Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs Złote Kotwice
Autor Wiadomość
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 10:21   

dlamnie patrząc na to co Paweł Kozerski zrobił dla zamku (czytaj ludzi którzy go odwiedzają) to w głowie się nie mieści. Zresztą kto był na spotkaniu na zamku ostatnio sam dobrze wie ile udało się rzeczy ściągnąc na nasz piękny zamek. Jestem jak najbardziej za kandydaturą Pawła Kozerskiego
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-27, 14:23   

Berni napisał/a:

"Wrósł jakby w krajobraz Brzegu, człowiek – opoka, człowiek – instytucja, książę na zamku i zwyczajnie sympatyczny, uczynny, miły człowiek, działający ponad wszystkimi podziałami."


Ależ mnie nie musisz do tego przekonywać. Zważ tylko na kategorie :) . Działacz społeczny to raczej Yasiu, Człowiek - imho bardziej pasuje pod Twoją (i jednocześnie moją) kandytaturę :) .

Do Blastera - cieszę się, że jednak coś wyniosłeś z tej wizyty :P . Czas na powtórkę, chyba :) .
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-02-27, 18:50   

Dokładnie Franco, Pawłowi Kozerskiemu bezsprzecznie należy się nagroda w kategorii "Człowiek" :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 19:03   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Do Blastera - cieszę się, że jednak coś wyniosłeś z tej wizyty . Czas na powtórkę, chyba


a dklaczego miałbym nie wynieść poto tam przeciesz poszedłem
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-02-27, 21:07   

to zbiorę w tym miejscu pierwsze propozycje:
- Człowiek - Paweł Kozerski
- Działalność charytatywna, społeczna - Yasiu (czyli Łukasz Jasiński) oraz Akcja Humanitarna Życie w Brzegu
- Gospodarka, samorząd, promocja - ...

Już mamy konkurencję w jednej kategorii, dlatego napiszę co o tym myślę: decyzje i tak będą podejmowane przez kapitułę, a forum jako forum może jedynie zgłosić i uzasadnić kandydatury. Dlatego nie sądzę, żeby konkurencja była jakąś przeszkodą. Tym bardziej, że chyba nigdzie nie jest zapisane, że statuetkę w jednym roku nie może otrzymać więcej niż jedna osoba w danej kategorii.
A poza tym myślę, że samo zgłoszenie kandydatury, szczególnie przez forum :-P to też pewne wyróżnienie,

Rozumiem, że kolejne kandydatury, szczególnie w trzeciej kategorii będą mile widziane.


jak już jakaś lista się zrobi, to żeby dopełnić formalności i w imieniu forum pozgłaszać, trzeba będzie się zebrać w co najmniej kilka osób i przygotować jakieś uzasadnienia; mamy na to czas do końca marca

ja już mam kolejną propozycję, ale jeszcze poczekam na innych
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-27, 23:24   

Jamps napisał/a:
Gospodarka, samorząd, promocja - ...


Odpowiedź jest jedna. BZ.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-02-28, 09:05   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Odpowiedź jest jedna. BZ.

Ja popieram, ale czy burmistrz i starosta się nie obrażą? Nie wspominając o radnych. Może 2 równorzędne - B.Z i Bartek T.?
Ostatnio zmieniony przez Marcim B. 2008-02-28, 09:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-28, 09:15   

Marcim B. napisał/a:
Ja popieram, ale czy burmistrz i starosta się nie obrażą? Nie wspominając o radnych. Może 2 równorzędne - B.Z i Bartek T.?


Każdy przedkłada swoje propozycje :) . Myślę, że Bartek T raczej poprze kandydaturę BZ. Chociaz w tym momencie może to być odebrane już jako presja z mojej strony... nie mniej... BZ dużo zrobiła - "Wrogowie" zasiadają przy jednym stole, gadają, próbują i etc. To ewenement w naszym mieście. BZ duzo dziala w promocjach i etc.
Pewnikiem pojawia się też głosy kontrmiłosników, ale ja piszę to co czuję :) .

Burmistrz i Starosta to dwie oddzielne sprawy. Ich pensje są dośc dużą rekompensatą za ponoszony trud i wkład, który i tak większość ludzi z reguły podważa i uważa za wątpliwy :) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-02-28, 14:12, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 09:28   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Odpowiedź jest jedna. BZ.


Pod tym się podpisuję, jako że i ja w głowie miałem tę kandydaturę.

Co do osoby Bartka T., jak dla mnie również jest pewnym ewenementem, więc również i nad jego kandydaturą bym się zastanowił.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 17:13   

Pani B. Z. Tak... to jest dobra kandydatura
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-02-28, 17:14   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Pewnikiem pojawia się też głosy kontrmiłosników, ale ja piszę to co czuję .


właśnie trochę o tym myślałem (i pisałem z jednym kontrmiłośnikiem, chociaż nie chodziło o BZ :) )
dlatego może warto będzie się zastanowić na formułą zgłoszenia

bo czy jakaś grupa forumowiczów (choćby modów, czy aktywnych użytkowników) może sobie rościć pretensje do zgłaszania konkretnej kandydatury w imieniu całego forum ? nie jesteśmy zamkniętym gronem i zgłaszając jako forum Kowalskiego na przykład możemy urazić jego zagorzałych przeciwników będących również forumowiczami

może to miejsce jest dobre na zgłaszanie kandydatur, jakieś krótkie uzasadnienia, rozwijanie listy itp., a formalne zgłoszenia zrobić pisemnie (co jest konieczne) i pod nimi zbierać podpisy konkretnych forumowiczów (można ustalić, że listy będa dostępne w takim a takim miejscu przez tyle dni i każdy chętny będzie się mógł podpisać nickiem albo imieniem i nazwiskiem albo jednym i drugim), a potem tylko te zgłoszenia (wysłane do urzędu czy ratusza) poumieszczamy na forum w formie skanów?

to propozycja do obgadania
i przepraszam za głośne myślenie, bo te moje długie posty pewnie trudno się czyta :(
0 UP 0 DOWN
 
makler 


Wiek: 24
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-01, 14:50   

a co wiecie o BZ

?
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-04, 04:23   

Ja bym proponowal forumbrzeg jako calosc zalogi razem z moderatorami, pomocnikami moderatoro etc.na rce Yasia jako organizacja spoleczna.
Czlowiek - zdecydowanie dyrektor Pawel Kozerski. Jak dla mnie to Brzezanin zawsze na pierwszym miejscu przy wszelkich edycjach mijscowych nagrod. I ponad podzialami. A to jest wazne. Sorry za braki polskich znakow, ale z Peru modul sprawdzania piswoni w ogole nie dziala. Tutaj w ogole malo co dziala.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-04-03, 10:35   

niniejszym informuję, że Łukasz Yasiu Jasiński został zgłoszony jako kandydat do Złotych Kotwic

pod wnioskiem podpisało się około 10 forumowiczów (w tym kilku modów)
niestety, z braku czasu i nadmiaru obowiązków inicjatorów wniosku nie udało się dotrzeć do większej ilości forumowiczów

ale na pocieszenie dodam, że to nie plebiscyt tylko konkurs, w którym wyboru dokonuje kapituła powoływana przez władze miasta i to do niej należy ocena, czy osoba Yasia zasługuje na Złote Kotwice

teraz wypada czekać na decyzję tego zacnego gremium

PS. Innych kandydatur z czasowo-organizacyjno-osobistych powodów nie zgłosiliśmy.

Jamps (w imieniu podpisanych pod wnioskiem forumowiczów)
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-04-03, 18:06   

Zgłosiliście Yasia, mogliście przy okazji też i Pana Kozerskiego... No ale, cóż - Yasiu jest waszym wzorem i autorytetem... :(
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: konkurs, kotwice, zlote


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu