Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Metallica -> Koncert 28.05.2008r. Środa:)
Autor Wiadomość
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-22, 22:40   Metallica -> Koncert 28.05.2008r. Środa:)

no.... to kto jedzie? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-05-22, 23:08   

Grzechu_Overlord, a może zdradzisz trochę więcej informacji na temat tego koncertu ?!
0 UP 0 DOWN
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-23, 09:41   

Koncert odbędzie się na chorzowskim stadionie, 28.05.08r. .

Plan imprezy przedstawia się następująco:
18:15 - 19:00 - MNEMIC
19:30 - 20:30 - MACHINE HEAD
21:00 - 23:00 - METALLICA

Bilety w cenach: 125 zł - 770 zł (wyprzedane)

"Metallica powraca po 4 latach do Polski. Najpopularniejsi metalowcy wszechczasów robią tournee po Europie i pojawia się ponownie na chorzowskim stadionie. Metallica to jeden z zespołów, który odniósł największy sukces komercyjny, a jednocześnie miał największy wpływ na rozwój muzyki w latach 90-tych. Ponad 90 milionów sprzedanych płyt, z czego 57 milionów w USA, laureaci siedmiu Nagród Grammy oraz czterokrotnie na szczycie listy Bilboardu. Album wydany w 1991 roku sprzedał się w ponad 14 milionach egzemplarzy, co plasuje go na 25 miejscu najlepiej sprzedających się w Stanach płyt. Wielu fanów uważa, że Metallica skończyłą się na "Master of Puppets" czy czarnym albumie, ale bilety na koncert szybko się wyprzedały, co oznacza że gwiazda Metalliki nie gaśnie." (aktivist.pl)
0 UP 0 DOWN
 
Yatering 

Wiek: 39
Dołączył: 20 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-27, 12:42   

May pytanie, czy ktoś jedzie samochodem z Brzegu do Chorzowa na ten koncert i ma może jedno miejsce (może być leżące/stojące :P ) w samochodzie? Jeśli tak to proszę o kontakt, bo podróż pociągiem jest chyba kapkę droższa niż zrzutka na benzynę w kilka osób ;) :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-29, 11:58   

No i co, Szatany? Żaden nie napisze jak bylo, czy coś? Na początek setlista z koncertu:

Creeping Death
For Whom The Bell Tolls
Ride The Lightning
Harvester of Sorrow
The Unforgiven
...And Justice For All
Devil's Dance
Disposable Heroes
Welcome Home (Sanitarium)
Master Of Puppets
Whiplash
Nothing Else Matters
Sad But True
One
Enter Sandman
- - - - -
Last Caress
So What
Seek and Destroy.


Ave
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-29, 13:03   

Hmm setlista nie najgorsza, choć ja będąc zapewne czekałbym na "Orion", ale czy oni w ogóle to grają na koncertach.
A teraz..czy w ogóle ktoś był z forumiwiczów na koncercie? No i jak wrażenia?
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-29, 13:10   

smooth napisał/a:
Hmm setlista nie najgorsza, choć ja będąc zapewne czekałbym na "Orion", ale czy oni w ogóle to grają na koncertach.
A teraz..czy w ogóle ktoś był z forumiwiczów na koncercie? No i jak wrażenia?

Mnie na koncercie nie było, ale mam info od moich wysłanników, którzy w recenzjach mnie jeszcze nie zawiedli:
Komandor na forum Kultu napisał/a:
Również miałam okazję być na tym koncercie.... i jestem szczęśliwa z tego powodu, bo naprawdę był świetny
Co do części muzycznej... to jak dla mnie to trochę za dużo basu było, bo w niektórych momentach wręcz zagłuszał pozostałych... ale i tak koncert pod tym względem udany no i dodatkowo to całe widowisko... po prostu super widać, że wszystko do grane do ostatniego momentu... no i sprzęt w Polsce chyba żaden zespół takiego nie posiada... Takich imprez się ni zapomina...
Jedyne co mnie bardzo denerwowało to ochrona FOSA... nienawidzę jej... kurde oni się zachowują jak by byli ważniejsi od samego zespołu...


Koniu na forum Kultu napisał/a:
a mi się podobało
dostałem się na sektor pod sceną mając bilet na sektor siedzący nr. 22
wystarczy pogadać kulturalnie z ochroniarzem i wszystko da się załatwić.

było wypierdowo! jechałem na Machine Head i się nie zawiodłem skopali dupska równo, młynek pod sceną był i było wesoło - fakt nagłośnienie mieli skopane ale i tak usłyszeć największe hiciory to zajebioza! może mało rozgrzało publikę bo niezbyt dużo ludzi kojarzy ich muzykę ZAgrali krótko ale konkretnie i na temat (I wanna see everybody loosing your miiiiiiiiind ) W sumie jedyny łomot który mi się podoba.


a metallica natomiast, coz. Bardzo miły dodatek do Machine Heada Chyba najlepiej grający zespół stadionowy. Typowe amerykańskie show, z ogniami, muzyką i całą aranżacją! Zagrali bdb koncert, ale mnie nie porwali jakoś. Może poza One, Seek and.. oraz Harvester Of Sorrow i Enter Sandman, For Whom The Bell Tolls


Ot, taka namiastka recenzji.
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-29, 13:25   

Smooth napisał/a:
Hmm setlista nie najgorsza, choć ja będąc zapewne czekałbym na "Orion", ale czy oni w ogóle to grają na koncertach.
A teraz..czy w ogóle ktoś był z forumiwiczów na koncercie? No i jak wrażenia?


w setliście zabrakło mi tylko Battery z "Master of Puppets", a poza tym wszystko idealnie. dobiłem się do samych barierek i przez cały koncert moszowałem w "prawie" bezprośrednim kontakcie z Hetfieldem i spółką :wink:

koncert jak najbardziej udany. Metallica się po prostu nie starzeje. przeszkadzało trochę niezbyt dobrze ustawione nagłośnienie (bas i stopa zdecydowanie za głośno, Hammetta też kiepsko było słychać, nie wspominając o wokalu Jamesa :wink: ), choć może była to wina tego, że stałem w dosyć kiepskim miejscu :)

poza tym świetnie :D
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-02, 16:36   

Jak jakiegoś Szatana zainteresuje, to proszę.
Cóż złotówka mocno stoi ostatnimi czasy, chyba się opłaca. :-P
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-02, 23:41   

Krzysieq napisał/a:
Jak jakiegoś Szatana zainteresuje, to proszę.
Cóż złotówka mocno stoi ostatnimi czasy, chyba się opłaca.

Jak jakiś Szatan nie ma pieniędzy/nie chce ich na koncert wydawać/inne coś, to ja znalazłem już torrenta, ściągnąłem, spakowałem, wrzuciłem na serwer. Osobiście Szatanów nie lubię, natomiast wiem, jak miło mieć nagranie z koncertu, na którym się było. Nie musicie dziękować, wystarczy, że za mnie jakąś świeczkę zapalicie na czarnej mszy. Miłego słuchania, moshowania, ryczenia, pogowania, cholerawiecojeszcze. Jakość nie jest specjalnie powalająca, ale posłuchać się nieźle da.
http://www.sendspace.pl/file/ixc8JLsq/
Miłego słuchania.
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

Wysłany: 2008-06-03, 19:25   

Dzięki za linka- już sciągam :D
Moi znajomi byli na tym koncercie .. ahh .. TAAAAAAK im zazdroszcze!!
na ale cóż .. pozostaje powiedzieć "następnym razem" a jak Metallica "obiecała" mają być spowrotem u nas za rok :D (więc pewnie będą za 2-3 lata ;D) ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 2008r, 28, gt, koncert, metallica, sroda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu