Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
brzeg24 a forumbrzeg.... po co to ??
Autor Wiadomość
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-09, 18:57   brzeg24 a forumbrzeg.... po co to ??

nasza metropolia miejska ma kilka serwisów scrypto miejskich, wśród nich brzeg24..pl i forumbrzeg.pl oba świetne, oba prowadzone przez ludzi z pasją, bo do tego trzeba naprawdę mieć a) czas b) jakieś pieniądze c) chęci d) umiejętności

więc tylko zapytam czemu tak jest, że ze sobą tak ostro rywalizujecie ??
w wielu miastach w Polsce istnieje wiele serwisów miejskich dublujących się, i nie ma wzajemnych bluzg wobec siebie.... ale Brzeg jest jednak inny; nie możecie skupić się na swojej pracy osobno,???

a wiecie komu to szkodzi ???
miastu BRZEG nie serwisom tylko miastu


w temacie proszę tylko o ustosunkowanie się 2 stron czyli yasia i alfixa
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-05-09, 19:29   

Jeżeli chodzi o moją stronę to nie prowokuję żadnych niepotrzebnych kłótni, wszystkie wychodzą od strony brzeg24 niestety.

Zawsze mówiłem o współpracy i takowa na początku była i miała być utrzymana, później wpadli na pomysł zrobienia własnego forum i ciągłe krytykowanie tego.

Ja jestem zawsze otwarty na współpracę i nie prowokuję żadnych kłótni.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-09, 19:31   

alleceno, eh... Proszę Cię, nie opłaca się zakładać kolejnego tematu prowokującego do głupich dyskusji, bo skończy się jak zawsze...
Wnoszę o zamknięcie tematu, ta dyskusja do niczego dobrego nie doprowadzi, nie warto...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-09, 22:12   

alleceno napisał/a:
w temacie proszę tylko o ustosunkowanie się 2 stron czyli yasia i alfixa


Yvvone, czytalas? :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-05-09, 23:51   

ej znam i jedna i druga stronę... sądzę że te spory nie wynikają z zawiści czy złości wobec siebie ale chorych niedomówień... sądzę że można by usiąść czy browarze i na spokojnie pogadać o tym co sie dzieje i co kogo boli... ;)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-05-10, 01:12   

Pan_Pasztet napisał/a:
sądzę że można by usiąść czy browarze i na spokojnie pogadać o tym co sie dzieje i co kogo boli...

Popieram. Tylko moze pomysl zmodyfikowalbym, zeby usiedli przy dwoch browarach. Bo o jednego, to sie jeszcze moga pobic... ;-D

A nieco powazniej - nie wiem, gdzie lezy wina, ale moge napisac jedno - na wszelkich tego typu klotniach forumowych, jakie ostatnio mialy miejsce, traca obie strony po rowno. Moim zdaniem nie warto...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-10, 01:26   

blaster napisał/a:
alleceno napisał/a:
w temacie proszę tylko o ustosunkowanie się 2 stron czyli yasia i alfixa


Yvvone, czytalas? :)


Myślę sobie, że to nie współgra z ideą forum dyskusyjnego. A gdyby alleceno chciał znać opinię tylko dwóch osób to zawsze pozostaje mu wysłanie tym dwóm prywatnej wiadomości.

A wracając do tematu (czy jak woli mój kolega z Rady: ad vocem): moim zdaniem wszystko jest w porządku. Konkurencja pobudza do myślenia i inwencji, inspiruje. Wściekamy się na 'zmowę cenową' na stacjach paliw, a dlaczego to miało by być dobre na rynku mediów elektronicznych?
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-05-10, 07:53   

Yvvone, Pan_Pasztet, A.Mason, Bartek T., Wy w ogóle umiecie czytać?? Bo mi się zdaje że raczej niee

alleceno napisał/a:
w temacie proszę tylko o ustosunkowanie się 2 stron czyli yasia i alfixa

jaki żal.com.ru
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-10, 10:42   

Chciałbym skromnie zauważyć, że w dniu wczorajszym przedstwiciele Forum Brzeg i B24 razem i zgodnie przeprowadzali szybką konferencję prasową, której owocami Alfix podzielił się też tutaj na Forum. Poznałem Alfixa osobiśie i zaręczam - że nie gryzie, nie widziałem za pasem żadnej siekiery, jeno sprzęt reporteski na pasku :) ;) . Więc współpraca jest. Zdrowa rywalizacja jest też potrzebna, o czym imho słusznie pisze Radny Marshall. Tylko szkoda tych beznadziejnych pyskówek o bóstwa i etc.

Zobaczymy, co dalej.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-05-10, 11:27, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-10, 11:06   

Yasiu dobrze wie, że ja z chęcią bym współpracował... Jedyną "przeszkodą jest MediaArt". Forum wykończyło Wojtazika oraz wykańcza Devona, którzy się udzielali na forum, widać że chcesz (lub pewne osoby chcą) abym też przestał się udzielać, poprosiłem Yasia, aby dał mi bana albo zakaz pisania przez miesiąc, ale jak moja prośba nie została wysłuchana - może i dobrze... była to decyzja pod presją...

Yasiu jak wychodziłeś z Ibizy, jak były urodziny B24, byłeś cholernie zadowolony, ze moje urodziny nie wypaliły... mówiłeś 100 osób... I wyszedłeś przed TEDE. U Ciebie na urodzinach było max. 200 osób i potwierdził tą liczbę Pan Tadek, u nas na urodzinach było około 400 osób (tej liczby nie mam potwierdzonej ale Ptak może potwierdzić lub zaprzeczyć)... Tu nie chodzi o to aby mówić kto miał więcej... tylko chodzi o jak się ludzie bawili! i nie można tutaj mówić czy wypaliło czy nie... to mnie akurat nie rozbawiło jak wychodziłeś z Ibizy uśmiechnięty od ucha do ucha...:|

Yasiu propozycja współpracy (ja i Ty) w sprawie wirtualnego brzegu dalej aktualna, lecz jak wiesz mam maturę i po 26 będziemy dalej realizować to o czym pisałem... (no MediaArt)

Myślę, że Alleceno ma rację, powinniśmy współpracować lecz z b24 zostałem tylko ja...

Odwołując się do pytania:
Cytat:
tylko zapytam czemu tak jest, że ze sobą tak ostro rywalizujecie ??


Odpowiadam: Nie widzę tutaj rywalizacji pomiędzy b24 a fb?! To była rywalizacja pomiędzy Yasiu - Alfix, a nie ForumBrzeg - Brzeg24, bo to byłoby jakby Onet.pl zmierzył się z Gery.pl ?! No sorry nie ma tutaj porównania! Bez przesady!

Cytat:
nie możecie skupić się na swojej pracy osobno,???


Ja się skupiam, odpowiadam jako forumowicz, lecz oczywiście każda moja wypowiedź jest podciągana pod b24, a nie chciałbym tego... Kilkoro forumowiczów poznało się na mnie jaki jestem w "realu" i wkrótce kolejni się przekonają (mam nadzieję).

Dzisiaj mozecie spodziewać się sesji Aishy i Viktora, jeżeli pojedziemy zrobić sesje na tle natury...

Franco - pomyślałem nad tym co powiedziałeś i się ustosunkuję do tego!!

A.Mason napisał/a:
traca obie strony po rowno. Moim zdaniem nie warto...


Nie traci Yasiu... tylko tracę Ja... Bo większość jest za swoimi, a nie patrzą kto ma rację, dlatego nie będę się udzielał w sprawach forumowych i tyle..;)

Pozdrawiam
Michał "Alfix" Dróbka
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-05-10, 11:30, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-05-10, 15:19   

RaZoR napisał/a:
Yvvone, Pan_Pasztet, A.Mason, Bartek T., Wy w ogóle umiecie czytać?? Bo mi się zdaje że raczej niee

alleceno napisał/a:
w temacie proszę tylko o ustosunkowanie się 2 stron czyli yasia i alfixa

jaki żal.com.ru



śmieszny jesteś... Forum jest publiczne wiec mogę się wypowiedzieć gdzie chce i jak chce i Ty drogi Fistaszku mi w tym nie przeszkodzisz.... zal może byc spotkać się pogadać...

czytać umiem ale zastanawiam się czy Ty czasem korzystasz z umiejętności myslenia... ?? nie nie odpowiadaj to pytanie retoryczne....

alleceno, chcesz pogadać to weź zaproś ich na Bajaderke albo rurke z kremem ;/ i juz tyle razy byly poruszane takie tematy... a ja mam wrażenie że Ty Bartoszku tracisz na tym "sporze"

ale ja juz nic nie mówie bo " Szkoda Gadac "
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-10, 17:02   

Pan_Pasztet, myśle ze nie potrafisz czytać jednak hehe :wink:

allecento napisał w 1 posćie "w temacie proszę tylko o ustosunkowanie się 2 stron czyli yasia i alfixa"

widzisz gdzieś tam swój nick że prosi Cię o komentarz ? :) i tylko oto chodzilo RAZOROWI :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-05-10, 19:34   

blaster, umiem czytać ;) ale weź pod uwagę, że forum jest miejscem publicznym i każdy ma prawo do wyrażenia swoich odczuć ;)
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-10, 21:43   

słuchając obu ze stron i osób postronnych w tym temacie <temat był do alfixa i yasia !! >

proponuję wspólne spotkanie:

a) forumbrzeg.pl
b) alfix
c) brzeg24.pl
d) MediaArt
e) innych osób


pomyślmy jak wspólnie zrobić coś wspólnie...

lista obecności

a) alleceno
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-05-10, 21:45   

Ja zawsze jestem otwarty na rozmowy. Można połączyć siły i zrobić jeden wielki portal, wtedy każdy by miał swoją działkę do roboty i zawiści było by mniej ;)


lista obecności

1. alleceno
2. yasiu
3. Madziunia
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg24, co, forumbrzeg, po, to


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu