Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I LO czy II LO ????????

I czy II ?
I LO
56%
 56%  [ 94 ]
II LO
43%
 43%  [ 73 ]
Głosowań: 167
Wszystkich Głosów: 167

Autor Wiadomość
dj.flesh 
Amatorka po godzinach .



Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-02, 13:27   

Wszystko zależy, wydaje mi się, że poziomy są wyrównane, byleby nie trafić na `same kosy` ;p Mi po pierwszym roku w starym nie jest tak źle, fakt faktem wszędzie uczyć się trzeba :)
0 UP 0 DOWN
 
HISTORIA 
ta, z donośnym śmiechem



Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-09, 07:42   

Stary to normalna szkoła ogólnokształcąca dla każdego, kto chce się uczyć. Skończyłam go w tym roku i w sumie to żal mi było odchodzić. Faktem jest,ze druga klasa to była masakra z programem, a w trzeciej co chwila jakaś powtórka się zdarzała, nie wspominając już o normalnej kontynuacji programu. Nigdy jednak nie zarwałam nocki, weekendów nie przesiedziałam w domu i czas na różne pozaszkolne zajęcia był. Maturka ładnie wypadła. Wszystko można.... :D
Ostatnio zmieniony przez HISTORIA 2010-07-09, 07:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Malwinaa 



Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lut 2010

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2010-09-27, 19:33   

Ja zanim poszłam do ogólniaka, zasięgnęłam opinii tych, którzy wtedy byli w maturalnej albo drugiej klasie. Nie chciałam słuchać opinii uczniów 'nowego' na temat 'starego', bo większość prawdopodobnie wywyższałaby swoją szkołę. Efekt był taki, że Ci ze 'starego' zniechęcali mnie do swojej szkoły. Dlatego wybrałam nowy - poza tym, byłam na Dniach Otwartych obydwu szkół i nowy bardziej mi się spodobał.

Poza tym, mówi się, że 'stary' ma wyższy poziom, lepszych nauczycieli...
A czy ktoś zauważył, że powtarza się to w kółko, kółko, kółko... Od ładnych parunastu lat? ;) Kadra w większości się zmieniła - nie ma tych nauczycieli, którzy wypracowali opinię tej szkole. Słyszałam (oczywiście od uczniów 'starego', podkreślam) że młodzi nauczyciele, pracujący w tej szkole od kilku lat próbują podtrzymać status tej szkoły, lecz bez skutku - bo niestety, pędzeniem z materiałem, presją i naciskiem nie da się zbudować dobrej atmosfery ani zachęcić uczniów do nauki.

Taka jest moja opinia. :)
0 UP 0 DOWN
 
tomaszjed1994 


Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 13:31   

Poza tym i tak "stary" jest lepszy :D
0 UP 0 DOWN
 
Jarrken 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 14:56   

Wbrew wszelkim opiniom o wysokich wymaganiach "starego" wcale nie jest tak źle. Sądzę, że w tej szkole nie ma aż tak dużo nauki, więc nie we wszystkie plotki trzeba wierzyć.
0 UP 0 DOWN
 
Mateusz2694 

Wiek: 29
Dołączył: 13 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 14:58   

dj.flesh napisał/a:
Wszystko zależy, wydaje mi się, że poziomy są wyrównane, byleby nie trafić na `same kosy` ;p Mi po pierwszym roku w starym nie jest tak źle, fakt faktem wszędzie uczyć się trzeba :)



Potwierdzam. :) Obydwie szkoły są dobre. Uczą niemalże na jednakowym poziomie. To zależy jedynie od Ciebie jak będziesz się uczył :-P
0 UP 0 DOWN
 
Snoze 


Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 14:59   

Jak dla mnie w "starym" jest lajt. Jak narazie niema tak duzo nauki fakt faktem, ze trzeba sie przestwawic na to ze jest tu troche wiecej nauki ale jak juz sie wbijesz w te trybiki to idzie szybko i jest calkiem wporzadku :D
0 UP 0 DOWN
 
miku18 


Wiek: 29
Dołączyła: 12 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 15:00   

Zdecydowanie stary ogólniak lepszy :D
0 UP 0 DOWN
 
oszołomek 


Wiek: 29
Dołączyła: 12 Paź 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-10-12, 15:02   

Jestem uczennicą 1 klasy LO I i na razie, nie narzekam. Z opowiadań moich rówieśników z nowego ogólniaka, szkoła jest sympatyczna, a nauczyciele w porządku. U nas podobnie, system oceniania jest dosyć "hardcorowy" :D ale jeżeli wybierzesz się niezależnie do któregoś z tych ogólniaków to nie ma co patrzeć na oceny! Ucz się pod mature! :) No i oczywiście, zeby zdać. :P

Według mnie moja szkoła jest naprawde fajna, polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
zmora-1 


Wiek: 29
Dołączyła: 12 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 15:09   

Najlepiej pójść tam, gdzie bliżej domu. :D
0 UP 0 DOWN
 
karmellino 


Wiek: 113
Dołączyła: 28 Paź 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-10-28, 12:20   gdzie są ładni chłopcy?

gdzie są przystojniejsi chłopcy; w starym czy nowym?
Proszę o szczere wypowiedzi

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
magdalenka_95 


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-28, 12:25   

Moim zdaniem I Lo jest spoko, a uczyć i tak się trzeba...
0 UP 0 DOWN
 
Lusia15_95 


Wiek: 28
Dołączyła: 28 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-28, 12:26   1 LO moje wrazenia

Mysle, że poziom nauki w obu liceach jest jednakowy, sama chodze do jedynki i czuje sie tu swietnie... panuje mila atmosfera i trafilam na super klase, ogolnie jestem b. zadowolona... jest sporo nauki, ale liceum to liceum, nudzilabym sie gdybym nie miala lekcji do odrobienia ;) ;);) pozdro
0 UP 0 DOWN
 
Dorka 
Watashi no namae wa Dorota desu



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Kwi 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-28, 12:27   

karmellino napisał/a:
gdzie są przystojniejsi chłopcy; w starym czy nowym?


W starym ;P
Nie no, to zależy, kto jaki ma gust.
0 UP 0 DOWN
 
DonArrow 
Mnie zakazy nie dotyczą



Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-28, 14:10   

karmellino napisał/a:
gdzie są przystojniejsi chłopcy; w starym czy nowym?


Ehh, tu o naukę chodzi, nie o towarzystwo i fajnych chłopców... No, ale jako, że jesteś kobietą uznaję to za normalne. Nie wypowiem się o stopniu przystojności(?) bo w moim wykonaniu byłoby to uznane za lekkie odchylenie od norm przyjętych w naszym państwie.

Ja chodzę do II LO (a raczej już kończę) i uważam, że to normalna szkoła. Na ścianach nie wiszą uczniowie powieszeni za kciuki bo nie odrobili zadania domowego, a nauczyciele nie chodzą z AK47 zachowując się jak SS-mani. Najnormalniejsza szkoła w której spokojnie można kontynuować naukę po gimnazjum.

Ponadto, skoro w gronie pierwszaków znalazły się całkiem ładne dziewczyny, to i chłopaków pewnie przystojnych nie zabraknie - nie mi oceniać.

edit:
PS. Jeżeli odpowiada Ci typ: krok w kolanie, a kolana w kostkach i nierozłączny z kapturem, no to zapraszam do Nowego (IILO). Przyjechała w tym roku dostawa kilku takich. Ogólnie wadliwa partia. Pewnie to jakaś pomyłka...
Ostatnio zmieniony przez DonArrow 2010-10-28, 14:16, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czy, ii, lo, lo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu