Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka nożna - 16. typowanie (11-13.11.05)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-08, 09:00   Piłka nożna - 16. typowanie (11-13.11.05)

16. typowanie (11-13.11.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Swornica Czarnowąsy
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Dobrzyń
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Prądy
(A) Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska
(A) Pogoń Łosiów - Orlik Michałów
(A) Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki
(B) Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln.
(B) Burza II Lipki - Błekitni Przecza
(B) GKS Grodków - Rekapol Kościerzyce
(B) LZS Jankowice Wlk. - LZS Żłobizna
(J) BTP Piast Brzeg - Odra Opole
(J) Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-08, 09:02   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Swornica Czarnowąsy 0:3
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Dobrzyń 2:1
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Prądy 2:1
(A) Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska 3:1
(A) Pogoń Łosiów - Orlik Michałów 2:0
(A) Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki 1:0
(B) Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln. 1:3
(B) Burza II Lipki - Błekitni Przecza 2:0
(B) GKS Grodków - Rekapol Kościerzyce 1:3
(B) LZS Jankowice Wlk. - LZS Żłobizna 2:0
(J) BTP Piast Brzeg - Odra Opole 1:2
(J) Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski 2:0
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-08, 14:30   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Swornica Czarnowąsy 2:0
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Dobrzyń 1:0
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Prądy 2:1
(A) Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska 3:1
(A) Pogoń Łosiów - Orlik Michałów 1:0
(A) Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki 2:0
(B) Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln 1:1
(B) Burza II Lipki - Błekitni Przecza 0:1
(B) GKS Grodków - Rekapol Kościerzyce 2:1
(B) LZS Jankowice Wlk. - LZS Żłobizna 0:0
(J) BTP Piast Brzeg - Odra Opole 2:2
(J) Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski 0:2
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-11-09, 10:55   

IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Swornica Czarnowąsy 0:3
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Dobrzyń 2:0
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Prądy 3:1
(A) Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska 3:1
(A) Pogoń Łosiów - Orlik Michałów 3:1
(A) Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki 1:0
(B) Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln. 2:3
(B) Burza II Lipki - Błekitni Przecza 2:0
(B) GKS Grodków - Rekapol Kościerzyce 1:3
(B) LZS Jankowice Wlk. - LZS Żłobizna 2:0
(J) BTP Piast Brzeg - Odra Opole 2:2
(J) Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski 3:0

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMIiiiiiiiiii ;-)
0 UP 0 DOWN
 
polly 
wants a cracker


Dołączył: 26 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: zewsząd

Wysłany: 2005-11-09, 12:45   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Swornica Czarnowąsy 2:4
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Dobrzyń 2:0
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Prądy 0:2
(A) Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska 3:1
(A) Pogoń Łosiów - Orlik Michałów 2:2
(A) Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki 2:0
(B) Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln. 0:2
(B) Burza II Lipki - Błekitni Przecza 2:0
(B) GKS Grodków - Rekapol Kościerzyce 2:1
(B) LZS Jankowice Wlk. - LZS Żłobizna 2:1
(J) BTP Piast Brzeg - Odra Opole 0:3
(J) Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski 2:0
0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-11, 11:48   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Swornica Czarnowąsy 1:4
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Dobrzyń 2:1
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Prądy 1:1
(A) Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska 2:0
(A) Pogoń Łosiów - Orlik Michałów 3:2
(A) Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki 1:0
(B) Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln. 1:1
(B) Burza II Lipki - Błekitni Przecza 4:0
(B) GKS Grodków - Rekapol Kościerzyce 0:2
(B) LZS Jankowice Wlk. - LZS Żłobizna 3:1
(J) BTP Piast Brzeg - Odra Opole 2:1
(J) Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski 1:2

mam nadzieję, że zdążyłem :)
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 46
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2005-11-12, 08:41   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Swornica Czarnowąsy 1:1 !!! :)
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Dobrzyń 3:1
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Prądy 1:0
(A) Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska 2:2
(A) Pogoń Łosiów - Orlik Michałów 2:3
(A) Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki 1:0
(B) Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln. 2:0
(B) Burza II Lipki - Błekitni Przecza 3:0
(B) GKS Grodków - Rekapol Kościerzyce 2:1
(B) LZS Jankowice Wlk. - LZS Żłobizna 1:1
Qiero, mam nadzieję, że znasz terminy meczów? Bo ja coś słyszałem, że Pogoń Łosiów miała grać w piątek? Jeżeli tak to proszę pokornie o wywalenie tego mojego typu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 11, 1113, 16, nozna, pilka, typowanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu