Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Film: Brzeg na weekend
Autor Wiadomość
jahus 



Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-03, 23:30   Film: Brzeg na weekend

Czy ktoś widział? A może nagrał? Może wie gdzie w sieci znaleźć? Jak wypadł nasz piękny powiat? ;]
0 UP 0 DOWN
 
Dorka 
Watashi no namae wa Dorota desu



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Kwi 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-03, 23:49   

Mam nagrany (ale nie mam jak pożyczyć, bo jest na tunerze z Cyfry) i oglądałam. Dla mnie nic specjalnego, ale można się trochę dowiedzieć.
Był pokazywany Brzeg, Małujowice, Brzezina, Grodków i Głębocko. Więcej tajemnic nie zdradzę :P
Ostatnio zmieniony przez Dorka 2008-05-03, 23:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
mad23 


Wiek: 76
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 9 / UP 4



Wysłany: 2008-05-05, 16:28   

Film KOSZMAR. Zrealizowany bez pomysłu (scenariusz powstawał chyba "na kolanie" w trakcie realizacj). Osoby prowadzące odwaliły chałturę. Rwane tematy, bez składu i ładu. Jednym słowem kompromitacja. Osoby nie związane z Brzegiem nic się nie dowiedzialy o Brzegu, a było to nadawane na TV Polonia, czyli dla Polaków z zagranicy ZGROZA!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli takie mają być programy w telewizji publicznej (czyli telewizji "misyjnej") to ja przestaję płacić abonament
0 UP 0 DOWN
 
tadjurek 


Wiek: 74
Dołączył: 14 Paź 2005

UP 117 / UP 4


Skąd: oczywiście z Brzegu

Wysłany: 2008-05-05, 23:16   

Rzeczywiście, była to nijaka reklama i promocja miasta. Przykłady: pokazano produkcję chalwy w PWC Odra a tymczasem zakład ten nie może być zwiedzany przez turystów choćby ze względu na rygorystyczne przepisy sanitarne; pokazywano Brzeg z wieży ratusza, konia z rzędem przyjezdnemu turyście, któremu uda się tam wejść;
sporo czasu poświęcono przyjęciu i degustacji kulinarnych specjałów w skansenie pani Drozdowej w Głębocku - jaki turysta będzie miał tyle szczęścia, że natrafi tam na taką wyżerkę z udziałem samego burmistrza Grodkowa. itp.itd.
Program ten to był typowy telewizyjny misz-masz, z powycinanymi wstawkami informacji udzielanych przez znane w Brzegu osobistości i cały czas mizdrzącą się bohaterką niby podróży po naszym mieście i jego okolicy.
Słabe to i byle jakie.
0 UP 0 DOWN
 
jahus 



Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-07, 10:19   

Smutno to czytać, ale mimo wszystko jeśli ktoś to nagrał, czy moze wie, czy jest to gdzieś w internecie to byłbym wdzięczbny za takie informacje.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, film, na, weekend


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu