Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
co powiecie na koncert reggae w BS?

czy przyszedłbyś/przyszłabyś na reggae'owy koncert w klubie big star?
tak
76%
 76%  [ 56 ]
nie
23%
 23%  [ 17 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 17:00   co powiecie na koncert reggae w BS?

hej, chcielibyśmy zrobić w tym mieście coś naprawdę pozytywnego i potrzebujemy waszej pomocy : )! mamy w planach zorganizowanie koncertu reggae w klubie big star, chcielibyśmy zaprosić chłopaków z east west rockers, jednym z wokalistów w tym składzie jest kamil raciborski (grizzlee) z łukowic brzeskich (tu trochę informacji na jego temat grizzlee ) +dobry support (prawdopodobnie bębniarze ze składu foliba foliba ) i może jakiś sound system do białego rana : ). ale zanim zaczniemy działać intensywniej w tym kierunku musimy wiedzieć czy taka impreza przyjmie się w brzegu i czy wydacie na nią swoje pieniądze? dlatego pokarzcie ile was jest i jak bardzo chcecie takiego koncertu : )!
teraz trochę materiałów edukacyjnych dla niezorientowanych w temacie:
-strona east west rockers: strona
-majspejs chłopaków: majspejs
-teledysk: dokąd tak biegniesz
ps. liczę na wyrozumiałość moderatorów i że nie przeniosą wątku do muzyki gdzie będzie mniej widoczny, a potrzebujemy jak największego odzewu : )!
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-02-28, 20:37, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-02-28, 17:07   

Myślę, że powinieneś zorganizowac koncert, rozwiesic plakaty po mieście i na koncercie przekonasz się, czy ludzie przyjdą, czy nie. Taka ankieta raczej nic ci nie da.
0 UP 0 DOWN
 
Mireq 
Lotopałanka



Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brieg

Wysłany: 2008-02-28, 17:11   

na plakaty na wczesnie jeszcze... ale taz postaram sie podziałać w tej sprawie:)
0 UP 0 DOWN
 
ZbroJa 

Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-28, 17:21   

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Zorganizować taki koncert nie jest łatwo i nie da się tego zrobić bez uprzedniego zorientowania się jaki jest popyt na tego typu akcje ponieważ w gre wchodzą duże pieniądze i nie ma mowy o "zorganizujcie koncert i wtedy zobaczycie ile osób przyjdzie"
Ja namawiam osobiście do wspierania tego typu akcji

"Brzeg" nażeka że nic się nie organizuje a jak się coś chce zrobić dla "Brzegu" to "Brzeg" ma to gdzieś bo np. "za drogo" ...nie skomentuje....

Opcja organizacji tego koncertu jest dla mnie prze za mocno-pozytywna dlatego wszystkich miłośników pozytywnych wibracji zapraszam póki co do oddawania głosów w ankiecie
Piss und Blesss
Pozdro jazzWkieszenios ;)
tak a propos to pod nikiem "jazzWkieszeni" kryje się kobieta dla nie zorientowanych hehe =]
0 UP 0 DOWN
 
Paluina 


Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lut 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 18:06   

cudowny pomysł, potrzebne są w Brzegu koncerty reggae=] Mam nadzieję, że wypali, bo piękne rozpoczęcie wiosny by było=]
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-02-28, 18:16   

Cytat:
chcielibyśmy zaprosić chłopaków z east west rockers



aaaa!!!! <podekscytowany> :jump:


pięknie by było :) wydaje mi sie z ludzie chętnie by przyszli(nawet Ci, którzy nie lubią reggae-pod warunkiem w miare rozsądnego 'wstępu')... ale jeszcze piękniej byłoby zrobić taką impreze w lecie w plenerze(coś na wzór zeszłorocznego Feel The Summer) <buja>
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 18:16   

ZbroJa napisał/a:
tak a propos to pod nikiem "jazzWkieszeni" kryje się kobieta dla nie zorientowanych hehe =]


Tak dla niezorientowanych każdy forumowicz ma profili symbol swojej płci (dla kobiet jest to takie różowe kółeczka z krzyżykiem w dół :wink: )

Co do organizacji koncertu..cóż rzeczywiście może się okazać, że największym problemem może być frekwencja, ale zdecydowanie nie zgadzam się z
eliasztp napisał/a:
Taka ankieta raczej nic ci nie da.

..myślę, że jednak coś da..bo zwiększa świadomość o tym, że taką imprezę można zorganizować oraz biorąc pod uwagę to, że forum jest dla wielu z nas podstawowym źródłem nie tylko wymiany poglądów, ale również informacji i w tym momencie, już mogę rozmawiać ze znajomymi o ewentualności takiego koncertu i ich wstępnie zachęcać.
Jeśli chodzi o mnie, reggae nigdy nie było rodzajem muzyki, któremu bym się oddał z pasją, ale świadomość fajnej integrującej imprezy, przy miłych wciągających dźwiękach naprawdę mnie zachęca tym bardziej, że przy okazji poprzez forum i ludzi mogę się czuć jeszcze bardziej zintegrowany z Brzegiem i myślą o nim!
0 UP 0 DOWN
 
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-02-28, 19:10   

Po prostu pytanie o to kto przyjdzie na koncert kojarzy mi się z organizacja szkolnego wyjazdu do kina i szukania chętnych. A z koncertami zazwyczaj jest tak, że organizuje się koncert, plakaty w miasto i czeka się do dnia show. Bo na to macie wpływ, a na publikę nie macie żadnego wpływu, po za reklamą koncertu i zachęty na jego wysłuchanie. I nie zależnie czy przyjdzie 40 czy 200 osób gra sie koncert. :) Jeżeli chcecie zrobic koncert to go po prostu zróbcie i tyle
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 19:18   

eliasztp napisał/a:
Jeżeli chcecie zrobić koncert to go po prostu zróbcie i tyle

problem może polegać na tym, że nie jestem menadżerem tego klubu, jestem po prostu optymistką, która chce zrobić coś pozytywnego w tym mieście. gdyby to zależało tylko ode mnie to nie potrzebowałabym zapewnienia. ale tak jak wspomniał zbroja, organizacja takiego koncertu to spory wydatek dla takiego klubu i oni muszą mieć pewność, że nie będą stratni.
ps. pozdro zbroja i dzięki : )!
Ostatnio zmieniony przez jazzWkieszeni 2008-02-28, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2008-02-28, 19:21   

Cytat:
"Brzeg" nażeka że nic się nie organizuje a jak się coś chce zrobić dla "Brzegu" to "Brzeg" ma to gdzieś bo np. "za drogo"


szczera prawda :twisted: przerabialiśmy ze znajomymi już ten temat i jakoś teraz nikomu nie pali sie by organizować tego typu imrezy, zwłaszcza wkładając w to własne pieniądze :x

Agnes napisał/a:
wydaje mi sie z ludzie chętnie by przyszli(nawet Ci, którzy nie lubią reggae-pod warunkiem w miare rozsądnego 'wstępu')


Nie chce być wredny, ale zastanowiłaś sie nad tym co piszesz ?? Przykład : nie cierpie disco-polo, ale jest niezbyt wygórowany wjazd, więc idę ?? otóż nie !! Bo nie lubie !!

Agnes oczywiście bez obrazy :)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-02-28, 19:31   

d0mino, no może źle sie wyraziłam - 'nie lubią' to za duże słowo, ale tacy, którzy są 'obojętni'( w sensie, ani nie uwielbiają, ani nie nienawidzą) raczej wybiorą sie na taki koncert, choćby po to, żeby zobaczyć jak taki koncert wygląda(tym bardziej, że to dosyć niecodzienne wydarzenie), pod warunkiem, że nie będą płacić za to majątek... nie mam szczerze mówiac teraz czasu tego tłumaczyć, mam nadzieje że rozumiesz, a jak nie to edytuje i napisze 'szerzej' co mam na myśli ;)
0 UP 0 DOWN
 
Legolas 
Reggae Rlz xD



Wiek: 32
Dołączył: 06 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 19:41   

koncert Reggae jak najbardziej :mrgreen: :mrgreen: Popieram :!:
0 UP 0 DOWN
 
Meraviglia 


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-28, 19:53   

East West Rockers?! Super! Ja przyjde :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-02-28, 20:49   

Ja jestem takim przykładem, o jaki chodzi Agnes. Nie słucham reggae, ale jeśli wstęp byłby w miarę rozsądny cenowo, to z chęcią przyjdę. Nie z miłości do reggae, ale może dlatego, że popieram takie inicjatywy, zwłaszcza jeśli mam szansę dobrze się bawić. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2008-02-28, 21:16   

jazzWkieszeni napisał/a:
problem może polegać na tym, że nie jestem menadżerem tego klubu


mogę załatwić spotkanie ewentualnie skontaktować z menadżerem (sądzę że nie trzeba bedzie mu dokładnie przedstawiać o co chodzi bo znają się z Kamilem osobiście)
Cytat:
d0mino, no może źle sie wyraziłam - 'nie lubią' to za duże słowo, ale tacy, którzy są 'obojętni'( w sensie, ani nie uwielbiają, ani nie nienawidzą) raczej wybiorą sie na taki koncert, choćby po to, żeby zobaczyć jak taki koncert wygląda


już lepiej :P




Poza tym jeśli dobrze sie wypromuje ten koncert to na pewno wszystko bedzie ok :) No i trzeba pomyśleć nad supportem
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bs, co, koncert, na, powiecie, reggae


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu