Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Małe pytanie do UM ... !
Autor Wiadomość
anonimzxc 

Wiek: 41
Dołączył: 08 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-04, 14:09   Małe pytanie do UM ... !

Witam. 1 pytanie. Dlaczego UM , rep. FB i jakaś 3 drużyna dzisiaj zrobiły sobie turniej na głównej płycie stadionu , a brzescy piłkarze (juniorzy młodsi) musieli grać swój LIGOWY mecz z Olesnem na "gazowni" ,to jest śmieszne ... Jakiś nikomu nie potrzebny i w ogóle nie ważny turniej był na płycie głównej , a młodzież musiała grać na bardzo złym boisku. Jak Ci młodzi piłkarze mają się rozwijać ? Jak w tym mieście na powstać poważny i walczący klub w lepszej lidze niż "okręgówce" jak nie ma na to godnych warunków ?
Ważniejsi jest UM ?

czekam na odpowiedź
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-04, 14:27   

To chyba nie jest pytanie do UM. A raczej do organizatorów, a tych było więcej. Nie uważam też, żeby ten turniej był niepotrzebny - ja się bawiłem przednio, a nie jestem ani UM ani ta trzecia drużyna.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-04, 14:56   

Mimo, że grałem w tym turnieju, to też się zdziwiłem, że gramy na głównym, a juniorzy młodsi na "gazowni". Nic by nam się nie stało, gdybyśmy zagrali na gorszym boisku, a młodzi jeżeli jest tylko taka możliwość, powinni grać na dobrych murawach. Nie wiem, kto o tym decydował, ale mam nadzieję że w przyszłości to młodzi piłkarze będą mieli pierwszeństwo.
0 UP 0 DOWN
 
kub 

Wiek: 24
Dołączył: 14 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-04, 20:19   

Jesteśmy w Polsce... a tu przecież zawsze jest na odwrót. Później durne gadanie, że młodzież się szlaja po ulicach pijąc alkohol itd. Szczerze mówiąc sam bym wolał wypić piwo niż grać na gazowni.

Mecz ligowy na polu. Turniej dla relaksu na płycie głównej. Jest osoba, która te zajście wytłumaczy?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-04, 21:54   

Ja postaram się po swojemu i tak, jak rozumiem idee, które przyświecały orgnizacji Dni Księstwa. Od samego początku Inicjator całości podkreślał, że to ma być coś wyjątkowego, coś, żeby każdy z Brzeżan miał możliwość uczestniczenia w czymś, czego na co dzień nie może doświadczyć.

Ligowy mecz (która to liga, że zapytam?) na dużym boisku jest chyba chlebem codziennym dla graczy. Mecze w takim (jak dzisiaj) składzie i publicznością są świętem niecodziennym i myślę, że to jest powód ku temu, aby raz na jakiś czas zrobić coś na odwrót. W wielu róznych kulturach praktykuje się podobne praktyki.

Nie wiem co na to inni Organizatorzy, ale tak ja rozumiem to co się stało. Prosząc o wyrozumiałość jednocześnie przepraszam za spowodowanie foux pass. Myślę, że taka sytuacja więcej nie będzie miała miejsca.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-05-04, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
anonimzxc 

Wiek: 41
Dołączył: 08 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-04, 23:39   

I liga juniorów młodszych w tym woj.
Tyle Ci powiem : Ty jesteś zadowolony itp. bo grałeś na głównym jakiś tam turniej ...
ja jestem zawodnikiem BTP , postaw się w mojej sytuacji a nie myśl tylko o sobie i pomyśl co jest ważniejsze : przyjemność z gry (mielibyście też ją na "gazowni" , nie cieszyłeś się z boiska tylko z tego że grasz z kumplami itp.) czy może ważniejsze jest szkolenie młodzieży i przyszłość kluby (miasta)

Wiem że Ty zaraz napiszesz coś w stylu :
To tylko jeden mecz i to nie ma znaczenia ...

Lecz się mylisz ,to nie pierwsza taka sytuacja w tym klubie

PODKREŚLAM
śmieszny turniej UM , FM i kogoś tam jest ważniejszy niż mecz LIGOWY
Nie wiem kto za to odpowiada, ale WIELKIE BRAWA I GRATULACJE dla tego Pana/Pani .
0 UP 0 DOWN
 
prinzen13 


Wiek: 31
Dołączył: 14 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-04, 23:59   

anonim, wy wszytskie mecze gracie na gazowni czy tylko ten zagraliscie ?
pewnie ogladales ostatnio lige mistrzow to widziales ze na stamford bridge podobne boisko ;)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-05, 00:19   

Hmm, z samą organizacją nie mam wiele wspólnego bo przyszedłem "na gotowe". Ale kombinuję tak:
Właścicielem stadionu nie jest liga a miasto. Władze miasta wymyśliły do zarządzania stadionem (plus oba baseny) MOSiR. Na stadionie były zarówno władze miasta (wszelakie) oraz dyrektor MOSiR'u. Może i młodzież mogła by zagrać na głównym boisku ale po pierwsze dziwnym było by gdyby właściciel potrzebował zgody kogokolwiek żeby skorzystać z własnej murawy, a poza tym i tak nie wierzę że nie pytał! Tym bardziej, że w tej enigmatycznej, trzeciej drużynie (w której ja grałem także) grał Mariusz Grochowski z tego co wiem dość mocno z BTP związany. Poza tym byli obaj zastępcy burmistrza i podejrzewam, że to oni (lub jeden z nich) podjął decyzję. Myślę, że to adresaci powyższych pretensji, acz mogę się mylić.
Całej idei turnieju bym nie ośmieszał, a i umniejszał ważności UM bo tak naprawdę od UM zależy kto ze stadiony korzysta (pośrednio przez MOSiR mają dość spore wpływy jak to właściciel). To tak z mojego punktu widzenia tyle.

P.S. Aha, tą enigmatyczną, trzecią, niezidentyfikowaną jak dotąd drużyną była drużyna Rady Miejskiej w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-05, 00:22   

anonimzxc, ciebie nie obchodzi nasz turniej FB i UM a mnie nie obchodzi twoj mecz ligowy stary. Korona ci z glowy spadla ze zagrales na gazowni po ktorej caly czas biegasz na treningach ?

anonimzxc napisał/a:
przyjemność z gry (mielibyście też ją na "gazowni"


a wy niemieliscie? skoro my bysmy mieli to i wy powinniscie miec jacys nad ludzie jestescie czy co ?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-05, 01:05   

anonimzxc napisał/a:
I liga juniorów młodszych w tym woj.
Tyle Ci powiem : Ty jesteś zadowolony itp. bo grałeś na głównym jakiś tam turniej ...


Nie grałem. Jestem kibicem drużyny Forum Brzeg i tyle. I podobnie jak Ty jestem forumowiczem.

anonimzxc napisał/a:
jest ważniejsze : przyjemność z gry (mielibyście też ją na "gazowni" , nie cieszyłeś się z boiska tylko z tego że grasz z kumplami itp.) czy może ważniejsze jest szkolenie młodzieży i przyszłość kluby (miasta)


Kiedy ja grałem, to wystarczyła zwykła szmacianka i kawałek betonu pod blokiem. Ale fakt - to nie liga. A tak poza tym - hmm nie znam układów, nie wimek czy normalnie gracie na WIELKIEJ murawie.

Sprawy klubowe to w sumie nie moja działka. Ja raczej w ogóle bym nie przyszedł na żaden mecz, bo na co dzień mam swoje hobby zupełnie rózne od kopania gały. A tak dzięki temu meczowi wiem, że istnieje takie coś jak I Liga Juniorów Modszych i że ma ambicje. Dzięki temu meczowi i Waszej ofiarności wszyscy korzystają :) .

Pomimo tego, że nie grałem, jeszcze raz przepraszam. Niestety nie mam wpływu na decyzje podjemowane przez Działaczy i Kluby. Myślę, że Inicjator po prostu nie wiedziała, że coś się pokrzyżowało, bo na pewno by do tego nie dopuściła. Ja też nie wiedziałem, bo bym ingerował w ten czy inny sposób. Robilem swoją działkę, wykonałem ją tak, jak się dało, a na mecz przyszedłem już dla przyjemności i zabawy.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
anonimzxc 

Wiek: 41
Dołączył: 08 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-05, 01:07   

Do prinzen13 : zawsze gramy na głównym.
Do blaster : Ale Ty zrozum, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Ten wasz turniej mógł by byś na gazowni bo tam po Was nie było widać jakiegoś potencjału piłkarskiego (drużyna FB) więc moglibyście iść na "gazownie" ,a my (5 miejsce w lidze) graliśmy z Olesnem (2 miejsce) , to był dla nas ważny mecz , który powinien się odbyć na normalnych boisku ("gazowni" tak nazwać nie można)
0 UP 0 DOWN
 
mahawir 

Wiek: 35
Dołączył: 27 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-05, 01:18   

Podobnie sprawa miała by się gdyby sesja Rady Miasta lub innej instytucji zarządzającej zamiast w pełnej estymy sali ratuszowej odbyła się w ewentualnych katakumbach owego obiektu. Trudno sie mówi?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-05-05, 02:43   

anonimzxc napisał/a:
Do prinzen13 : zawsze gramy na głównym.


anonimzxc napisał/a:
Wiem że Ty zaraz napiszesz coś w stylu :
To tylko jeden mecz i to nie ma znaczenia ...

Lecz się mylisz ,to nie pierwsza taka sytuacja w tym klubie

Nie pierwsza taka sytuacja, a zawsze gracie na glownym...
Moglbys sie, Anonimzxc, zdecydowac. Chyba ze masz na mysli jakies inne sytuacje...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-05, 08:30   

anonimzxc napisał/a:
(5 miejsce w lidze)
tez klasy nie pokazujecie nie stojac nawet na "pudle"
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-05-05, 09:15   

Nie widzialem ich jeszcze w grze, ale piate miejsce to nie jest zle.
Wazne, zeby grali najlepiej jak potrafia i rozwijali sie.
Pod warunkiem, ze beda grali, a nie narzekali jak gwiazdorzy. Boisko bylo takie samo dla obu druzyn...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, male, pytanie, um


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu