Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Koncert RH+ na 3 rocznicę forumbrzeg.pl
Autor Wiadomość
Ella 



Wiek: 36
Dołączyła: 17 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-17, 15:09   

Ludzie przestańcie tak go chwalić bo jego ambicja tym bardziej rośnie...
Jak czytam te pierdy czego to by on nie zrobił to śmiać mi się chce,typ takiego człowieka tylko szuka szumu wokół siebie.

Ja tu nie będę pisać nic o tobie bo to nie ma sensu...

A koncert to dobry pomysł tylko dla zabawy....
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-03-17, 16:07   

Manuela napisał/a:
jako zwykły użytkownik nie uważam, żeby decyzję o organizacji koncertu miał podejmować ogół

Ja na przykład nie mam nic przeciwko organizacji koncertu, ale co do organizacji URODZIN forum, to uważam że forumowicze mogą decydować, bo forum to nie tylko admin... to całość :roll:

Manuela napisał/a:
szczególnie, że o plenerze też wspominał od początku...

Przez długii czas jak forum nie działało nie było mowy o plenerze tylko o koncercie...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-03-17, 16:08   

"... żle się dzieje w Państwie Duńskim..."...

Co do koncertu i imprezy w Ibizie - pewnikiem zajżę, chociaz to nie moje klimaty. Nie wiem po co tutaj wywalanka tego wszystkiego - emocje, ambicje... Fakt jest faktem - ktoś to forum kiedyś założył, dla wielu osób Forum stało się miejscem spotkań, wymiany poglądów, zawarto różne znajomości - owocne, mniej owocne. Forum jest czytane, jest brane pod uwagę, chociaż pewnikiem jako orgranizacja nadal ma niewielki wpływ bezpośredni na życie miasta.
Wszyscy wiemy, kto je założył. Ci, co są bardziej zaangażowani wiedzą, że pracowało i pracuje na jego rzecz kilka innych sobó. Ale czy to zmienia fakt, że założycielem i WŁAŚCICIELEM jest wiadoma osoba? I czy z racji rocznicy ma prawo zrobić imprezę tak jak czuje?

Necia napisał/a:
Przez długii czas jak forum nie działało nie było mowy o plenerze tylko o koncercie...


W ogóle była jakaś mowa gdziekolwiek? I kto o tym wiedział? Sorki - jakieś undergroundy?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-03-17, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-17, 23:13   

Franku - jak forum nie działało, to była informacja że odbędzie się koncert, fakt że pojawiła się ona niebawem przed ponownym ruszenim forum , nio ale była :)
I tylko koncert był zawarty, piknik pojawił sie już po starcie forum.

Jesli chodzi o mnie to nie wiem... tez niestety jestem troszkę zdania że jakoś nie na świętowanie taka muzyka, jednak całkiem możliwe, że przybędę z powodów A.Manson'owych ;)
0 UP 0 DOWN
 
olop 
Dudek


Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-18, 00:08   

A ja wam napisze tak to ,że yasiu chciał wam niespodziankę zrobić na 3 urodziny to nie umiecie docenić tylko ciągle wam nic nie pasuje taka jest prawda i nie mamy co się oszukiwać.
A koncert RH+ to jest zajefajny pomysł .Będę na 100% na koncercie.A teraz pytanko do Yasia jak będzie trzeba robić fotki w ibizie to daj znać i wezmę aparat pozdro dla forumbrzeg
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-18, 07:09   

olop napisał/a:
A ja wam napisze tak to ,że yasiu chciał wam niespodziankę zrobić na 3 urodziny to nie umiecie docenić tylko ciągle wam nic nie pasuje taka jest prawda i nie mamy co się oszukiwać.


Ja tam jestem przeszczesliwa....Naprawdę Yasiu dziekuję, że zorganizowales cos takiego, bo ja poprostu kocham ich muzyke (zwlaszcza 1 utwór) :D

Jestem wdzięczna :)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-18, 08:05   

Mnie również podoba się, że w Brzegu po raz kolejny będzie gościł RH+... Przynajmniej coś się dzieje. a nie ciągle i te same monotonne wydarzenia. Również BigStarClub zaskakuje. Był O.S.T.R, teraz będzie TeDe oby więcej takich inicjatyw!
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-18, 10:03   

alfix napisał/a:
oby więcej takich inicjatyw!

Oby, oby...jestem za :D

Ale i tak najbardziej cieszy mnie ten koncert Rh+ już normalnie nie mogę się doczekać :D :D :D

Mam nadzieje, że moja ukochana piosenka zostanie przez nich zaśpiewana :P

A ja na tym koncercie również będę robić fotki :)
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2008-03-18, 11:54   

Mnie nie będzie chyba że na afterku się pojawie bo nie mam zamiaru płacić za możliwość posłuchania ich. Osobiście uważam ich muzykę za nie godną mojego czasu i pieniędzy. Poza tym bałbym się że mimowolnie połknę język w trakcie ataku śmiechu słysząc jeden z ich uduchowionych tekstów. No ale ja się tam nie znam, a poza tym zazdroszczę im sławy i chwały na jaką jeszcze będę musiał czekać latami, chyba że opuszczę Emanacje zacznę grać disco-polo po wiejskich potańcówkach w remizie. Lecz z drugiej strony nie mam nic do ludzi słuchających ich muzyki a także bawiących się na imprezach w remizie(o gustach się nie dyskutuje). Poza tym jeżeli forumbrzeg coś organizuje to zazwyczaj jest to solidnie zrobione.

Pozdrawiam

Helu
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-18, 12:18   

verbeina napisał/a:
A ja na tym koncercie również będę robić fotki :)


Jak znajdę chwilę czasu to wpadnę... Ale nie obiecuję..;P
0 UP 0 DOWN
 
andzia.modele 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Mar 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-23, 12:32   

Zapowiada się super impreza :)
Chyba trzeba będzie wtedy na weekend do Brzegu wrócić :P
0 UP 0 DOWN
 
beniawa@interia.eu 

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-23, 20:56   

ej yasiu, co z breakiem?! jak zmotasz jakis parkiet to moglibysmy cos pokazac na ta cala rocznice. a z tego co sie orietuje, na plazy nie wykrecisz zadnego pozadnego b-boyingu.... rozumiesz? potrzebujemy 3 na 3 dobrego podestu i mozemy jechac. to tyle, jezeli probujesz nas w to wciagnac.z powazaniem Ciągły Atak. :!: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-03-24, 00:01   

beniawa@interia.eu napisał/a:
ej yasiu, co z breakiem?! jak zmotasz jakis parkiet to moglibysmy cos pokazac na ta cala rocznice. a z tego co sie orietuje, na plazy nie wykrecisz zadnego pozadnego b-boyingu.... rozumiesz? potrzebujemy 3 na 3 dobrego podestu i mozemy jechac. to tyle, jezeli probujesz nas w to wciagnac.z powazaniem Ciągły Atak. :!: :!: :!:


A chcielibyście zrobić breka podczas koncertu? Powiedzmy w trakcie przerwy? Jeżeli tak jestem na tak ;) Będzie to świetne urozmaicenie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Paulisia20 


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-25, 21:47   

Moze i ja sie zjawie ale nie wiem jeszcze:)
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-30, 22:58   

Koncert o 19.00 czy o 18.00? Bo na plakatach w mieście jest podana godzina 18.00????
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumbrzeg, koncert, na, pl, rh+, rocznice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu