Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
POSZUKIWANY perkusista i basista
Autor Wiadomość
KubaNightRaider 

Wiek: 29
Dołączył: 20 Lip 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2008-05-06, 18:44   POSZUKIWANY perkusista i basista

No więc tak - temat chyba mówi sam za siebie. Poszukuję perkusisty i basisty grających metal. Planuję w bliskiej przyszłości założyć z kolegą zespół (on - gitara elektryczna, ja - gitara elektryczna). Gramy od 1,5 roku osobno i teraz chcemy pograć razem z jakimiś innymi instrumentami, a może potem z wokalem. Mamy po 14 lat. Zaczniemy zapewne od kilku coverów zespołów takich jak: Metallica, Iron Maiden itp. Szczegóły obgadamy jeśli ktoś się zgłosi. Najlepiej jakieś zgłoszenia lub informacje piszecie na gg - 9881816 :)

WYMAGANY WŁASNY SPRZĘT

P.S. Salki do prób jeszcze nie mamy ale o tym też pomyślimy jeśli ktoś się zgłosi.
0 UP 0 DOWN
 
bezimienny90 
Breed Room



Wiek: 34
Dołączył: 25 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: miejscowy

Wysłany: 2008-05-06, 20:13   

O stary, nie chciał bym być jakiś wredny czy coś, ale z doświadczenia wiem, że jak zaczyna sie grać z kimś to raczej lepiej zacząć grac z 1 instrumentem - czyli moja rada: zagraj z kumplem 2 - 3 proste kawałki Metallici albo Ironów bo oni nie mają skomplikowanych piosenek < np Enter Sandman Metallici czy Dream of Mirrors Ironów > jeżeli już będziecie sądzić, że wasze kawałki są w takim stanie opracowanie, że możecie do tego spokojnie dołożyć perkusje czy bass, to wtedy zacznijcie szukać. Tylko problem w tym, że najwiekszy popyt jest właśnie na perke i bass, lecz takich coraz więcej w Brzegu.

PS: napisałem to, bo wiem o co chodzi bo jestem basistą i wiem "gdzie jest pies pogrzebany" ;)
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-07, 08:25   

o to ciekawe, ze rusza sie ilosc perkusistow i basistow :) chlopaki dzialajcie i to zebyscie grali we dwojke tez jest dobrym pomyslem, ale nie widze takiej potrzeby. Szukajcie, jeszcze troche to potrwa zanim znajdziecie instrumentalistow, salke i zaopatrzycie sie w sprzet. Powodzenia :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: basista, perkusista, poszukiwany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu