10:07   

Onkologia w Opolu na Katowickiej... :)
Mój brat miał usuwane cosik takiego, zabieg przebiegł w porządku, teraz tylko niewielką blizenkę ma pod pachą :)
Ostatnio zmieniony przez KS 2008-03-21, 10:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-04-04, 13:53   

Wszystkim dziękuję za informacje, na pewno się przydadzą :)
Pandzik napisał/a:
ja mam ostry scyzoryk :-P skalpel tez sie znajdzie, pomoge Ci

takie żałosne, że aż śmieszne :mrgreen: . Uwierz, że nie wszyscy mogą oglądać mój piękny brzuch, a już na pewno nie taki prostak jak ty :-P
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-05, 21:16   

zahrah napisał/a:
Uwierz, że nie wszyscy mogą oglądać mój piękny brzuch...


Ten temat w ogóle był żałosny aż śmieszny. Stąd też taka wypowiedź...
A tak w ogóle to kto by chciał oglądać czyjegoś okrągłego "bena"??? :P :P:P
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-04-06, 08:26   

Pandzik napisał/a:
A tak w ogóle to kto by chciał oglądać czyjegoś okrągłego "bena"??? :P :P :P
o lol, może Ty masz okrągłego, bo ja nie :) Swoją drogą pewnie masz niezłe kompleksy, że musisz czepiać się innych :mrgreen:
Pandzik napisał/a:
Ten temat w ogóle był żałosny aż śmieszny.
Jesteś na tyle ograniczony, że śmieszą cię takie rzeczy ? Jakoś śmieszą tylko ciebie. A pytanie jak każde inne... Wydaje mi się że nie masz 20 lat, tylko 12 skoro cię to śmieszy :D Może pójdź do szkoły to Pani ci powie, że w niektórych przypadkach uszkodzenie pieprzyka może zapoczątkować raka skóry, ale co ja się będę rozpisywać skoro i tak jesteś na to za tępy :)
Ostatnio zmieniony przez zahrah 2008-04-06, 08:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-06, 11:32   

1. Poskarż sie adminowi jeszcze.

2. Sorry ale ja napisałem tamto w żarcie i nie jechałem Ci od prostaków ani w inny sposób, wiec trochę ogłady by Ci sie przydało...
Poza tym kompleksy kompleksami ale ja nie wstydzę się żadnych pieprzyków na tyle, żeby je usuwać.

3. Do końca też sie nie zrozumieliśmy, przez to ze skróciłem swojego posta. Temat jest śmieszny dla mnie na tyle, że zamiast roztrząsać sprawę jednego pieprzyka na forum to wystarczy pójść do lekarza, wyjaśnić sprawę i poprosić o jakieś instrukcje.

4. Wiem że uszkodzenie, wycięcie jak i każda inna metoda pozbywania sie wszelkich niechcianych plamek na skórze może spowodować raka...
Dlatego też szczerze życzę Ci aby wszystko poszło po Twojej myśli, bez jakichkolwiek komplikacji.

Jeśli obraziłem to przepraszam
pokój
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-04-06, 11:46   

Pandzik napisał/a:
1. Poskarż sie adminowi jeszcze.
Sama radzę sobie znakomicie i nie potrzebuję żadnej pomocy :D
Pandzik napisał/a:
2. Sorry ale ja napisałem tamto w żarcie i nie jechałem Ci od prostaków ani w inny sposób, wiec trochę ogłady by Ci sie przydało...
Poza tym kompleksy kompleksami ale ja nie wstydzę się żadnych pieprzyków na tyle, żeby je usuwać.
ja też się nie wstydzę po prostu to mnie boli i traktowałam to bardzo poważnie :) , ok, jeśli to był żart to mnie poniosło, a najbardziej dobiło mnie, że jesteś autorytetem dla takich jak miniek1 który stawia Ci piwo za nic nie wnoszącą wypowiedź, to było naprawdę żałosne :D
Pandzik napisał/a:
3. Do końca też sie nie zrozumieliśmy, przez to ze skróciłem swojego posta. Temat jest śmieszny dla mnie na tyle, że zamiast roztrząsać sprawę jednego pieprzyka na forum to wystarczy pójść do lekarza, wyjaśnić sprawę i poprosić o jakieś instrukcje.
Gdybym wiedziała do którego lekarza trzeba pójść to bym na pewno nie pytała się o to na forum, zależało mi na czasie dlatego pytałam o prywatnych lekarzy...
Pandzik napisał/a:
4. Wiem że uszkodzenie, wycięcie jak i każda inna metoda pozbywania sie wszelkich niechcianych plamek na skórze może spowodować raka...
Dlatego też szczerze życzę Ci aby wszystko poszło po Twojej myśli, bez jakichkolwiek komplikacji.

Jeśli obraziłem to przepraszam
pokój


Ok, ja też przepraszam. Koniec z głupimi docinkami, to miał być poważny temat a wyszło jak wyszło :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Przepyszna 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-01, 10:41   

Ja miałam osobiście wycinanego pieprzyka 2 lata temu w Opolu w klinice onkologicznej-zabieg 15min. na sali operacyjnej,znieczulenie miejscowe, rozmawiają z tobą,pytają jak sie czujesz, wycinają,zaszywają i mówią aby przyjechać z tydzień n na zdjęcie szwów.Oprócz tego robią badania czy znamię było groźne czy też nie. Nie polecam na lato-ponieważ nie można sie po tym opalać ani kąpać na basenach itp. ok 2 miesięcy :) .
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-03, 21:34   

Przepyszna, placilas cos za to?
0 UP 0 DOWN
 
Przepyszna 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-06, 14:44   

nie. Pojechałam zarejestrowałam się wyznaczyli mi termin konsultacji a następnie :-P termin zabiegu. Wszytko za darmo.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pieprzyka, usuniecie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu