Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co się stało z wątkami o spotkaniach forumowiczów???
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-18, 13:22   Co się stało z wątkami o spotkaniach forumowiczów???

Mam pytanie - chciałem odświeżyć sobie klimaty pewnych spotkań i poczuć emocje ostatnich spotkań. Co się stało z tematami dotyczącymi imprez forumowych?
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-18, 13:44   

hehe tez bym chciala wiedziec.szukalam wczoraj caly wieczor i juz myslalam ze mam jakies omamy ;-)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-03-18, 15:47   

Przepraszam ale na razie są tematy są w dziale moderatorów ( nie widocznych ) przeniosłem je ze względu na to że niektóre osoby nie życzyły sobie publikowania ich zdjęć.

Tematy zostaną posprzątane z niechcianych zdjęć i wrócą na swoje miejsce. Jeszcze raz przepraszam.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-18, 19:53   

Ok. W związku z takim postawieniem sprawy dołączam do grona osób nie życzących sobie publikacjki swoich zdjęć. Zmieniłem zdanie. Proszę o usunięcie wszystkich moich fotek ze spotkań imprezowych. Jednocześnie sugeruję o niezabieranie ze sobą aparatów fotograficznych na kolejne spotkania, aby nie robić problemów. Jeśli ja osobiście trafię jeszcze kiedyś na jakieś spotkanie NIE ŻYCZĘ sobie żadnego robienia zdjęć mojej osobie. Jamen.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-03-18, 20:12   

Franco Zarrazzo, coś czuję że zaraz będzie boruta. Aparaty będziemy zabierać bo nie możesz nam tego zabronić. Od razu informuję że jeżeli i ten wątek przekształci się w jakieś kłótnie to zostanie zamknięty. Franku bez obrazy ale ostatnio wszystko zaczyna ci nie pasować. Ok twoje życzenie zostanie spełnione i fotki zostaną usunięte ale proszę o linki do tematów w których są twoje fotki które mają być skasowane.

Linki proszę wysłać na PW
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-19, 09:59   

Zadałem proste pytanie na wątku do tego przeznaczonym. Znaczy "Opinie dotyczące Forum - Sprawy Forumowe". Ustosunkowałem się też do odpowiedzi w sposób uważam nikomu ani niczemu nie urągający. Opisałem to, co mi się nie podoba, i na bazie tego wysunąłem pewną sugestię, z której ADMIN robi:

yasiu napisał/a:
Franco Zarrazzo, coś czuję że zaraz będzie boruta. Aparaty będziemy zabierać bo nie możesz nam tego zabronić.


To nie ja robię tzw. borutę. Ośmieliłem się tylko wyrazić pewnien pogląd, niestety niezgodny z poglądem Admina. Nikomu też niczego nie zabraniam - złożyłem pewną propozycję, którą określiłem jako "sugestię". Nie życzę sobie budowania negatywnego wizerunku mojej osoby i przeinaczania moich słów. Jeśli nie dojrzałeś do DYSKUSJI i wymiany poglądów, bo niestety ludzie są różni i mają różne zdania w różnych tematach, to zmień nazwę FORUM na PORTAL BEZDYSKUSYJNY. Wtedy będzie wszystko jasne.

Pozdrawiam z szacunkiem (chociaż zły)
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-03-19, 10:04   

yasiu napisał/a:

Tematy zostaną posprzątane z niechcianych zdjęć i wrócą na swoje miejsce. Jeszcze raz przepraszam.


Że zacytuję mojego ulubionego polityka..." a co się stało się?" :shock:
Sama nie mam nic przeciwko umieszczaniu moich zdjęć w "spotkaniowych" tematach.....
Czyżby niektórzy przekroczyli jakąś granicę?.... :>
Czyli.... cenzurka.... :D
Ale ok, rozumiem... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-19, 10:13   

ja tam też będe zabierał nadal ze sobą apart :) przynajmniej mam jakąś pamiątke po mile spędzonych chwilach w jeszcze milszym towarzystwie. Tak więc do mojej osoby ta sugestia Franco dotarła ale nie zostanie pozytywnie rozpatrzona :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-19, 12:30   

blaster napisał/a:
Tak więc do mojej osoby ta sugestia Franco dotarła ale nie zostanie pozytywnie rozpatrzona


Ależ oczywiście. Tylko mam nadzieję, że uszanujesz prywatność osób, które nie będą sobie życzyły utrwalania swojego wizerunku Twoim aparatem ? :) .

Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-03-19, 12:50   

Zawsze taką osobę można rozmyć w programie tak aby nie była rozpoznawalna ;)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-19, 13:19   

jak narazie Franco jesteś 1 :) ale okey
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-03-19, 13:24   

blaster napisał/a:
jak narazie Franco jesteś 1 :) ale okey


jak to pierwszy?

yasiu napisał/a:
przeniosłem je ze względu na to że niektóre osoby nie życzyły sobie publikowania ich zdjęć
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-03-19, 13:25   

Grześ@K napisał/a:
jak to pierwszy?


..który nie chce być uwieczniony na zdjęciach :) ........
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-03-19, 13:26   

a to przepraszam ;)
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-03-19, 19:28   

wtrącę swoje trzy groszę (przy okazji: może zmienić nazwę tematu np. na: zdjęcia z imprez forumowych?)

co do zdjęć w internecie: trzeba byłoby zapytać jakiegoś prawnika o rozgraniczenie imprez prywatnych od publicznych

bo ja jestem np. na zdjęciach drużyny forum robionych podczas meczów - i trudno byłoby mi żądać usunięcia tych zdjęć bo: miejsce było publiczne, zgoda do pozowania była (ewidentna, bo ustawiłem się z resztą drużyny) i domyślna zogda na publikację też była
a co twoimi Franco zdjęciami, które robiliśmy ci na meczach jako kibicowi? parę osób zaświadczyłoby (zgodnie z prawdą), że nie protestowałeś i miałeś świadomość (a potem po publikacji - pewność), że te fotki będą upublicznione :)
jest kwestia wycofania zgody - internet pozwala niby wykasować zdjęcie, ale już np. z gazety go nie dasz rady wycofać (zresztą z dysków prywatnych kompów osób, które ściągnęły sobie twoją podobiznę - też nie)

niezależnie od interpretacji - zostaje jeszcze zdrowy rozsądek i w tym wypadku (jak wiele razy wcześniej) zaufałbym całkowicie Yasiowi, zamiast rzucać pochopne oskarżenia o brak dojrzałości - tego Yasiowi na pewno nie brakuje
jeżeli ktoś nie chce jakiejś swojej fotki, to zawsze może poprosić Yasia i nie sądzę żeby robił problemy (zresztą - robienia zdjęć nikomu nie można zabronić, a ich publikacja to już kwestia odpowiedzialności autora i publikatora, dlatego uważam, że Yasiu czy też moderatorzy mają prawo usuwać zarówno posty jak i zdjęcia)

ja też nie chciałem, żeby 1500 osób - uczestników forum, znało moje nazwisko, adres zamieszkania, zawód, itp. i dlatego kiedyś poprosiłem Yasia o wykasowanie jego jednego postu - i zrobił to na moją prośbę
i chociaż nie ukrywam się, zdjęcia daję sobie czasem robić, adres niektórym podaję, ze 100 osób z forum mnie dobrze zna, to wolę, żeby używano na forum mojego nicka, tak jak w realu mojego imienia i nazwiska

pozdrawiam i życzę uspokojenia emocji
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2007-03-19, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, forumowiczow, sie, spotkaniach, stalo, watkami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu