Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy znacie zespół "Pożar Moskwy"
Autor Wiadomość
Scofield89 


Wiek: 35
Dołączył: 29 Lis 2007

UP 0 / UP 1



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-25, 18:30   

http://www.pozarmoskwy.ar...Demo2/demo2.zip

Tutaj zamieszczam linka do demka zespołu "Pożar Moskwy"
w którego muzyce możemy usłyszeć inspiracje takimi kapelami jak "Armia" czy "KULT"
Gorąco Polecam. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-25, 21:16   

moze troche wiecej o tym skladzie :)
0 UP 0 DOWN
 
Scofield89 


Wiek: 35
Dołączył: 29 Lis 2007

UP 0 / UP 1



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-25, 21:24   

Szczerze powiedziawszy z kapelą zetknąłem sie zaledwie pare dni temu przeglądając forum zespołu Armia i wiem o niej jak narazie bardzo mało.Nie mniej jednak sama muza prezentuje sie bardzo ciekawie i fajnie sie tego słucha.Niestety pierwszego demka nie miałem przyjemności słyszeć. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Scofield89 2008-04-25, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-25, 23:09   

Scofield89 napisał/a:
http://www.pozarmoskwy.art.pl/multimedia/audio/studio/Demo2/demo2.zip

Tutaj zamieszczam linka do demka zespołu "Pożar Moskwy"
w którego muzyce możemy usłyszeć inspiracje takimi kapelami jak "Armia" czy "KULT"
Gorąco Polecam. :wink:

Ahahaha, ale przypadek!
Grześku, w PM gra dwóch moich znajomych (Szerle i Lubiej) miałem też przyjemnośc poznać basistę - polake, Grabka nie znam. Jeśli chcesz, to podeślę Ci kilka koncertów, bo chyba jeszcze mam zachomikowane. Co do samego zespołu, to irytuje mnie głos wokalisty. Teksty, jak się wsłuchać, też specjalnie mi się nie podobają. Z pierszego demo zespołu polecam utwór 'Stalej', który, moim zdaniem, jest naprawde dobry. Zespół ów działa rok z groszami, nagrał dwa demka, zagrał kilka (naście ?) koncertów, w tym trzy jako support przed Kultem (podobno bardzo wpadli w ucho Kazikowi). Dodam też, iż perkusista zespołu tworzy solowo jako Tamburino Gypsy School, gra na basie w zespole 'neno' (niedawno wydali demo) oraz udziela się w skłądzie Patrico :censored2:&Michaello Masturbattio ( też niedawno zrobili świetny materiał). Świeża krew z Warszawki.
 
Scofield89 


Wiek: 35
Dołączył: 29 Lis 2007

UP 0 / UP 1



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-26, 08:21   

Krzychu kurde normalnie niedługo to będzie szybciej sie Ciebie pytać kogo nie znasz niż znasz :D Koncertami oczywiście jestem zainteresowany i wszelkimi materiałami jakie posiadasz z dotychczasowej twórczości tego zespołu ;) Jak coś to przez gg albo Ci podam swego maila :wink:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-26, 08:56   

Ja mam tylko takie szybkie pytanko, zanim zacznę myśleć o porządkach..czy Ty Scofield89, albo Krzysieq, współtworzycie zespół, który linkuje Scofield89, czyli do "Pożar Moskwy", bo jeśli nie, to wszystko powinno się znaleźć w innym temacie.
To jest nasza twórczość i tutaj "chwalimy się swoimi rzeczami" - także jeśli powyższe nie są Wasz należałoby założyć inny temat (ewentualny porządek w tym temacie zrobię jutro)
0 UP 0 DOWN
 
Scofield89 


Wiek: 35
Dołączył: 29 Lis 2007

UP 0 / UP 1



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-26, 11:02   

smooth napisał/a:
czy Ty Scofield89, albo Krzysieq, współtworzycie zespół, który linkuje Scofield89, czyli do "Pożar Moskwy"


Nie ani ja ani z tego co wiem Krzysieq nie współtworzymy zespołu Pożar Moskwy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-26, 12:35   

smooth napisał/a:
Ja mam tylko takie szybkie pytanko, zanim zacznę myśleć o porządkach..czy Ty Scofield89, albo Krzysieq, współtworzycie zespół, który linkuje Scofield89, czyli do "Pożar Moskwy", bo jeśli nie, to wszystko powinno się znaleźć w innym temacie.
To jest nasza twórczość i tutaj "chwalimy się swoimi rzeczami" - także jeśli powyższe nie są Wasz należałoby założyć inny temat (ewentualny porządek w tym temacie zrobię jutro)

Masz w zupełności rację. Niestety, skoro temat kapeli został poruszony w tym wątku, to tu odpowiedziałem. Obawiałem się, że gdybym przeniósł odpowiedź, nawet wraz z pytaniem, do odpowiedniego topicu, to mogła by pozostać niezauważona przez Scofielda. Kajam się.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czy, moskwyquot, quotpozar, zespol, znacie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu