Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Lekka Atletyka - pchnięcie kulką , rzut młotem
Autor Wiadomość
..X..man..

Dołączył: 24 Paź 2005

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2005-10-24, 22:03   Lekka Atletyka - pchnięcie kulką , rzut młotem

Witam wszystkich użytkowników jest to mój pierwszy post...
TEmat związany z LA czy jest w Brzegu taka sekcja ... bo się przeprowadzam i chciałbym kontynułować swój rozwój ... teraz już ćwicze na siłownii jakieś trzy latka cały czas trenuje zima lato pod okiem trenera , z kulką już mam za sobą osiągniecia na szczeblu powiatu , jest to dla mnie przykre gdyż więcej nic nie osiągne z mojego miasta i szkoły do której chodze ... takie są realia .. juz w maju 2006 bede w brzegu mieszkał ciesze sie bardzo ... i dlatego sie dowiaduje. ..
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-24, 22:21   

Z tego co mi wiadomo, to chyba niestety nic poza jakimiś SKSami. Ale nie jestem na 100% pewien. Jednakże można w inny sposób "pobawić się" sportem...
Pozdrawiam!!!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-25, 06:29   

Jeśli chodzi o lekką to istnieje Brzeski Klub Biegacza Maratończyk, dyscyplin techniucznych chyba juz nikt nie trenuje...
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-10-25, 07:28   

A co za problem założyć? (oprócz finansowego). trzeba napisać jakieś podanko do MOSiRu, czy czegoś w tym typie, zebrać z 8 osób o podobnych zainteresowaniach i gotowe (w teorii oczywiście). Myślę, że w urzędzie miasta niebędą stwarzać problemów, bo oni lubią jak mieszkańcy ich miasta trenyją sport, a tym bardziej jak odnoszą sukcesy. To swego rodzaju promocja miasta (a co za tym idzie dotacje i takie tam).
Pomyślcie nad tym...
:wink:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-25, 15:04   

to co napisałeś w pierwszym nawiasie jest niestety najważniejsze i najtrudniejsze do przeskoczenia... bez tego ani rusz, a Brzeg nie jest miastem, w którym łatwo zdobyć środki na takie przedsięwzięcie...
0 UP 0 DOWN
 
..X..man..

Dołączył: 24 Paź 2005

UP 4 / UP 4



  Wysłany: 2005-10-25, 16:24   

..oj widze że niciekawie jest :( jakiś klub biegacza to mnie nie interesuje za bardzo ... ale chociaż dobrze , że jest ... będe musiał pomyśleć nad Wrocławiem ...
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-25, 16:32   

..X..man.. napisał/a:
..oj widze że niciekawie jest :( jakiś klub biegacza to mnie nie interesuje za bardzo ... ale chociaż dobrze , że jest ... będe musiał pomyśleć nad Wrocławiem ...

nie ma wprawdzie konkurencji technicznych w lekkiej, ale sa za to sporty siłowe, co mogę ci polecić. W Olszance jest klub, który odnosi duże sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej też, chłopaki ćwiczą tam wyciskanie leżąc i zdobywają dużo medali nie tylko na MP
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: atletyka, kulka, lekka, mlotem, pchniecie, rzut


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu