Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Franco Zarrazzo
2008-05-14, 09:01
Tango show, casting modelek do pokazu mody tangowej IBIZA !
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
  Wysłany: 2008-04-25, 12:02   Tango show, casting modelek do pokazu mody tangowej IBIZA !



Godz. 19.00 !

Oficjalne otwarcie warsztatów z Aishą&Victorem, spotkanie z Mistrzami, lekcja pokazowa, dalszy ciąg castingu dziewczyn do pokazu mody tangowej.

Więcej info o Aisha Fashion Show lada chwila.

Wymagany wiek - ukończone minimum 16 lat. Bez ograniczeń górnych. Tango jest DLA WSZYSTKICH !!!.

Pierwszeństwo mają dziewcznyny już tańczące, lub uczestniczące w zajęciach Grupy Nieformalnej Projekt: Tango-Brzeg.

UWAGA!!! W zasadzie Fasion Show jest TYLKO dla dziewczyn brzeskich i okolicznych. Dalsze info w drodze :) .

Program warsztatów: http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=10638
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-05-14, 09:01, w całości zmieniany 7 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-28, 23:50   

Dostaliśmy maila od Aishy. Oto, co ona pisze o swoim pokazie mody. Zachęcamy wszystkie dziewczyny do zapoznania się z tekstem i spróbowania tanga i... postawienia stopy razem z nami na wybiegu :) .

Tango to nie tylko taniec, to nie tylko sentymentalna czy dramatyczna muzyka, nie tylko poezja tangowa, to też filozofia życia, na którą bez wątpienia składa się również sposób ubierania się - moda tangowa. Jeśli zapytałabym kogokolwiek z Was z czym kojarzy Wam sie tango w ubiorze, bez zastanowienia dostałabym lawinę słów i skojarzeń: kolory: czarny i czerwony, wydekoltowane suknie, głębokie wycięcia spódnic i sukienek, obcisłe seksowne gorsety, czarne kabaretki, róże jako akcesoria, wysokie obcasy, brokat czy inne świecące, sceniczne materiały, długie, sięgające za łokieć rękawiczki etc. Jeśli w jednym, czy kilku słowach mielibyście określić modę tangową, były by to przymiotniki: elegancka, zmysłowa, sexy, ekstrawagancka, tajemnicza a przede wszystkim... KOBIECA.

Tango stawia kobietę na piedestale. To my, kobiety jesteśmy muzami i podmiotami tanga. JESTESMY NAJWAŻNIEJSZE! BEZ NAS NIE MA TANGA!!! Bycie muza, znaczy inspirować partnera do podarowania nam tanga, naszej mocy. Ta inspiracja zaczyna się już wizualnie: przez oczy, a potem dochodzą inne zmysły: słuch, zapach, dotyk. TANGO JEST GRĄ ZMYSŁÓW, wśród których WIZUALNOŚĆ ODGRYWA PIERWSZE SKRZYPCE: to wzrokiem ´cabezeo´ mężczyźni w Buenos Aires proszą do tańca kobietę. Z drugiej strony, pozwolę sobie powiedzieć: „jak sie ubierzesz, tak się czujesz” i można pociągnąć dalej: „jak sie ubierzesz, tak zainspirujesz, jak sie ubierzesz, tak zatańczysz”. Stad też, znając potrzebę kobiety w tangu aby czuć się BOGINIĄ na tę jedna noc, mam przyjemność w czasie każdego tournée po Europie prezentować specjalna kolekcję tangową. Nazywam ja „ MAGIA TANGA” - OD KOPCIUSZKA DO KSIĘŻCZNIKI, albo z zabieganej kobiety pracy - po prawdziwa Damę Nocy. To tylko jeden krok. Jedna decyzja, dotknięcie czarodziejskiej różdżki.

W tym przypadku, chciałabym pobawić się w czarodziejkę i poczarować dziewczyny z Brzegu. Chcę mieć kilka tuzinów Księżniczek, odważnych i gotowych na eksperymenty. Z pomocą wizażystki i fryzjera, te zazwyczaj w Polsce ubrane na czarno dziewczyny na milongach zabłysną inaczej. Tango to wszystkie kolory czyniące, że kobieta rozkwita (w tańcu, przed i po) jak kwiat. Moje dziewczyny - modelki zechcę poddać METAMORFOZIE, po której z trudem będą rozpoznawane nawet przez znających je mężczyzn, partnerów do tańca. Te dziewczyny staną się muzami.

MOJA KOLEKCJA TANGOWA ma być inspiracją dla partnerów i partnerek. Kreacje mają kilka źródeł. Wiele to stroje zaprojektowane przeze mnie i uszyte w Buenos Aires przez doświadczone i współpracujące ze mną krawcowe – modystki, inne to części kolekcji, szczególnie tangowych, pochodzą od znanych designers, czyli projektantek z Buenos Aires: Natalia Antolín, Kosiuko, Ona Saez. Niektóre używane były na pokazach mody w Buenos Aires, a w końcu są też stroje, szczególnie do tango show, które były użyte przeze mnie w czasie jednego lub kilku show i zostają, jak co roku na początku i na końcu tournée. Poddane ´licytacji´ i sprzedane na ´aukcji´- aby być dumnie noszone i tańczone przez boginie tanga, które mają odwagę na coś ´więcej ´i ´inaczej´. Myślę, że każda kobieta, szczególnie ta, która nie miała dotychczas odwagi być ´zmysłową´ kobietą tanga, znajdzie coś dla siebie.

Sam pokaz i jego przygotowanie traktuję jako dalszy ciąg lekcji techniki dla kobiet a właściwie więcej, lekcji filozofii tangowej i świadomości ciała dla kobiet. Moja misja specjalna to właśnie zmiana kobiet. Ukobiecić kobietę tanga. Zbliżyć Polkę do la Porteña (kobieta z Buenos Aires). Nie przestaje to być zabawa, w której sobie nawzajem pomagamy, doradzamy i oceniamy. Jest dużo zdrowego śmiechu a także autokrytycyzmu. Całe pokłady nieznanych, nienazwanych emocji wyłaniają się na powierzchnię. Nie ma presji sprzedaży, mam wiele klientek czekających na moja kolekcję w innych krajach Europy. Zdarzyło się tylko, że BRZEG jest pierwszy.

Dla wielu moich ´modelek - uczennic tanga´ jest to po prostu terapia. Tangoterapia.

ADELANTE! BIENVENIDAS!
Saludos!
Aisha


Od Franka: Dziewczyny chętne do pokazu (wiek od 16 lat do... 150 :P ) - kontakt na maila: francozarrazzo@tlen.pl

Organizacja pokazu i podszkolenie dziewczyn - bezpłatne. Wymagany jakikolwiek kontakt z tangiem argentyńskim - pokaz mody tangowej wymaga poruszania się tangowym krokiem. Najbliższe tangowe zajęcia już w środę 30 kwietnia w BCK.
Polecamy zajęcia z techniki tangowej dla kobiet z Aishą - szczegóły w oddzielnym wątku na forum w dziale TANCE.

F.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-04-29, 08:36, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-04-29, 09:20   

coraz bardziej mnie ciągnie do tego tanga... Franek, może bym się nadawała? ;) i do tańca i do pokazu mody :P hm?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-29, 09:25   

Jesteś jedą z pierwszych osób na liście (wpisana już obligatoryjnie :P ). Jasne, że się nadajesz ! Ale musisz musisz musisz trochę liznąć tanga. Jutro (w środę) bezpłatna lekcja w BCKu. Potem polecam technikę dla kobiet z Aishą i Victorem. Ta jest płatna, ale warto - absolutnie warto. Tam będzie ustalany grafik spotkań oddzielnych, poza programem warsztatów, dla dziewczyn do pokazu mody.

Postaram się jutro być na lekcji osobiście. I obiecuję (w ramach osiemnastkowego prezentu) jakąś prywatną lekcję (pod nadzorem przyzwoitek - oczywiście ;P:P:P:P).
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-05-01, 08:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Francotango 
Franco, Eberhard Mock, etc



Wiek: 25
Dołączył: 17 Wrz 2007

UP 12 / UP 9


Skąd: Z dyfuzji kultur

Wysłany: 2008-05-01, 07:02   

A jak to wyglądało w Istanbule w 2006? :

http://pl.youtube.com/watch?v=_t86wWDQGog

Ciekawe, co wymyśliła Aisha dla Brzeżanek.
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-12, 07:57   

Niech żałują ci co nie byli
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-12, 09:18   

ja żałuję :( i to nawet bardzo... a co do pokazu... piszę się :P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-12, 09:33   

Pokaz.... hmm. Aisha prosiła, żeby to były dziewczyny mające cokolwiek wspólnego już z tangiem. Robaczek - zaliczyłaś pierwszy kontakt. W środę o 21 po warsztatach w klubie IBIZA przygotowanie dziewczyn do pokazu. Poznasz Magię z jeszcze innej strony :) . Abrazos!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: casting, do, ibiza, modelek, mody, pokazu, show, tango, tangowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu