Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-03-25, 15:21
Nabór moderatorów - pomocników
Autor Wiadomość
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-23, 22:35   Nabór moderatorów - pomocników

Temat powstał z inicjatywy yasia - obecnego, do czasu administratora... dostałem pogróżki, że jeśli go nie założę , to otrzymam bana na zmianę avatarów i będę mógł jedynie używać tylko "smutnych" emotek. Tak jak w temacie, jeśli uważasz, że masz predyspozycje do moderowania działów zgłoś swoją kandydaturę i czekaj na werdykt tutejszego Imperatora. Oczywiście potrzebne będzie uzasadnienie, dlaczego chcesz podjąć się porządkowania działów i innych czynności, które powinien czynić każdy moderator pomocnik...


PS. Swoja kandydaturę przedstawię później, chcę widzieć jak zachowają się inni chętni. Na początku zbadam podwórko, a potem będę działał...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 22:42   

:lol: :lol: :lol: Masakra ty potrafisz wszystko obrócić dla ciekawskich jest to nasz Garuda który poprosił o zmianę nicka i przy okazji " chce " mnie zdegradować :lol: :lol: :lol: :lol:


Przenoszę do Humoru :D
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 22:44   

a co w tym śmiesznego, już chyba kosz bardziej odpowiedni :evil:

Czego to ludzie nie wymyślą, by zwrócić na siebie uwagę :D
Ostatnio zmieniony przez alferx 2007-03-23, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 22:46   

ja nawet nie chciałem pisać bo nie kapowałem o co mu biega :P :> a ze garuda to mam nad avatarem :P
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-03-23, 22:46   

Choć treść sformułowana z nietypowym poczuciem humoru to jednak podeszłam do tematu poważnie i nawet chciałam tu podać linka do wcześniejszego ogłoszenia o naborze na moderatorów :oops: Jednak po przeczytaniu posta Yasia dotarło do mojej główki, że sztywniak ze mnie :>
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-03-23, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-23, 22:58   

yasiu napisał/a:
:lol: :lol: :lol: Masakra ty potrafisz wszystko obrócić dla ciekawskich jest to nasz Garuda który poprosił o zmianę nicka i przy okazji " chce " mnie zdegradować :lol: :lol: :lol: :lol:



znałem kiedyś Garudę, on chciał być pomocnikiem moderatora, pewnego dnia napisał do niego administrator i powiedział: "Garuda, przez jakie "u" się pisze Twój nick?". Nie powiem, że był zaskoczony. Spodziewał się, że w końcu ktoś napisze i zada mu to trudne pytanie. Nie chciał zawieść szefa, dlatego szybko znalazł słownik ortograficzny i odpowiedział na nie. Radość administratora była nie do opisania, tak wielka, że następnego dnia zrobił śniadanie do łóżka swojej wybrance, po czym udał się na zlot wędkarzy, którzy tym razem postanowili dla odmiany pozbierać grzyby w pobliskim lesie. Wracając do tego śniadania...kiedy już jajecznica była na talerzu, a herbatka znajdowała się na tacy, nasz admin potknął się o własne nogi, wszystko runęło na ziemię... zrozpaczony szef uniósł głowę ku niebu i rzekł sobie "Boże pomóż mi". Nie spodziewał się, że Stwórca w tak szybkim czasie przyśle pomoc niezastąpioną. Pojawił się Garuda... znikąd i doprowadził wszystko do ładu. Yasiu był tak wzruszony, że skłonił się do pewnej refleksji, która brzmiała: "na ziemii jest wielu dobrych ludzi, ale ludzi, którzy potrafią jednocześnie sprzątać niewielu - jesteś moim najlepszym pomocnikiem". Teraz poszukiwany jest zastępca Garudy, dlatego problem jest dosyć istotny...
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-03-23, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 23:29   

Wiecie zaplątałam się z lekksza :shock:

Czy nowa odsłona Garudy (Włóczykij) szuka swojego zastępcy, czy yasiu szuka moderatora ? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 23:50   

Sawka napisał/a:
Czy nowa odsłona Garudy (Włóczykij) szuka swojego zastępcy, czy yasiu szuka moderatora ?


Garuda, włóczykij sponiewierany swoimi myślami i słowami, co to rozbisurmanił się na wątku "Gadanie o niczym" uzurpuje sobie władze nad w jego mniemaniu marionetkami co to swoje parę groszy mają do powiedzenia.. a które w swojej lewej dłoni trzyma... tylko nie pamięta ileż grzechów tą dłonią czyni.. i że tylko do drapania po głowie mu służy

biegło chłopisko w kaloszach i uderzyło głową w widły co to go z "nienacka" zaatakowały i kij się za nim począł włóczyć.. i se pomyślał, że gawiedź poprowadzi w stronę rewolucji słomianej... w gąszczy analizy analiz podczas chóru dializ wykrzyknął "eureka" i do tej pory beka..

Garuda ....sori... Włóczykiju wśród ballad i opowieści kijów humorem na wyżyny krok czynisz.. i myślisz, że wszystko kmninisz, lecz ballada o pomocniku początek ma w Twoim nocniku, gdzie ręką w ciepłym płynie brodzisz...i modzisz..modzisz i modzisz..

Lecz gdy myśl poważna Twój umysł spowije ..w niepamięć pójdą kije samobije .. czy czynić zaszczyty będziesz gotowy... czy jesteś gotów to modnej odnowy... ?
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-23, 23:51   

Sawka napisał/a:
Czy nowa odsłona Garudy (Włóczykij) szuka swojego zastępcy, czy yasiu szuka moderatora ? :shock:

Odpowiedź na to pozornie proste pytanie może okazać się wielkim wyzwaniem... Nigdy nie wiadomo o co tak właściwie chodzi autorowi tego tematu, a znalezienie odpowiedniej interpretacji graniczy z cudem.
Przyjmijmy zatem, że obie opcje są poszukiwane - WłUczykij szuka GarÓdy, a Yasiu moderatora. Czy jest to możliwe? Znalezienie zaginionych w akcji bohaterów może skończyć się niepowodzeniem, jako że nie zostały przytoczone informacje na temat zaginięcia Garódy. Myślę, że trzeba go odnaleźć, aby mógł się wypowiedzieć, jaki powinien być jego zastępca... Nie można przecież pozwolić, aby jakiś byle pierwszy lepszy kandydat zniszczył cały Garódowy dorobek.
Wracając do Yasia i moderatorów - czyżby się nowi nie przydali? (nie żebym się zgłaszała, z moją umiejętnością do zbierania szlabanów na komputer :-P ), ale ciekawie byłoby oglądać granatowe nicki :P
Jak zakończy się ta historia? Miejmy nadzieję, że pomyślnie dla poszukujących mocnych wrażeń...
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-03-24, 00:11   

nie kumam tego tematu nic a nic... :shock: :x
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-03-24, 00:12   

smooth napisał/a:
biegło chłopisko w kaloszach i uderzyło głową w widły co to go z "nienacka" zaatakowały i kij się za nim począł włóczyć.. i se pomyślał, że gawiedź poprowadzi w stronę rewolucji słomianej... w gąszczy analizy analiz podczas chóru dializ wykrzyknął "eureka" i do tej pory beka..


cały Włóczykij ... :evil: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-24, 14:22   

alferx napisał/a:
Czego to ludzie nie wymyślą, by zwrócić na siebie uwagę :D


masz całkowitą rację, nie znoszę takich ludzi, prowokatorzy bezwstydni...na gilotynę.

smooth napisał/a:
gdzie ręką w ciepłym płynie brodzisz...i modzisz..modzisz i modzisz..


odezwały się wspomnienia z dzieciństwa, co smooth... :-P :wink:

a2r napisał/a:
cały Włóczykij ... :evil: :wink:


dzięki Bogu... w nocy miałem problemy z sobą, gdyż uległem rozszczepieniu, wypowiedziane przez Ciebie słowa a2r przywróciły mi kontrolę...po prostu trafiłeś w klucz...


witam Was wszystkich serdecznie moje aniołki. Zostawiłem Was na noc z myślą, że zrozumiecie znaczenie tego tematu. Ja się starałem, ale niczego rozsądnego nie byłem wstanie wymyśleć. Autor nie sprecyzował o co dokładnie chodzi, dlatego naszą niewiedzę można usprawiedliwić. Ach, smooth, synu marnotrawny, który odjedziesz i wrócisz do nas wkrótce, wróżę Ci karierę śpiewankową. Pamiętaj o mnie, jestem w stanie wystukać każdy rytm nogą, a umiejętności moje już zdołałeś poznać przy ostatniej okazji. Jaki ten Garuda musi mieć na Ciebie pozytywny wpływ, skoro jako jeden z pierwszych poznałeś życiorys owego szlachcica, oby tak dalej, a zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na stacji paliw Orlen...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-24, 14:56   

Włóczykij napisał/a:
Ach, smooth, synu marnotrawny, który odjedziesz i wrócisz do nas wkrótce, wróżę Ci karierę śpiewankową. Pamiętaj o mnie, jestem w stanie wystukać każdy rytm nogą, a umiejętności moje już zdołałeś poznać przy ostatniej okazji. Jaki ten Garuda musi mieć na Ciebie pozytywny wpływ, skoro jako jeden z pierwszych poznałeś życiorys owego szlachcica, oby tak dalej, a zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na stacji paliw Orlen...


Mój Panie ..jestem na każde Twoje zawołanie... w rytm Twej stukającej nogi przyprawię każdemu i każdej rogi .. byś mógł nam zabłysnąć ..nie tak jak inni przed kompami kisnąć.. byś mnie i nas poprowadził... odzadził ...doradził.. spojrzeniem powiedział "przy moim boku ty "zboku" aniołem zostaniesz
Szlachcicu co gestem poruszasz co martwe do tej pory było... gdy Twe słowo czytam to robi sie miło.. palcem wskaż co czynić mam.. z Twoim bogosławieństwem tysiąc otwartych bram ..więc wejdę by światło Twoje rozbłysło ... odzadze. doradze spojrzeniem powiem....

ps.

"Wasal, mojego wasala nie jest moim wasalem"
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-24, 15:11   

smooth, przyznaj się, że Franco Ci pomaga, tzn. pisze... :-P chociaż wczoraj jak go widziałem, to spał na siedząco... w Twoich wypowiedziach jest wiele niejasności i tej takiej ironii perfidnej, co wnet przysłania porządek wartości. Śmiem twierdzić, że poezją niewybredną chcesz nas zaczadzić, lecz dla Twojego dobra, przestań już tu prawić, bo jeszcze chwila i myśl ma nie wytrzyma, dzieląc Ciebie na prawdę i fałsz, ukażę, że nie jesteś godzien słów żadnych barw...
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-24, 15:26   

ymmm emmm o co chodzi ? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: moderatorow, nabor, pomocnikow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu