Wysłany: 2008-03-02, 20:43 Sezon ogórkowy 2008 w Piomarze
Na zakończenie III ligi odbył się "Mecz Gwiazd" tej ligi, w którym wystąpiło dwóch zawodników Piomaru BTP Piast Brzeg: Tomasz Pieszyński i Paweł Pacuła.
W meczu, który by rozegrany w Opolu tuż przed wielkimi drugoligowymi derbami Opolszczyzny AZS PO Opole - Pogoń Prudnik, wygrało Południe 76:67. Z kolei najskuteczniejszym graczem Północy był brzeżanin - Tomasz Pieszyński, który zdobył 18 punktów.
Północ – Południe 67:76 (14:18, 15:23, 11:15, 27:20)
Północ:Tomasz Pieszyński (Piomar BTP Piast Brzeg) 18, Bartosz Kasperski (AZS PO II Opole) 16, Rafał Deszczyk (KS Start Dobrodzień) 11, Bartosz Zubik (AZS PO II Opole) 9, Michał Cieśla (KS Start Dobrodzień) 8, Zbigniew Jasiński (OKS Olesno) 3, Paweł Pacuła (Piomar BTP Piast Brzeg) 2, Kamil Brzęczek (OKS Olesno), Tomasz Bojar (LZS Harlem 77 Mechnice), Andrzej Gruszka (LZS Harlem 77 Mechnice); trenerzy: Piotr Foltyn (KS Start Dobrodzień), Jędrzej Suda (AZS PO II Opole)
Południe: Bartosz Koszela (KS Pogoń II Prudnik) 21, Artur Barycza (AZS PWSZ Nysa) 12, Roman Bukowski (MKS Strzelce Opolskie) 12, Tomasz Dawidowicz (KZK Krapkowice) 11, Piotr Hryckiewicz (KS Basket Głubczyce) 8, Krzysztof Kuzio (MKS Strzelce Opolskie) 6, Piotr Małyszewicz (AZS PWSZ Nysa) 5, Kacper Stalicki (KS Pogoń II Prudnik) 1, Dariusz Rusek (KZK Krapkowice); trener: Adam Wrona (AZS PWSZ Nysa)
Najlepszy zawodnik (MVP Meczu Gwiazd III ligi): Bartosz Koszela – KS Pogoń II Prudnik
Wyróznienia sezonu:
Najlepszy zawodnik: Michał Cieśla – KS Start Dobrodzień
Najlepszy trener: Piotr Foltyn – KS Start Dobrodzień
Najlepsza piątka: Artur Barycza – AZS PWSZ Nysa; Michał Cieśla – KS Start Dobrodzień; Bartosz Kasperski – AZS II PO Opolska; Bartosz Koszela – KS Pogoń II Prudnik; Piotr Małyszewicz – AZS PWSZ Nysa
Król strzelców: Michał Cieśla – KS Start Dobrodzień – 476 pkt.
Najwięcej Trójek: Tomasz Dawidowicz – KZK Krapkowice – 97 razy
Najlepsza oprawa meczów: KS Start Dobrodzień
Drużyna Fair Play: KZK Krapkowice
W sezonie 2007/08 w zespole Piomar BTP Piast Brzeg grali:
Tomasz Pieszyński 18 340 18,9
Maciej Stępień 16 249 15,6
Adam Adamczyk 18 220 12,2
Paweł Pacuła 15 204 13,6
Marek Soroka 18 97 5,4
Filip Kołecki 13 54 4,2
Krzysztof Pachołek 10 46 4,6
Kamil Duliniec 11 39 3,5
Dawid Turkowski 9 35 3,9
Grzegorz Łyczkowski 16 35 2,2
Artur Zagórski 3 22 7,3
Mateusz Dubas 8 17 2,1
Bartosz Wańczyk 13 16 1,2
Marek Wiewiórka 2 7 3,5
Rafał Kuczyński 7 7 1,0
Tomasz Duliniec 1 2 2,0
Daniel Gaj 1 0 0,0
(po imieniu i nazwisku – ilość meczów, punktów i średnia punktów na mecz)
Przed chwila otrzymałem wiadomość od dyrektora PSP nr 3 iż z powodu przedłużającego sie romontu parkietu w "czwórce" sale mamy do dyspozycji dopiero od 8 wrzesnia
Tak wiec dzisiaj oraz przyszly tydzien treningów nie ma!!
Nie wiem czy gratulowac czy płakać... ale na pewno szczerze życzę teamowi zwycięstw !!!! Szkoda ursus ze nie wytrzymałeś tamtego sezonu do konca... Moze teraz bogatszy o doświadczenia wziąłbys kogos na nauke jako drugiego trenera jak Adyk w Cuxach ??? A tak to wyboru w Brzegu nie ma a w razie czego w tamtym sezonie też grali bez trenera i to nie najgorzej wiec życze powodzenia !!! (Trzych bez obrazy za tego trenera )
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum