Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sala prób... jakieś propozycje?
Autor Wiadomość
gregkeys 



Wiek: 41
Dołączył: 05 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2008-04-04, 07:51   Sala prób... jakieś propozycje?

yo, pytanko brzmi: kto się orientuje gdzie można by wychaczyć jakąś salę do prób, może być z opłatami, ewentualnie miejsce do remontu, ewentualnie do większych inwestycji?
powoli siły ze mnie opadają, potrzebujemy dobrego miejsca do próbowania, może nawet z nieco większymi ambicjami (nagrywanie), jeśli ktoś cos wie niech pisze... dzięks :cry:
0 UP 0 DOWN
 
pocek 
Gitara w CLIMATTcie :)



Wiek: 42
Dołączył: 08 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Brzegu

Wysłany: 2008-04-04, 12:06   

A to male studyjko na makarskiego z tylu butikow na dole?
0 UP 0 DOWN
 
Madziunia 



Wiek: 38
Dołączyła: 14 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-04, 12:26   

Dokładnie na Makarskiego z tyłu butików, schodzi się po schodkach na dół, jest pomieszczenie. Jest ono wyciszone. Kiedyś jakaś grupa miała tam próby. Teraz raczej nikt tam nie urzęduje, wiec możesz spróbować.
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-04, 17:50   

ta salka dawno juz zgnila :) chociaz mozne warto by bylo ja przywrocic do zycia :)
0 UP 0 DOWN
 
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-04-05, 10:34   

A nie wiecie, czy jest gdzieś w Brzegu jakiś budynek w miarę przyzwoitym stanie w którym nikt nie mieszka? Taki obiekt to parę salek dla kilku zespołów. Spotkałem się z takim czymś we Wrocławiu. Bardzo dobra sprawa.
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-05, 16:06   

eliasztp napisał/a:
A nie wiecie, czy jest gdzieś w Brzegu jakiś budynek w miarę przyzwoitym stanie w którym nikt nie mieszka? Taki obiekt to parę salek dla kilku zespołów. Spotkałem się z takim czymś we Wrocławiu. Bardzo dobra sprawa.

Chcesz zorganizować te salki nielegalnie, czy wynająć? Bo wynajęcie to jednak trochę kosztuje. Dobrą miejscówką mogłyby być magazyny kolejowe przy ulicy Towarowej. Sam kiedyś z moją, jakże amatorską, kapelą o tym myślałem. Pozdrawiam.
 
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-04-05, 16:26   

Oczywiście wynająć. W Brzegu jest parę zespołów. W każdym zespole jest kilku ludzi. Tak więc koszt wynajęcia rozbił by się na wszystkich tam grających. Jest to bardzo komfortowa sytuacja. Każdy zespół znalazłby dla siebie miejsce oraz nieograniczony czas do grania.

Spotkałem sie z takim czymś we Wrocławiu. Właściciel miał cały wolny budynek, wszystkie pomieszczenia wynajął dla zespołów i poszczególnych muzyków. Mięli oni 24 godzinny dostęp do grania.

Oczywiści koszty nie są małe, dlatego musi być jak najwięcej chętnych.
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-06, 12:40   

Jest masa pustych budynków. Jednak większość z nich jest w opłakanym stanie i 90% z nich jest zamurowana. Tak jest z budynkami na Kępie Młyńskiej, Dzierżonia i okolicach.
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2008-04-06, 19:17   

Tak już jest.. Opuszczone budynki są zazwyczaj w kiepskim stanie, a osobiście bałbym się trzymać, bądź co bądź, wartościowy sprzęt w takich warunkach.

Powracając do "głównego" tematu to nie bardzo mam propozycje. Większość salek w Brzegu opiera się raczej na znajomościach albo jest załatwiana po rodzinie (jak np. nasza). Trzeba szukać/pytać itp.
A czemu nie garnizon?
Ostatnio zmieniony przez sycha 2008-04-06, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
gregkeys 



Wiek: 41
Dołączył: 05 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-06, 21:06   

próbowaliśmy grać w klubie, ale na głośną muzykę jest za mały i akustyka nie sprzyja twórczym procesom, dźwięki się zlewają, zapominasz słowo "selektywny" i "wyraźny" :shock: ogólnie nie wypaliło, hmm... ewentualnie może ktoś wie coś o czymś "poważniejszym", tzn. większa kasa ale porządne warunki na stworzenie/zbudownie czegoś konkretnego... hmm :?
0 UP 0 DOWN
 
Pablues 


Wiek: 48
Dołączył: 18 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-07, 18:51   

No właśnie. W Brzegu nie ma po prostu miejsca na próby dla muzykujących. BCK już dawno wymiękł pod tym względem, chyba, że np. w garderobie :wink: Swoją drogą to byłoby idealnie mieć do dyspozycji takie miejsce, o ustalonych godzinach w ustalonych dniach za ustaloną kaskę.
Jakby było dużo osób chętnych naprawdę warto byłoby "przycisnąć" temat. Gregkeys, jakby co to możesz na mnie liczyć. Spróbuję sie też sam rozejrzeć za jakimś lokum. Graty za inicjatyw.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-07, 19:10   

Jeśli chodzi o mnie, próbowałem się wywiedzieć jak wygląda sprawa z salką przy sali gimnastycznej ILO, ale osoba, której pytałem już tam nie grywa. Warunki są tam bardzo dobre, a przynajmniej były jakiś czas temu, kiedy miałem okazje być tam na próbie, ale wygląda na to, że trzeba się kontaktować i pytać bezpośrednio właścicieli tegoż przybytku i może warto spróbować od w-fisty starego, Pana Arkadiusza Uloka!
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-07, 20:59   

tez mialem okazje tam grac, bardzo fajna salka:) ale nie wiem jak teraz tam jest warto by bylo sie dowiedziec co i jak, chociaz jak wiem to tylko gral tam zespol p. Uloka.
0 UP 0 DOWN
 
Pablues 


Wiek: 48
Dołączył: 18 Gru 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2008-04-07, 21:13   

smooth napisał/a:
może warto spróbować od w-fisty starego, Pana Arkadiusza Uloka!

Wg mnie nie jest on taki stary... ;) :D Chyba, że chodzi o ogólniak.
Zapytam przy okazji, choć wątpię.
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-07, 23:07   

a moze wlasnie reaktywowac salke w butikach?? to nie jest glupi pomysl bo jak mnie pamiec nie myli salka byla w ok. ale to bylo dawno... :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jakies, prob, propozycje, sala


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu