Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Koncert RH+ na 3 rocznicę forumbrzeg.pl
Autor Wiadomość
eluska2 


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 15:24   

Rzadko zabieram gos na forum,ale dzisiaj już nie mogę nic nie napisać.

Yasiu założył to Forum z myślą o mieszkańcach Brzegu.Od trzech lat obserwujemy jego dynamiczny rozwój i starania Admina ,aby wszystko było w porządku.Nie wspomnę,ile osób korzysta z lokalnych informacji,ile zawiązało sie fajnych znajomości,ilu z Was mogło poradzić się w różnych sprawach nie wychodząc z domu.
Wszystko za sprawą jednego kreatywnego młodego człowieka,któremu chce się coś bezinteresownie zrobić.
Nie rozumiem skąd jakiekolwiek słowa krytyki od młodych osób ,niezadowolonych z zaproszenia na koncert,organizowany z okazji rocznicy powstania Forum.

Uważam,że Łukaszowi należą się podziękowania ,a nie bezpodstawna krytyka.Każdy może wykazać się i zaprosić do Brzegu swoją ulubioną gwiazdę-chyba nic nie stoi na przeszkodzie.

Pozdrawiam serdecznie forumowiczów
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-03-16, 15:32   

inna sprawa że jak już Yasiu pisał w planach ma impreze plenerową...więc koncert to chyba początek obchodów 3 rocznicy FB :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-03-16, 15:39   

Cytat:
Yasiu założył to Forum z myślą o mieszkańcach Brzegu


Yasiu założył to forum, bo bolał go ząb :lol: no ale bez żartów... ;)

to czy moja krytyka jest podstawna, to akurat wiem ja(a może nie tylko, bo i pare innych osób) i nie mam zamiaru sie tutaj z tego tłumaczyć.. jeżeli jednak masz jakieś wątpliwości to chętnie odpowiem na pw.
Cytat:

inna sprawa że jak już Yasiu pisał w planach ma impreze plenerową


w takim razie chwała mu za to :) tylko że wcześniej na ten temat nie było mowy...
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-03-16, 15:43   

Agnes napisał/a:
tylko że wcześniej na ten temat nie było mowy...


Yasiu napisał/a:
Będę jeszcze się starał zrobić rocznicę w plenerze tak jak rok temu, ale to innego dnia. Rozmawiam również nad zorganizowaniem meczu forumbrzeg.pl kontra Urzędnicy


jeden z pierwszych postów w tym temacie dokładnie 4 :-P
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-03-16, 15:46   

'będe sie starał' to jeszcze nie znaczy 'zrobię'.. ;) a poza tym chodziło mi o 'wcześniej' jak jeszcze forum nie działało...
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2008-03-16, 15:46   

Oczywiście będę z Kają i może wezme jeszcze parę osób. Pozdrawiam!! :wink: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
eluska2 


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 15:54   

"Yasiu założył to forum, bo bolał go ząb "

wypada nam poczekać ,aż Ciebie będzie bolał....może zabłyśniesz jakimś pomysłem,i pozwolisz ocenić innym swoje dokonania..... :x
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 16:14   

Będziemy tam na 100000000 %
No po prostu nie ma bata...
Będę śpiewac razem z nimi, najgłośniej jak się da hehe :evil:

Do zobaczenia w Ibizie forumowicze (i nie tylko) :-P


I love Rh+ :mrgreen: :mrgreen: :> :> :>
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-03-16, 16:16   

blaster napisał/a:
a pozniej znow bedzie chyczalo ze w ibizie bawią sie nieletni :) render to wlasnie chodzi ze pisanie ze wstep maja wszyscy na koncert a pozniej same osoby po 18 ? i tu jest wlasnie pytanie kto wyplapie nieletnich chcacych zostac na cala impreze? nikt ;)

A wyjasnijcie mi, dlaczego to niby nieletni nie moga sie bawic przez cala impreze, chocby do rana? Jest jakis przepis ustalajacy godzine policyjna dla nieletnich, czy co? Moze kazemy im przyjsc z rodzicami, bo pisemna zgode to sobie moze kazdy podrobic.
Alboo powiadomimy policje, ze w Ibizie jest impreza, a jak ktorys z rodzicow zglosi zaginiecie dzieciaka, to najpierw zapytaja czy dzieciak na forum sie udziela, a potem przyleca do Ibizy.

EDIT: Ten zespol... mam nadzieje, ze beda grali cicho, albo ze bedzie jakis kacik, gdzie bedzie ciszej, bo... jakby to powiedzic... te dwa utwory, ktore wysluchalem... e, moze nie bede komentowal, ale pytam powaznie. Nie bywam za czesto w Ibizie, wiec nie zwrocilem uwagi, ale czy tam jest jakies osobne pomieszczenie dla gosci?

EDIT2: Bo sobie zdalem sprawe, ze w kontekscie dyskusji pierwszy edit moze zabrzmiec nie tak. Nie mam zadnych pretensji do Yasia o zespol, bo nie ma mozliwosci dogodzenia wszystkim forumowiczom. Mnie akurat ten zespol zupelnie nie odpowiada (glownie ze wzgledu na teksty), ale z tego co widac w tym watku, sa osoby, ktorym sie podoba.
Ostatnio zmieniony przez A.Mason 2008-03-16, 16:50, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-03-16, 17:39   

Żeby nie było, to nie mam o nic do nikogo pretensji, tylko zastanawia mnie fakt występu RH+ w klubie Ibiza. Z tego co pamiętam słyszałam ze trzy, może cztery piosenki tego zespołu i bez obrazy, ale wszystkie wydają się takie zamulająco-depresyjne, z kolei klub Ibiza zawsze kojarzył mi się z bardziej żywą muzyką. No, ale w końcu ja się nie znam, tak tylko naszła mnie taka mała refleksja :-P
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-03-16, 18:37   

Bez żadnej urazy, ale dla mnie rocznica forum to impreza dla wszystkich, otwarta, ogólnodostępna, a zatem plener, tak jak to w zeszłym roku było. Kto później chciał poskakać mógł podreptać do Ibizy. Jako że na razie o plenerze nic konkretnego nie widzę muszę niestety stwierdzić, że ten jubileusz jest nie dla mnie z uwagi na fakt, że nie mam możliwości wybrania się na koncert, a już tym bardziej balowania przez całą noc :/

Życzę innym udanej zabawy i czekam na jakieś bardziej konkretne info odnośnie pikniku :wink:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 19:03   

Napisałem przecież że staram się zrobić także i imprezę plenerową. Ostatnio zauważyłem zmasowany atak kilku osób na moją osobę i zastanawiam się dlaczego.

Czy rocznica nie może być obchodzona w kilka dni w kilku różnych miejscach? Chciałem zrobić dla każdego coś miłego i następują ataki na to.

Może faktycznie lepiej się wycofać i nie robić nic. Zamknąć forum na 3 spusty i zacząć narzekać na to że nic się nie dzieje oraz na tych co już chcą coś zrobić.
0 UP 0 DOWN
 
agusia 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-16, 19:09   

meczu forumbrzeg.pl kontra Urzędnicy ;)
hehehe kto będzie grał :) ja tez chce :) hehehehe :lol:
:lol: :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Neyka 
Masz dołek.... to go zakop!!!!! :D



Wiek: 36
Dołączyła: 03 Sty 2006

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 19:15   

Yasiu rób imprezy.. przynajmniej cosik sie dzieje w tym mieście a jak ktoś nie chce to niech nie idzie i będzie spokój.. I nie zamykaj fotumbrzeg.pl przynajmniej wiadomo coś na temat Brzegu co się dzieje!!! Oby tak dalej :) a na RH+ będę na 100% :)
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 36
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 19:28   

My z DR.Dre piszemy się jak najbardziej na mecz i piknik. Niestety IBIZA odpada ale piknik to świetny pomysł :) Pozdrawiamy
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumbrzeg, koncert, na, pl, rh+, rocznice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu